Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Newsletter

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na grudzień 2022

  KompleksDiscovery

  ComplexDiscovery* regularnie podkreśla informacje dotyczące cyberbezpieczeństwa, danych i informacji prawnych, począwszy od oryginalnych badań po zagregowane wiadomości do wykorzystania przez specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, zarządzania informacjami i eDiscovery. Miesięczny, ComplexDiscovery publikuje pięć świetnych lektur w Cyber, Dane, i Legal Discovery, biuletyn z wyborem badań, raporty, i artykuły.

  Kliknij tutaj, aby przeczytać pełny biuletyn najnowszego Five Great Reads

  Kliknij tutaj, aby wyświetlić najnowsze biuletyny Five Great Reads

  Kliknij tutaj, aby zasubskrybować aktualizację Five Great Reads

  Osoby i organizacje wyróżnione w wydaniu grudniowym obejmują:

  Agencja Unii Europejskiej ds. Cyberbezpieczeństwa (ENISA)

  Federalna Komisja Handlu (FTC)

  Fińska Agencja Transportu i Komunikacji (Traficom)

  Narodowy Instytut Norm i Technologii (NIST)

  Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD)

  KompleksDiscovery

  Grudzień 2022 Biuletyn (PDF) — Mouseover and Click

  Grudzień 2022 Biuletyn - Wesołych Świąt

  Przeczytaj oryginalną wersję.

  * Informacje o ComplexDiscovery i ComplexDiscovery OÜ

  ComplexDiscovery to publikacja internetowa poświęcona cyber, dane, oraz wgląd w odkrycia prawne i informacje, od oryginalnych badań po zagregowane wiadomości dotyczące cyberbezpieczeństwa, zarządzanie informacjami, i specjaliści eDiscovery. Wysoce ukierunkowana publikacja ma na celu zwiększenie zbiorowego zrozumienia czytelników w zakresie cyberprzestrzeni, dane, oraz informacje i problemy z odkryciem prawnym oraz zapewnienie obiektywnego źródła do rozważania trendów, technologie, oraz usługi związane z informacjami przechowywanymi elektronicznie.

  ComplexDiscovery OÜ to firma zajmująca się marketingiem technologicznym, zapewniająca wiedzę w zakresie planowania strategicznego i taktycznego wykonania w celu wsparcia organizacji cybernetycznych, danych i legalnych odkryć. Zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Estonii, jednym z najbardziej zaawansowanych cyfrowo krajów na świecie, ComplexDiscovery OÜ działa praktycznie na całym świecie, aby świadczyć usługi i doradztwo marketingowe.

  Dodatkowy odczyt

  Mashup wielkości rynku eDISCOVERY: 2022-2027 Ogólnoświatowy przegląd oprogramowania i usług

  Lista biegowa: ponad 100 najlepszych dostawców eDISCOVERY

  Źródło: ComplexDiscovery