See on Match! Keskendudes e-juurdluse ülevaate kogumaksumusele ReviewRight Match

As a leader in remote legal document review, HaystackID provides clients with instant access to more than 20,000 certified review attorneys who are available for selection and integration into its remote managed review teams through its ReviewRight Match and Virtual offerings. The potential pool of virtual reviewers, the streamlined manner in which reviewers are onboarded for remote review, and the established base of current reviewers with ReviewRight Virtual (secure remote review) experience, allows HaystackID to help those in the eDiscovery ecosystem maintain review continuity without sacrificing quality or increasing review costs during these COVID-constrained times.

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadava teenuse ja toote sisu andmete avastamise ja juriidilise avastuse pakkujatelt teabe teenuseks oma blogi lugejatele. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle sisu esile, ei võta see sisu väidete eest vastutust.

Kui soovite esitada soovitusi ComplexDiscovery teenuse ja toote sisu uuendustesse kaasamiseks, võtke meiega ühendust juba täna.

ReviewRight® Match

Pakkuja: HayStacKid (globaalne e-juurdluse pakkuja)

HayStackID loal jagatud teabe pakkumine

Alates 2020. aasta märtsist on e-juurdluse ringkondades suurendatud juriidilise dokumendi läbivaatamise ülesannet geograafiliste piirangute ja sotsiaalse distantseerimise nõuetega, mis on ajendatud koronaviirushaiguse 2019. aasta kahetsusväärsest puhangumisest (COVID-19). See suurendus ülesanne läbivaatamise on viinud leviku teadaanded kättesaadavus läbivaatamise pakkumisi, uute programmide ja teenuste kasutuselevõtt toetada laiendatud läbivaatamise Hienoudet tänapäeva uue kaugtöökohal. Need teadaanded, mis kinnitavad regulaarselt vajadust tervikliku läbivaatamise personali ja hankimise lähenemisviiside järele, keskenduvad mitu korda põhjalikult läbivaatamise konkreetsete elementide kuludele, võtmata arvesse kvaliteedi või kogemuse mõju ülevaatamise kogukuludele. Üks valdkond, kus kvaliteet ja kogemused mõjutavad tõeliselt ülevaatamise kogukulusid, on dokumentide läbivaatamise personali valdkonnas.

HayStacKid mõistab kvaliteedi ja kogemuse tähtsust advokaadibüroode ja juriidiliste osakondade toetamisel parimate kvalifitseeritud arvustajatega konkreetsete läbivaatamise vajadustele. Järgnev ülevaade meie ReviewRight Match Selection Programmist toob esile meie kogemuse ja pühendumuse kvaliteedile selles valdkonnas, kuna see kujutab endast kõige põhjalikumat ja püsivamat ülevaateprogrammi e-juurdluse ökosüsteemis

ReviewRight Match: standard nõuetekohaselt vastavate nõuete ja läbivaatajate jaoks

ReviewRight Match alates HayStacKid seab standard dokumendi läbivaatamise personali, lubamise ja toe rakendamise kaudu patenteeritud tehnoloogiate, uuenduslike hindamisvahendite ja tõestatud protokollide kombinatsiooni, mis võimaldavad kiiret ja terviklikku hankimist, testimist ja kvalifikatsiooni arvustajad. See ReviewRight protsess võimaldab meil esitada klientidele isikuid, kes pole mitte ainult juriidilise läbivaatuse eksperdid, vaid vaatavad eksperte, kellel on asjakohane domeeni ekspertiis, õige keeleoskus ja vajalik vastutus, et täita teie läbivaatamise nõudes nõutavaid konkreetseid ülevaatusülesandeid.

ReviewRight Match valikuprogramm

ReviewRight Match protsessi tuum on kvalifitseeritud dokumendi läbivaatamise advokaatide aktiivne ja süstemaatiline värbamine ja pidev hindamine tervikliku ülevaataja valikuprogrammi osana. Läbivaataja valikuprogramm koosneb neljast põhielemendist, mis edukalt navigeerimisel võimaldavad läbivaatamise kandidaate kaaluda ReviewRight projektide puhul.

Põhivaliku programmi elemendid

+ Registreerimise protsess: Registreerimise protsess koosneb potentsiaalsete läbivaatajate registreerimisest ReviewRight.com portaali kaudu ReviewRight.com kaudu. Registreerimisetapid tutvustavad läbivaatajaid ReviewRight valikuprotsessi ja koguvad läbivaataja teavet alates litsentsimisest ja haridusest kuni ajaloo ja suunamise allikateni. Lisaks registreerimise protsess esitab läbivaatajatele võimaluse võtta ReviewRight dokumendi läbivaatamise test.

+ Kvalifikatsiooniprotsess: Pärast registreerumist manustatakse ReviewRight võimaluste valimisprotsessi jätkamist läbivaatajatele 15 küsimuse oskuste testi, mis esitab põhilise läbivaatamise protokolli, lühikest juriidilist dokumenti läbivaatamiseks ja küsib läbivaatajatelt konkreetseid küsimusi, mis pakuvad viivitamatut ja mõõdetav ülevaade läbivaataja juriidilisest läbivaatamise võimekusest. Selle oskuste testimise tulemused koos registreerimisprotsessi käigus kogutud teabega võimaldab ReviewRight hakata hindama arvustajaid ReviewRight projektide kandidaatidena terviklikult.

+ Hindamisprotsess: ReviewRight läbivaataja valikukomisjon hindab ReviewRight registreerimis- ja kvalifikatsiooniprotsessid läbi viidud isikuid, et teha kindlaks, kas nad vastavad ReviewRight projektide jaoks nõutavatele standarditele. Hindamine hõlmab läbivaataja tausta ja kogemuste subjektiivset kaalumist ning läbivaataja oskuste testimise objektiivset arvestamist mõõdikute abil kvantifitseerituna, et hõlmata täpsust, tagasikutsumist ja keskmisi dokumente, mida vaadatakse tunnis. Neid subjektiivseid ja objektiivseid kaalutlusi rakendatakse seejärel ReviewRight patenteeritud viiepunktilise hinnanguskaalale, et võimaldada igale arvustajale määrata numbriline hinnang. See hinnang on aluseks kõikide registreerunud, kvalifitseeritud ja hinnatud läbivaatajate sertifitseerimisele ning määrab lõpuks, kas läbivaataja saab nimetuse ReviewRight Certified.

+ Sertifitseerimisprotsess: kui läbivaatajad on registreerunud, kvalifitseeritud ja hinnatud, määratakse neile ReviewRight hinnang, mida kasutatakse projektidele määramiseks sertifitseeritud isikute eraldamiseks ja nende jaoks, kes ei ole projektidele määramiseks sertifitseeritud praegusel hinnangutasemel.

Kui läbivaatamise kandidaadid edukalt navigeerivad selles valikuprogrammis ja on sertifitseeritud ReviewRight läbivaatajatena, liigitatakse neid edasi praktikavaldkonna ekspertiisi, keeleoskuse, rollikogemuse ja ülesannete oskuste põhjal. See võimaldab iga ülevaateprojekti jaoks kõige kõrgema teadmiste, teadmiste, oskuste ja oskustega sihipäraste ülevaatemeeskondade kokkupanekut.

ReviewRight Match peamised eelised hõlmavad:

+ Usaldus läbivaatajate võimekuse vastu: terviklik ReviewRight valikuprotsess tagab, et teie ülevaateprojekti jaoks soovitatavad isikud on teie konkreetsete vajaduste jaoks parimad saadaolevad arvustajad, mitte ainult parimad saadaolevad arvustajad. See protsess annab teile kindlustunde, mida peate keskenduma arvustustele, mitte läbivaatamise valimise protsessile.

+ Kiirus Review meeskondade kokkupanemisel: ReviewRight sertifitseeritud arvustajate jõuline kataloog, mis on välja töötatud terviklikust valikuprotsessist, mis on täiendatud teadmiste, teadmiste, kogemuste ja ülesannete oskuste üksikasjaliku klassifikatsiooniga, võimaldab teil kiiresti ja tõhusalt hankida asjakohaseid arvustajaid oma konkreetseid vajadusi. See kiirus säästab aega ja raha, kiirendades samal ajal teie võimet tõlkida teavet arusaamise ja arusaamise kohta, mida saab rakendada teie auditi, uurimise või kohtuvaidluse jõupingutustele.

+ High-Performance Review võimekus: ülevaadete taustade ja kogemuste üksikasjalik hindamine koos objektiivse testimise ja hindamise mõõdikutega tagavad, et teie arvustusmeeskond ei toimi mitte ainult, vaid täidab võimalikult kõrgeimal tasemel. Kuna varasem jõudlus on üldiselt tulevase jõudluse üks parim ennustaja, tagavad ReviewRight pidevad hindamis- ja hindamisprotsessid, et teie arvustusprojekti ajal on alati teie jaoks saadaval kõige kõrgemad läbivaatajad. See suurendab teie läbivaatamise jõupingutuste tõhusust ja tõhusust ning võimaldab teil oma läbivaatamise eesmärke kiiresti, täpselt ja kulutõhusalt saavutada.

+ Sujuv integratsioon kõigi ReviewRight Services: Juurdepääs täieliku läbivaatusteenuste komplekti peale ReviewRight Match, sealhulgas ReviewRight Translate, ReviewRight Manage, ReviewRight Host, ReviewRight Host ja ReviewRight Virtual. See integratsioon annab teile täieliku läbivaatamise võimaluse pärast läbivaatajate hankimist, et toetada kogu teie läbivaatamise jõupingutuste laiust ja sügavust olenemata asukohast, andmete vähendamise nõuetest ja juhtumipõhistest ekspertiisi nõuetest.

Sünergistlik mõju: ReviewRight Match ReviewRight Virtual (1,2)

See ReviewRight Match koos ReviewRight Virtual (Secure Remote Review) kombineeritud võime on samuti näidanud, et suurendada arvustuste kvaliteeti ja kiirust, kuna vajaliku kvalifikatsiooniga saadaolevate arvustajate bassein ei piira läbivaatamise keskuste geograafiline lähedus ja kaasamise kiirus ei ole piiratud fikseeritud rajatise operatsioonidega. HayStacKid on seni läbi viinud üle 900 kaugläbivaatuse projekti projektidega, mis toetavad vertikaalsete tööstusturgude spektrit ning toetavad paljusid maailma tippettevõtteid ja juhtivaid advokaadibüroosid küsimustes, mis nõuavad kuni sadu arvustajaid.

Juriidilise dokumendi ülevaatamise juhina pakub HayStacKid klientidele vahetu juurdepääsu enam kui 20 000 sertifitseeritud läbivaatamise advokaadile, kes on meie ReviewRight Virtual pakkumise kaudu saadaval valimiseks ja integreerimiseks meie kaughallatavatesse ülevaatusmeeskondadesse. Meie virtuaalsete arvustajate potentsiaalne kogum, sujuvam viis, kuidas me saame kaugülevaate jaoks arvustajaid pardal ja meie praeguste arvustajate väljakujunenud baas ReviewRight Virtual kogemusega, võimaldab meil aidata e-juurdluse ökosüsteemis olevatel inimestel säilitada läbivaatamise järjepidevust, ohverdamata kvaliteeti või ülevaatuskulude suurendamine.

Lisateave. Täna.

Võta täna ühendust HayStackIdiga, et saada lisateavet meie ReviewRight teenuste kohta ning selle kohta, kuidas need aitavad teil turvaliste kaugarvustuste algatada, käivitada ja hallata ning säilitada äritegevuse järjepidevust.

Umbes HayStacKid

HayStacKid on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste ettevõte, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel leida, mõista ja õppida andmetest, kui nad seisavad silmitsi keerukate, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidlustega. Mis teenitud maine mobiliseerida juhtiv arvuti kohtuekspertiisi, e-juurdluse ja advokaat dokumendi läbivaatamise eksperdid, meie kohtuekspertiisi esimene, Early Case Insight ja ReviewRight teenused, mida täiendavad meie küberturvalisuse Consulting ja Enterprise Managed Solutions, kiirendada ja pakkuda kvaliteetseid tulemusi õiglane ja prognoositav hind.

HayStacKid teenindab üle 500 maailma juhtivaid korporatsioone ja advokaadibüroosid Põhja-Ameerika ja Euroopa asukohtadest. Meie ekspertiisi ja tehnilise tipptaseme kombinatsioon koos valge kinnaste klienditeeninduse kultuuriga muudab meist alternatiivse õigusteenuste osutaja, mis on piisavalt suur, et asi oleks oluline, kuid piisavalt väike, et hoolitseda. Lisateave HayStackid.com.

(1) Schechtman, Seth. „Õige viis Review Kaugjuhtimisega.” HayStacKid, 2019, ülevaadata-kaug/.

(2) HayStacKid. HayStacKid värbamine mõõdikud - regulaarne aruandlus. HayStacKid, 2020, lk Performance Metrics Tabel värbamine. Jutt 30. sept 2020.

Täiendav lugemine

Proaktiivsest tuvastamisest kuni andmerikkumise ülevaated: tundlike andmete avastamine ja kaevandamine koos Acema

A (Kaubamärk) Uus lähenemine? Arvestades e-juurdluse pakkumiste raamistikku ja struktuuri

Allikas: ComplexDiscovery

Hind edu? E-juurdluse hinnakujunduse uuring (talv 2021)

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Deep State? Kolmteist uurimisaruannet e-juurdluse äri olukorra kohta 2020. aastal

As part of its coverage of the business of eDiscovery, ComplexDiscovery...

X-tee® joondamine digitaalsete avalike kaupade standardiga

X-Road® implements a set of standard features to support and facilitate...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-avalikustamise süsteemide ostjate juhend — 2020 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Võidujooks stardijoone juurde? Hiljutised turvalise kaugülevaate teadaanded

Not all secure remote review offerings are equal as the apparent...

Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

Desktop as a Service (DaaS) providers are becoming important contributors to...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Hind edu? E-juurdluse hinnakujunduse uuring (talv 2021)

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Deep State? Kolmteist uurimisaruannet e-juurdluse äri olukorra kohta 2020. aastal

As part of its coverage of the business of eDiscovery, ComplexDiscovery...

Muutuste hooaeg? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2020. aasta sügisel

In the fall of 2020, 77.2% of eDiscovery Business Confidence Survey...

Jätkuv eelarvepiirangute juhtum e-juurdluse äris

In the fall of 2020, 49.4% of respondents viewed budgetary constraints...

Epiq omandab Hyperion globaalsed partnerid

According to Ziad Mantoura, SVP and General Manager for Epiq's legal...

Valud omandab digitaalse põhjenduse

According to the media release, Tim Estes, Founder and CEO of...

Reyneni kohus tagab täiendava rahastamise

According to the media release, Reynen Court has secured $4.5 million...

DISCO tõstab $60 miljonit

According to the media release, DISCO will use this investment to...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta november 2020

From market sizing and cyber law to industry investments and customer...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta oktoober 2020

From business confidence and captive ALSPs to digital republics and mass...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta septembris 2020

From cloud forensics and cyber defense to social media and surveys,...

Viis suurt loendit e-juurdluse kohta augustis 2020

From predictive coding and artificial intelligence to antitrust investigations and malware,...