Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Taustamärkus: ComplexDiscovery korraldab regulaarselt mitteteaduslikke uuringuid, et saada ülevaade e-juurdluse tegevusest. Need uuringud hõlmavad kvartaalset e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringut, mille eesmärk on saada ülevaade e-juurdluse ökosüsteemi spetsialistide praegusest usaldusest e-juurdluse toodete ja teenuste loomist, tarnimist ja tarbimist mõjutavate majanduslike tegurite osas. Täna laiendab CompexDiscovery seda uuringuportfelli, tutvustades uut äriuuringut, mis keskendub küberturvalisuse, teabe juhtimise ja juriidiliste tuvastusdokumentide läbivaatajate eelistuste mõistmisele kohapealse ja kaugülevaate töö osas. See uus uuring võib olla kasulik advokaadibürood, juriidilised osakonnad ja teenusepakkujad, kes soovivad paremini mõista nii kohapealsete kui ka kaugjuhtimiskeskkondade ootusi ja majandust.

  Tööstuse uuring

  Dokumendi läbivaataja eelistuste uuring (talv 2023)

  Osalemise taotlus

  Dokumendi läbivaataja eelistuste uuring on mitteteaduslik uuring, mille eesmärk on anda ülevaade küberturvalisuse, teabe juhtimise ja juriidiliste tuvastusdokumentide läbivaatajate eelistustest kohapealse ja kaugülevaatuse töö kohta.

  Uuring võib olla oluline kahel esmasel põhjusel.

  Esimene põhjus on see, et dokumendi läbivaatajatel on väga väljendunud eelistused seoses nende sooviga töötada kas kohapeal või kaugläbivaatamise keskkondades. Nende kindlaksmääratud eelistuste paremaks mõistmiseks saavad advokaadibürood, juriidilised osakonnad ja teenusepakkujad investeerida keskkondadesse ja disaini kompensatsioonimääradesse, mis kõige paremini vastavad ülevaataja vajadustele, saavutades samal ajal

  Teine põhjus on see, et dokumentide läbivaatamise pakkujad seisavad silmitsi väljakutsetega advokaadibüroode ja juriidiliste osakondade hüvitiste määrade selgitamisel Turuinformatsiooniga, mida sellel areenil jagada, võivad dokumentide ülevaate pakkujad olla paremad, et harida ja teavitada dokumentide läbivaatamise tarbijaid läbivaatajate eelistustest ja sellest, kuidas need eelistused võivad mõjutada ülevaatajate hüvitise määrasid.

  Selle uuringu eesmärk on koguda võrdlusalust teavet dokumendi läbivaataja eelistuste kohta kahe peamise eesmärgiga.

  Pakkudes sügavamat arusaamist advokaadibürood, juriidilised osakonnad ja teenusepakkujad, kes soovivad viia vastavusse ootused ja majandus, et toetada dokumentide läbivaatamise spetsialistid nii kohapeal kui ka kaugjuhtimise kesk

  Dokumendiülevaate spetsialistidele jagatud arusaama loomine kaasläbivaatajate eelistuste, kollektiivsete eelistuste kohta, mis lõppkokkuvõttes mõjutavad kohapealse ja kaugülevaatuse töö tasakaalu ja hüvitamist.

  Anonüümne uuring on avatud e-juurdluse ökosüsteemis tegutsevatele küberturvalisuse, teabe juhtimise ja juriidiliste tuvastusdokumentide läbivaatamise spetsialistidele. Osalejad on kutsutud peamiselt isikliku otsese e-posti kutse.

  Täna ComplexDiscovery palub teil küberturvalisuse, teabe haldamise või juriidilise dokumentide ülevaatajana jagada oma eelistusi kohapealse ja kaugülevaate töö osas, osaledes 2023. aasta talve dokumendiülevaate eelistuste uuringus.

  Võtke uuring nüüd!

  Põhiküsitlus koosneb seitsmest valikuküsimusest, mis on keskendunud dokumentide läbivaatajate kohapealsete ja kaugeelistustega seotud teguritele. Uuringul on ka üks vabatahtlik küsimus ülevaataja kommentaaridele ja kaalutlustele. Täielikku uuringut saab lõpule viia vähem kui kahe minutiga.

  Dokumendi läbivaataja eelistuste uuring - peamised küsimused

  Kas olete huvitatud dokumentide kaugläbivaatamise tööst?

  Kas olete huvitatud kohapealsest dokumendiülevaate tööst?

  Millised tegurid mõjutavad otseselt teie kohapealset dokumendiülevaatust käsitlevat tööd?

  Kui kaugele te reisite edasi-tagasi reisi kohapeal läbivaatamise töö?

  Kui kaalute nii kohapeal kui ka kaugläbivaatamise tööd, kui pakutakse sama palka ja soodustusi, mida te eelistaksite?

  Kui soovite stiimul töötada kohapeal, mida ootate täiendavat hüvitist tunnis?

  Kui pakutakse kohapeal tööd, milliseid COVID/terviseriske ettevaatusabinõusid ootate nõuda?

  Uuringu kommentaarid ja kaalutlus - valikuline küsimus

  Täiendavad kommentaarid või kaalutlused, mis võivad olla kasulikud dokumendi läbivaataja eelistuste mõistmiseks kohapeal ja kaugläbivaatamise kohta.

  ComplexDiscovery muudab uuringu vastused anonüümseks ja ei jaga ühtegi üksiku või organisatsiooni kontaktandmeid, demograafilisi andmeid ega vastuseid.

  Dokumendi läbivaataja eelistuste uuringu vastusperiood jääb 2022. aasta detsembri keskpaigani. Uuringu lõpetamisel anonüümseks muudetakse tulemused, antakse kõigile osalejatele e-posti teel ja avaldatakse ComplexDiscovery veebisaidil.

  Kuna teie arvamus mõjutab otseselt dokumentide läbivaatajate majandust ja keskkonda, võtke palun aega selle lühikese küsitluse lõpuleviimiseks. Tulemused annavad advokaadibürood, juriidilised osakonnad ja teenusepakkujad olulise viite kaaluda hüvitist ja töö asukoha otsuseid kohapeal ja kauge läbivaatamise.

  Tehke dokumendi ülevaate eelistuste küsitlus kohe!

  Täiendavad uuringud

  E-juurdluse ettevõtete usalduse uuringud

  E-juurdluse turu suuruse mashups

  Allikas: ComplexDiscovery