Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הערת רקע: ההודעה הבאה חולקת את התוצאות הכספיות 3Q2022 עבור מובילה עולמית בתחום הבינה הדיגיטלית, Cellebrite, ועשויה לעניין את אנשי המקצוע המשפטיים, העסקיים וטכנולוגיית המידע הפועלים או משקיעים במערכת האקולוגית של גילוי אלקטרוני. בנוסף, פוסט שפורסם לאחרונה (אוגוסט 2022) מאת תומאש טונגוז, קפיטליסט בעל הון סיכון עם Redpoint, מספק שיקול מעניין שעשוי להיות רלוונטי ביחס לערכן של חברות תוכנה ציבוריות. הפוסט, שכותרתו צמיחה הוא כבר לא המנבא הטוב ביותר לערך של חברת תוכנה, מציין כי הרווחיות זינקה כמתאם ומנבא המשמעותי ביותר לערך של חברת תוכנה ציבורית.

  תמצית הודעה לעיתונות (17 בנובמבר 2022)

  צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  ARR של 232 מיליון דולר, עלייה של 35% משנה לשנה

  הכנסות ברבעון השלישי של 71.7 מיליון דולר, עלייה של 9% משנה לשנה

  Cellebrite (נאסד"ק: CLBT), מובילה עולמית בפתרונות המודיעין הדיגיטלי ("DI") למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה היום על תוצאות כספיות לשלושה ותשעה החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2022.

  "אנו שמחים לדווח על רבעון שלישי מוצק, ומספקים צמיחה חזקה של ARR כאשר אנו ממשיכים לבצע ביעדי השנה המלאה שלנו שנקבעו ברבעון האחרון. הביקוש שאנו רואים בשוק מוכיח כי הפתרונות החדשניים שלנו רלוונטיים ביותר מכיוון שארגוני בטיחות הציבור וארגונים פרטיים מכירים בצורך לחדש את זרימת העבודה החקירה שלהם לנוכח התחכום הדיגיטלי ההולך וגדל של פשעים וראיות. אנו גאים במיוחד בשיעורי השמירה הטובים ביותר שלנו, המוכיחים כי אסטרטגיית היציאה לשוק שלנו נושאת פרי ", אמר יוסי כרמיל, מנכ"ל צ'לברייט. "התקדמנו ביוזמות שתיארנו ברבעון האחרון, ואנחנו נשארים נרגשים מההזדמנות שלפנינו כשאנחנו ממשיכים במשימה שלנו להגן ולהציל חיים, להאיץ את הצדק ולשמור על פרטיות."

  נקודות עיקריות פיננסיות ברבעון השלישי

  הכנסות של 71.7 מיליון דולר, עלייה של 9% משנה לשנה, מתוכם הכנסות המנוי היו 55.6 מיליון דולר, עלייה של 8% משנה לשנה

  הכנסות חוזרות שנתיות (ARR) של 232 מיליון דולר, עלייה של 35% משנה לשנה

  שיעור שימור נטו מבוסס דולר על הכנסות חוזרות של 129%

  הרווח הגולמי של GAAP ושוליים גולמיים של 57.1 מיליון דולר ו -79.7% בהתאמה

  הרווח הנקי של GAAP בסך 25.1 מיליון דולר; רווח נקי שאינו GAAP של 3.0 מיליון דולר

  GAAP מדולל EPS של 0.13 דולר; EPS מדולל ללא GAAP של 0.01 דולר

  EBITDA מותאם ומרווח EBITDA מותאם של 5.1 מיליון דולר ו -7.0% בהתאמה

  הרבעון השלישי והבהרת המודיעין הדיגיטלי האחרון

  סגור 25 עסקאות מפתח, כל אחד בשווי של 500,000$ או יותר.

  פרסם את הדור הבא של Cellebrite Guardian המספק תכונות קריטיות לסיוע לאכיפת החוק בטיפול בראיות דיגיטליות בצורה אתית, כולל אחסון, ניהול ושיתוף ראיות, עם סקירה מיידית ללא תחרות של ראיות דיגיטליות. שיפורים נוספים יוצרים גמישות מוגברת לאכיפת החוק ומסייעים להם לאבטח את הפרטיות כדי לטפל בנקודות כאב מרכזיות בתהליך העבודה של החקירה, כולל שכפול פיזי, הובלת ראיות ובדיקת ראיות שגוזלות זמן רב.

  הצעות משופרות לאיסוף וסקירה על-ידי הפעלת מערכת אוטומטית ומאובטחת המאפשרת לבעלי העניין בניתוח חקירה לאסוף, לסקור ולנתח נתונים במהירות בתהליך עבודה משולב. על ידי ייעול העברת הנתונים לצוות החקירה, הלקוחות מגלחים שעות מזרימת העבודה כדי להביא ראיות לתובעים מהר יותר.

  הודיעה Sandline Global כלקוח המגזר הפרטי הראשון עבור Cellebrite Guardian השקעה רב-שנתית זו צפויה לשפר את פעולות החקירה וניהול הראיות הביתיות של Sandline.

  זכה בכל הקטגוריות אשר החברה היה מועמד ב 2022 Focus משפטית 4: פרסים יצוק, כולל כלי מסחרי DFIR של השנה וחוקר השנה זו השנה השלישית ברציפות, להוכיח את המנהיגות המתמדת שלנו בזיהוי פלילי דיגיטלי

  מידע פיננסי משלים ניתן למצוא בחלק קשרי משקיעים באתר האינטרנט שלנו בכתובת

  תחזית פיננסית

  "אנו גאים לספק צמיחה של ARR של 35% משנה לשנה במהלך הרבעון השלישי המשקף שוק ביקוש חזק לפתרונות המודיעין הדיגיטלי שלנו. עם זאת, בהתחשב בחיזוק הדולר למטבעות האירופיים ואחרים אנו מצפים לסיים את FYE 2022 בקצה התחתון של ההנחיה שלנו "אמרה דנה גרנר, סמנכ"ל הכספים של Cellebrite.

  "אנו נשארים ממוקדים בהשקעה יעילה בחידושים ובפתרונות שלנו כדי לספק את היעדים שלנו לשנה שתיארנו ברבעון האחרון", סיכם גרנר.

  קרא את ההודעה המקורית.

  מצגת משקיעים מלאה (PDF) - מעבר עכבר לגלילה

  Q3 22 רווח שיחת מצגת - Cellebrite

  הכרזה מלאה עם טבלאות (PDF) - מעבר עכבר לגלילה

  צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  קריאה נוספת

  השקעות בגילוי אלקטרוני (רישום פועל)

  מבט מקוצר על עסקי הגילוי האלקטרוני: מיזוגים, רכישות והשקעות

  מקור: קומפלקס דיסקברי