Mindcrest omandas Advokaadibüroo DWF

According to Ganesh Natarajan, CEO at Mindcrest, “We are excited to become part of the DWF family. As one of the oldest legal services companies, Mindcrest has established a reputation for high quality and exceptional client service. This will be enhanced with DWF Mindcrest, bringing the right talent, technology, and processes coupled with strong project management to develop innovative integrated solutions for our clients across the globe.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressi teadaanne

DWF omandab Mindcrest

[29. jaanuar 2020] See tähistab mõlema ettevõtte kasvu ja arengu järgmist sammu. Selle integratsiooniga saab Mindcrest DWF-i hallatavate teenuste haru.

Uus üksus on kaubamärgiga DWF Mindcrest ning pakub uuenduslikke ja integreeritud õiguslikke lahendusi oma globaalsetele klientidele. Juhtimine ja kliendi meeskonnad jätkavad DWF Mindcrest.

DWF asutati Põhja-Inglismaal 1977. aastal Davis Wallis Foysterina ja koges viimasel kümnendil kiiret kasvu, et saada Ühendkuningriigi üheks juhtivaks juriidiliseks ettevõtteks. 2019. aasta märtsis sai DWF-ist esimene juriidiline äri, mis loetles Londoni börsi põhiturul ja oli ainus peamine turunoteering Suurbritannias 1. kvartalis 2019.

Mindcrest asutati 2001. aastal ühena esimesi märkimisväärse operatsiooniga õigusteenuste ettevõtteid Indias. Mindcrest teenindab Chicagos, New Yorgis, Londonis ja Pune kontoritega ülemaailmset kliendibaasi, mis koosneb suurettevõtetest ja advokaadibüroodest kohtuvaidluste, lepingute haldamise, vastavuse ja juriidilise analüüsi kaudu. Mindcrest on välja töötanud oma valdkonna juhtiva koolitus- ja arendusprogrammi nimega Mindcresti Ülikool. Aastate jooksul on Mindcrest saanud erinevaid auhindu oma kvaliteedi ja klienditeeninduse eest.

DWF püüab teha äritegevust uuel viisil, näiteks hallatavate teenuste jaotuse kaudu, et pakkuda väärtust tavapärasest õigusnõustaja rollist kaugemale. Nagu Mindcrest, tunnustatakse DWF-i järjekindlalt oma häirivate algatuste pärast. Näiteks Financial Times on tunnustanud DWF-i 2019. aastal kaheksandaks kõige uuenduslikumaks advokaadibürooks Euroopas.

Ühiste väärtuste ja omadustega, sealhulgas inimesele orienteeritud visioon, ettevõtlusvaim ja tehnoloogiale keskendumine, on see uus etapp samm, mis võimaldab DWF Mindcrestil jätkata oma klientide ja töötajate väärtust.

DWF-i grupi tegevjuht Andrew Leaitherland ütles:

„Mul on hea meel, et olen lõpetanud DWF-i jaoks veel ühe olulise omandamise ja tervitada Mindcresti meie kontserni. Mindcrest sobib suurepäraselt meie ettevõttele, võimaldades meil kiiresti laiendada oma hallatavate teenuste pakkumist nii olemasolevates kui uutes valdkondades, kiirendades selle võtmepakkumise kasvu, mis on meie strateegia kesksel kohal.

„Hallatavad teenused on jätkuvalt DWF-i jaoks tõeline diferentseerija ja Mindcrest pakub ressursse meie klientide paremaks toetamiseks ülemaailmselt, järgides nende nõudeid, kus ja millal nad neid vajavad.

„Pärast hiljutist RCD omandamist rõhutab Mindcresti kokkulepe veelgi meie M- ja A-strateegiat ning meie ärimudeli atraktiivsust, kuna me jätkame oma IPO lubadusi ja kasvatame oma rahvusvahelist pakkumist sihitud kohtades ja erialadel, mis täiendavad meie olemasolevat äri, samas kui meelitada ja säilitada parim talent.”

Mindcresti tegevjuht Ganesh Natarajan ütles:

„Meil on põnevil, et saada osa DWF perekonnast. Ühe vanima õigusteenuse ettevõttena on Mindcrest loonud maine kvaliteetsele ja erandlikule klienditeenindusele. See on täiustatud DWF Mindcrest, tuues õige talent, tehnoloogia ja protsessid koos tugeva projektijuhtimisega, et arendada uuenduslikke integreeritud lahendusi meie klientidele üle kogu maailma. Meie ühine visioon, väärtused ja kultuur muudab DWF Mindcrest võitnud kombinatsiooni.”

DWF-i kohta

DWF on ülemaailmne juriidiline äri, mis pakub keerukaid, hallatavaid ja ühendatud teenuseid, mis tegutsevad 28 peamisest asukohast ligikaudu 4 200 inimesega. Firmast sai esimene Main Market Premium Loetletud juriidiline äri Londoni börsil märtsis 2019. DWF registreeris 30. aprillil 2019 lõppenud aastal 272,4 miljonit naela. Lisateabe saamiseks külastage: www.dwf.law

Teave Mindcrest

Mindcrest Inc. on juhtiv õigusteenuste ettevõte, mis on spetsialiseerunud lepingute haldamisele, nõuetele vastavusele, õigusanalüütikale ning kohtuvaidlustele ja uurimistele. Pakume uuenduslikke tehnoloogiapõhiseid tulemusi paljudele maailma suurimatele organisatsioonidele. Ühendades juriidilised teadmised tugeva projektijuhtimisega, pakub Mindcrest kvaliteetseid ja kulutõhusaid lahendusi klientidele erinevates tööstusharudes. Mindcrest on kohaletoimetamiskeskused Chicagos, New Yorgis, Londonis ja Pune, Indias.

Loe täielikku vabastamist DWF omandab Mindcrest

Väljavõte Legaltech uudistest

Advokaadibüroo DWF omandab hallatavate teenuste Business Mindcresti $18.5M eest

Advokaadibüroo DWF on omandada ülemaailmne juriidiliste ja hallatavate teenuste äri Mindcrest eest $18,5 m (£14,2m).

Tehing on eeldatavalt lõpule viidud järgmise nelja kuni kuue nädala jooksul. Lõpetamisel on DWF-il kontorid 33 asukohas, kus töötab kokku ligikaudu 4 200 inimest, vastavalt avaldusele.

Chicago peakorter Mindcrest on spetsialiseerunud teenustele, sealhulgas kohtuvaidluste tugi, juriidilise analüüsi, vastavuse ja suurte rahvusvaheliste äriklientide lepingutele. Ettevõttel on avalduse kohaselt kohalolek ka New Yorgis, Londonis ja Pene'is Indias.

Lugege täielikku artiklit Advokaadibüroos DWF omandab hallatavad teenused Business Mindcresti eest $18.5M

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdlusse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery