Sun. Sep 25th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-анонс (28 червня 2022 р.)

  Consilio оголошує про запуск Sightline для розслідувань для підвищення ефективності розслідувань та комплаєнсу робочих процесів

  Consilio надає інтуїтивно зрозумілу платформу, якій довіряють слідчі та юридичні групи, щоб швидко та ефективніше виявляти ризики, ніж альтернативні рішення

  Компанія Consilio, світовий лідер у сфері електронного відкриття, огляду документів, управління ризиками та юридичного консалтингу, оголосила сьогодні про запуск Sightline for Investigations, інтегрованої платформи, що включає в себе нагороди можливості Riskcovery™ в одному потужному рішенні. Інтуїтивно зрозуміла платформа самообслуговування дозволяє дослідним та юридичним групам ефективно керувати розумнішими робочими процесами розслідувань та дотримання вимог за допомогою швидкої обробки даних, настроюваних, багаторазових та попередньо побудованих моделей штучного інтелекту, а також інструментів концептуального аналізу для швидкого виявлення реальних фактів, включаючи виявлення потенційне шахрайство з працівниками та виявлення персональних даних та аналогічних конфіденційних даних.

  «Слідчим, юридичним та комплаєнс-командам потрібні кращі рішення для швидкого та ефективного вирішення зростаючого обсягу даних та розгадки цифрового сліду акторів, які намагаються приховати неправильність», - сказав Піт Файнберг, старший віце-президент з питань продуктів та інновацій Consilio. «Наша філософія дизайну легко інтегрує повністю автоматизовані можливості самообслуговування, щоб допомогти цим командам більш ефективно проводити розслідування та аудит, щоб контролювати корпоративні ризики та ризики витрат, одночасно зменшуючи старіння справ».

  Платформа призначена для забезпечення безперебійного досвіду збору даних, швидкої обробки, аналізу даних та інструментів інтерактивного дослідження даних. Це дозволяє командам внутрішніх корпоративних розслідувань та дотримання вимог переглядати дані за лічені хвилини, використовуючи прямі з'єднувачі M365 або завантаження з перетягуванням, попередньо побудовані моделі для виявлення неправильності та концептуальну аналітику для пошуку відповідного матеріалу. Додаткові можливості платформи полегшують просту співпрацю із зовнішніми та внутрішніми консультантами в системі замкнутого циклу, яка контролює конфіденційні дані. Загалом, ці можливості в єдиній платформі пропонують слідчим та комплаєнс-групам більш ефективний варіант для виконання своєї роботи.

  «Маючи більш ніж 15-річний досвід роботи з корпоративними даними ESI, виконання розслідувальних робочих процесів та використання інженерних рішень для вирішення проблем клієнтів, Sightline for Investigations значно збільшує важелі впливу корпоративних команд для вирішення унікальних проблем часу, ризику та обсягу даних розслідувань. і комплаєнс робочих процесів», - сказав Серж Полді, головний інформаційний директор Consilio. «У поєднанні з неперевершеним досвідом консультацій та обслуговування клієнтів Consilio все-в-одному рішення підвищує здатність Consilio обслуговувати зростаючі слідчі потреби наших клієнтів від виявлення потенційного шахрайства до внутрішніх розслідувань та аудиту відповідності».

  Sightline for Investigations є частиною нагородами Sightline платформи, комплексного програмного забезпечення Consilio eDiscovery ідеально підходить для роботи з самообслуговуванням. Sightline була названа лідером ринку в G2 eDiscovery Grid та лідером Best Momentum Grid в G2 Momentum Grid у вересні 2021 року і продовжує оцінювати вище середнього серед рейтингів задоволеності за якістю підтримки, простотою використання, задоволенням вимог клієнтів та простотою адміністрування.

  Для отримання додаткової інформації про це оголошення відвідайте www.consilio.com/sightline.

  Про Консіліо

  Consilio є світовим лідером у сфері електронного відкриття, перевірки документів, управління ризиками та юридичного консалтингу. Завдяки своєму набору можливостей Consilio Complete, компанія підтримує багатонаціональні юридичні фірми та корпорації, використовуючи інноваційне програмне забезпечення, економічно ефективні керовані послуги, а також глибокий досвід юридичної та регуляторної галузі. Consilio має великий досвід у судових процесах, других запитах HSR, внутрішніх та регуляторних розслідуваннях, розкритті електронних даних, перевірці документів, управлінні інформацією, оцінці ризиків відповідності, кібербезпеці, управлінні юридичним відділом, управлінням контрактами, юридичною аналітикою, розкриттям паперу та цифровим друком, як а також легальний рекрутинг і працевлаштування. У Consilio працюють провідні фахівці в галузі, застосовуючи захищених робочих процесів із запатентованою та перевіреною технологією на всіх етапах життєвого циклу виявлення електронної інформації та управління ризиками. Сертифікований ISO 27001:2013, компанія працює з офісами, документами та центрами обробки даних по всій Європі, Азії та Північній Америці. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нас за адресою www.consilio.com.

  Читайте оригінальне оголошення.

  Додаткове читання

  Інвестиції в електронне відкриття (запущений лістинг)

  Скорочений погляд на бізнес eDiscovery: злиття, поглинання та інвестиції

  Джерело: Комплексне відкриття

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...