Sun. Oct 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Одним з найбільш точних і докладних джерел для поточної інформації про українську кризу є оновлення українського конфлікту від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є організацією 501 (c) (3) і виробляє суворо безпартійні, неідеологічні, засновані на фактах дослідження. ISW прагне сприяти інформованого розуміння війни та військових справ шляхом всебічних, незалежних та доступних досліджень та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні широкій громадськості, військовим практикам, політикам та членам ЗМІ. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення ISW можуть принести користь фахівцям з кібербезпеки, управління інформацією та правових відкриттів, оскільки вони слідкують за діловими, інформаційними технологіями та правовими тенденціями та траєкторіями, на які впливають та випливають з поточний конфлікт в Україні.

  Оцінка та карти*

  Оцінки конфліктів в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), збірна Росії

  Проект «Критичні загрози» (CTP), Американський інститут підприємництва

  Загальна оцінка Довідкова інформація

  ISW систематично публікує російські оцінки кампанії, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль місцевості в Україні та основні російські осі маневру.

  Ці карти доповнюють щоденну синтетичну продукцію, яка охоплює ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Оцінки російської наступальної кампанії

  Вересень 21, 2022

  Кароліна Хірд, Катерина Степаненко, Грейс Мейппс, Мейсон Кларк, Кет Лоулор та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Заява президента Росії Володимира Путіна про «часткову мобілізацію» 21 вересня віддзеркалило багато проблем, з якими стикається Росія під час свого невтішного вторгнення в Україну, які Москва навряд чи зможе вирішити в найближчі місяці. Путін також категорично не заявив, що російська ядерна парасолька охоплюватиме анексовані території України, а також не прив'язував мобілізацію до анексії.

  Ключові винос

  Оголошена президентом Росії Володимиром Путіним «часткова мобілізація» суттєво не вплине на хід війни в найближчі місяці.

  Путін прямо не погрожував застосуванням ядерної зброї, якщо Україна продовжить контрнаступальні операції зі звільнення окупованих територій після анексії Росією.

  Українські війська, ймовірно, продовжували наступальні операції навколо Лимана.

  Українські війська завдали ударів на північ і схід від Херсона в рамках операції по заборонній кампанії проти російських логістичних, військових і транспортних засобів в Херсонській області.

  Українські та російські джерела визначили три напрямки кінетичної активності 21 вересня: північний захід від Херсона, біля українського плацдарму над річкою Інгулець та на південь від кордону Херсон-Дніпропетровської області навколо Високопілля.

  Російські федеральні суб'єкти (регіони) продовжують кріптомобілізаційні зусилля незалежно від заяви президента Росії Володимира Путіна про часткову мобілізацію.

  Призначені Росією окупаційні адміністратори, ймовірно, посилять правоохоронні та фільтраційні заходи в окупованих районах України в рамках підготовки до фіктивних референдумів про анексію Росії.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Вересень 20, 2022

  Кетрін Лолор, Кароліна Хірд, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Призначені Росією окупаційні чиновники Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей 20 вересня оголосили, що проведуть «референдум» про приєднання до Росії, голосування якого відбудеться 23-27 вересня.

  Ключові винос

  Призначені Росією окупаційні чиновники Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей 20 вересня оголосили, що проведуть «референдум» про приєднання до Росії, голосування якого відбудеться 23-27 вересня.

  Плани анексії Кремля насамперед спрямовані на вітчизняну аудиторію; Путін, ймовірно, має намір покращити можливості генерації російських сил, закликаючи російський народ добровольцем до війни, нібито для захисту нової російської території.

  Українські війська продовжували зривати поточні російські зусилля з відновлення наземних ліній зв'язку (GLOC) через Дніпро в Херсонській області.

  Російські війська, ймовірно, обстрілюють українську гідротехнічну інфраструктуру в Харківській та Луганській областях, щоб загрожувати українським позиціям вздовж річки Сіверський Донець.

  20 вересня російські війська здійснили наземний обстріл в Донецькій області.

  Російські війська 20 вересня не здійснили підтверджених наземних обстрілів на захід від Гуляйполя і продовжували рутинні артилерійські удари по всій Запорізькій області.

  Російські війська продовжують деградувати свої сили, канібалізуючи навчальні елементи для боротьби в бойових формуваннях в Україні.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Вересень 19, 2022

  Кароліна Хірд, Кетрін Лолор, Мейсон Кларк та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Термінове обговорення 19 вересня серед російських довірених осіб необхідності негайної анексії Росією Луганської та Донецької областей (більша частина останньої з яких не знаходиться під контролем Росії) свідчить про те, що триває північний контрнаступ України панікує проксі-війська та деяких осіб, які приймають рішення Кремля.

  Ключові винос

  Термінове обговорення 19 вересня серед російських довірених осіб необхідності негайної анексії Росією Луганської та Донецької областей (значна частина останніх не перебуває під контролем Росії) свідчить про те, що триває північний контрнаступ України панікує проксі-війська та деяких осіб, які приймають рішення Кремля.

  Українські контрнаступальні успіхи принижують моральний дух серед російських підрозділів, які до вторгнення в Україну вважалися елітними.

  Українські війська, ймовірно, продовжують обмежені та локалізовані наступальні операції через річку Оскол і вздовж лінії Лиман — Ямпіль-Білогорівка.

  Російські війська продовжували наземний обстріл на півдні Бахмута

  Українські війська продовжують наносити удари по російським військовим, транспортним і логістичним об'єктами в Херсонській області.

  Українські та російські джерела виявили три напрямки кінетичної активності 19 вересня: північний захід від міста Херсон, біля Українського плацдарму над річкою Інгулець та на півночі Херсонської області поблизу Ольгіного.

  Розмір добровольчих підрозділів, які Росія може генерувати, швидше за все зменшується.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Вересень 18, 2022

  Катерина Степаненко, Кароліна Хірд, Кетрін Лоулор, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Президент Росії Володимир Путін все більше покладається на нерегулярні добровольчі та провісійні сили, а не на звичайні підрозділи та формування Збройних Сил Російської Федерації.

  Ключові винос

  Президент Росії Володимир Путін, схоже, все більше покладається на нерегулярні, погано навчені спеціальні добровольчі та проксі-підрозділи, а не намагатися відновити пошкоджені або знищені звичайні російські підрозділи сухопутних військ.

  Українські війська продовжують консолідувати позиції на східному березі річки Окіл у Харківській області, незважаючи на зусилля Росії щодо їх стримування.

  Російські війська на заході Херсонської області, можливо, намагаються повернутися на більш оборонні позиції під час контрольованого виведення, щоб уникнути хаотичного відступу, який характеризував крах російської оборони в Харкові раніше у вересні.

  Російські війська зазнали нищівних втрат живої сили та техніки у боротьбі за схід України і особливо під час контрнаступу українського Харкова. Кілька російських бронетанкових і механізованих підрозділів, ймовірно, були ефективно знищені згідно з оцінками, опублікованими 18 вересня.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  17 вересня 2022

  Катерина Степаненко, Грейс Маппес, Анжела Говард та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Російські війська продовжують проводити безглузді наступальні операції навколо Донецька та Бахмута, замість того, щоб зосереджуватися на захисті від українських контрнаступів, які продовжують просуватися.

  Ключові винос

  Російські війська продовжують надавати пріоритет стратегічно безглуздим наступальним операціям навколо Донецька та Бахмута над захистом від триваючих контрнаступальних операцій України в Харківській області.

  Українські війська звільнили поселення на південний захід від Лиману і, ймовірно, продовжують розширювати свої позиції в цьому районі.

  Українські війська продовжували проводити заборону на Херсонщині.

  Російські війська продовжували безуспішні штурми навколо Бахмута та Авдіївки.

  Українські джерела повідомили про масштабні партизанські атаки на російські військові об'єкти та логістику на півдні Запорізької області.

  Російські чиновники продовжували проводити кріптомобілізаційні заходи для створення військ для військової війни.

  Російська влада працює над тим, щоб розмістити 125 «сиріт» українських дітей з окупованої Донецької області з російськими сім'ями.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Ми не докладно повідомляємо про російські військові злочини, оскільки ці заходи добре висвітлюються в західних ЗМІ і не впливають безпосередньо на військові операції, які ми оцінюємо та прогнозуємо. Ми продовжуватимемо оцінювати та повідомляти про наслідки цих злочинних дій для українських військових та населення, а саме про бойові дії в українських міських районах. Ми повністю засуджуємо ці російські порушення законів збройних конфліктів, Женевських конвенцій і людства, хоча ми не описуємо їх у цих звітах.

  Хронологія карт від 17 - 21 вересня 2022 р. - Наведення миші для прокрутки

  Карти конфлікту в Україні - 091722-092122

  Див. інтерактивну карту російського вторгнення Інституту вивчення війни

  Читайте останні новини про конфлікт в Україні від Інституту вивчення війни

  * Спільний з прямим явним дозволом Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології досліджень війни

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвивати всебічне розуміння ситуації на місцях. Для того, щоб проаналізувати військові та політичні події в будь-якій галузі, дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених ними дослідницьких завдань. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та інші, щоб краще зрозуміти безпекову та політичну ситуацію та оцінити реалізацію поточних стратегій та політики. Наші дослідники збирають дані та аналізують тенденції, виробляючи детальний аналіз подій у галузях досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та прихильність покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про Інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, надійного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною, дослідницькою організацією державної політики.

  Дізнайтесь більше, долучайтеся та внесуйте свій внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Річне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав

  Джерело: Комплексне відкриття

  Злиття, поглинання та інвестиції у 3 кварталі 2022 року

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Звинувачення та заперечення? Nuix Примітки: Виконавче провадження ASIC

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Виявлення відповіді? Nuix відповідає на запит ASX на інформацію

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Виявлення звітів? Нові примітки Прес-спекуляція

  According to a September 9, 2022 market release from Nuix, the...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...