Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Vispārīga piezīme. Turpmāk sniegtajā paziņojumā ir kopīgi 3Q2022 finanšu rezultāti pasaules līderim Digital Intelligence, Cellebrite, un tas var būt interesants juridiskajiem, biznesa un informācijas tehnoloģiju speciālistiem, kas darbojas vai iegulda e-datu atklāšanas ekosistēmā. Turklāt nesen publicētais Tomasz Tunguz (2022. gada augusts), riska kapitālists ar Redpoint, sniedz interesantu apsvērumu, kas var būt svarīgs attiecībā uz publisko programmatūras uzņēmumu vērtību. Post ar nosaukumu Izaugsme vairs nav labākais Prognozēt Programmatūras uzņēmuma vērtību, norāda, ka rentabilitāte ir pieaudzis kā nozīmīgākais korelē un prognozēt publiskā programmatūras uzņēmuma vērtību.

  Paziņojums presei (2022. gada 17. novembris)

  Cellebrite paziņo par 2022. gada trešā ceturkšņa rezultātiem

  ARR par $232,000,000, līdz 35% gadu virs gada

  Trešajā ceturksnī ieņēmumi $71,7 miljoni, palielināt 9% gadu virs gada

  Cellebrite (NASDAQ: CLBT), pasaules līderis digitālās izlūkošanas (“DI”) risinājumos publiskajam un privātajam sektoram, šodien paziņoja finanšu rezultātus trīs un deviņus mēnešus, kas beidzas 2022. gada 30. septembrī.

  “Mēs esam priecīgi ziņot par stabilu trešo ceturksni, nodrošinot spēcīgu ARR izaugsmi, jo mēs turpinām sasniegt mūsu pēdējā ceturksnī izvirzītos pilna gada mērķus. Pieprasījums, ko mēs redzam tirgū, parāda, ka mūsu inovatīvie risinājumi ir ļoti svarīgi, jo sabiedriskās drošības organizācijas un privātie uzņēmumi atzīst nepieciešamību modernizēt savu izmeklēšanas darbu, ņemot vērā arvien pieaugošo digitālo izsmalcinātību noziegumiem un pierādījumiem. Mēs esam īpaši lepni par mūsu labākajām saglabāšanas likmēm, kas pierāda, ka mūsu stratēģija iet uz tirgu, nes augļus,” sacīja Yossi Carmil, Cellebrite izpilddirektors. “Mēs esam guvuši panākumus saistībā ar iniciatīvām, kuras mēs izklāstījām pagājušajā ceturksnī, un mēs joprojām esam sajūsmā par mūsu priekšā esošajām iespējām, īstenojot savu misiju aizsargāt un glābt dzīvības, paātrināt taisnīgumu un saglabāt privātumu.”

  Trešā ceturkšņa finanšu svarīgākie aspekti

  Ieņēmumi 71,7 miljonu ASV dolāru apmērā, par 9% vairāk nekā gadu, no kuriem abonēšanas ieņēmumi bija 55,6 miljoni ASV dolāru, līdz 8% vairāk nekā gadu

  Gada periodiskie ieņēmumi (ARR) par $232,000,000, līdz 35% vairāk nekā gadu

  Periodiskie ieņēmumi uz dolāru balstīta neto saglabāšanas likme 129%

  GAAP bruto peļņa un bruto starpība $57,1 miljonu apmērā un 79,7%, attiecīgi

  GAAP neto ienākumi $25.1 miljoni; Non-GAAP neto ienākumi $3,0 miljoni

  GAAP atšķaidīts EPS $0,13; Ne-GAAP atšķaidīts EPS 0,01 $

  Koriģētā EBITDA un koriģētā EBITDA starpība attiecīgi ir 5,1 miljoni ASV dolāru un 7,0%

  Trešais ceturksnis un jaunākie digitālās informācijas elementi

  Slēgtie 25 galvenie piedāvājumi, katrs novērtēts $500,000 vai vairāk.

  Atbrīvots nākamās paaudzes Cellebrite Guardian, kas nodrošina kritiskas funkcijas, palīdzot tiesībaizsardzības iestādēm apstrādāt digitālos pierādījumus ētiskā veidā, tostarp uzglabāt, pārvaldīt un dalīties ar pierādījumiem, ar nepārspējamu tūlītēju pārskatīšanu digitālo pierādījumu. Papildu uzlabojumi nodrošina lielāku elastību tiesībaizsardzības jomā un palīdz tām nodrošināt privātumu, lai novērstu galvenos izmeklēšanas darba plūsmas sāpju punktus, tostarp fizisku dublēšanos, pierādījumu transportēšanu un laikietilpīgu pierādījumu pārskatīšanu.

  Uzlabota apkopošanas un pārskatīšanas piedāvājumu izveide, uzsākot automatizētu un drošu sistēmu, kas ļauj izmeklēšanas analītikas ieinteresētajām personām ātri apkopot, pārskatīt un analizēt datus integrētā darbplūsmā. Racionalizējot datu pārsūtīšanu izmeklēšanas grupai, klienti noskūta stundas no darbplūsmas, lai ātrāk sniegtu pierādījumus prokuroriem.

  Paziņoja Sandline Global kā pirmo privātā sektora klientu Cellebrite Guardian. Paredzams, ka šis daudzgadu ieguldījums veicinās Sandline iekšējās izmeklēšanas un pierādījumu pārvaldības darbības.

  Uzvarēja visas kategorijas, par kurām uzņēmums tika nominēts 2022 Kriminālistikas Focus 4:cast balvās, tostarp DFIR Gada tirdzniecības rīks un Gada izmeklētājs jau trešo gadu pēc kārtas, apliecinot mūsu nepārtraukto vadību digitālajā kriminālistikā

  Papildu finanšu informāciju var atrast mūsu mājaslapas sadaļā “Investoru attiecības”

  Finanšu perspektīva

  “Mēs lepojamies ar to, ka trešā ceturkšņa laikā sasniedzam ARR pieaugumu par 35%, kas atspoguļo spēcīgu pieprasījumu pēc mūsu digitālās informācijas risinājumiem. Tomēr, ņemot vērā ASV dolāra stiprināšanu Eiropas un citām valūtām, mēs sagaidām pabeigt FYE 2022 mūsu vadlīniju zemākajā daļā,” sacīja Dana Gerner, Cellebrite finanšu direktore.

  “Mēs joprojām koncentrējamies uz efektīvām investīcijām mūsu inovācijās un risinājumos, lai sasniegtu mūsu mērķus pagājušajā ceturksnī izklāstītajā gadā,” secināja Gerners.

  Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

  Pilnīga investoru prezentācija (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  Q3 22 ienākumu zvanu prezentācija - Cellebrite

  Pilnīgs paziņojums ar tabulām (PDF) - Mouseover, lai ritinātu

  Cellebrite paziņo par 2022. gada trešā ceturkšņa rezultātiem

  Papildus lasīšana

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (darbojas saraksts)

  saīsināts e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības pārskats: apvienošanās, iegāde un ieguldījumi

  Avots: ComplexDiscovery