Sun. Aug 14th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery висвітлює публічно доступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-, даних та юридичних відкриттів, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно висвітлює цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення в оголошення про кібер-, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення даних ComplexDiscovery, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Прес-анонс (10 травня 2022 р.)

  Consilio оголошує про запуск повного підприємства для розвитку юридичних операцій з перевіреними технологіями та рішеннями для людей

  Consilio зміцнює свої лідерські позиції з запуском Complete Enterprise як бренд для консультативних, Talent Solutions, операцій юридичного департаменту та інформаційного управління

  Consilio, світовий лідер в області eDiscovery, огляд документів, управління ризиками, і юридичні консалтингові послуги, оголосила сьогодні про запуск Complete Enterprise, наскрізного набору корпоративних юридичних рішень і послуг, призначених для обслуговування корпоративних юридичних департаментів і юридичних фірм всіх розмірів. Нова платформа повністю інтегрує придбані юридичними суб-брендами Consilio під одним спеціалізованим центром у всьому світі, щоб стимулювати еволюцію для сучасних юридичних операцій з перевіреними технологіями, процесами та рішеннями для людей.

  «Платформа Complete Enterprise об'єднує наш відзначений нагородами досвід, інноваційні технології - власні та через партнерські відносини, а також комплексні рішення для талантів, щоб забезпечити рівномірну пропозицію та досвід під одним брендом, який призначений для обслуговування клієнтів з їхніми поточними проблемами та розвиватися час зі своїми потребами бізнесу», - сказав Робб Херн, старший віце-президент з корпоративних юридичних послуг Consilio. «З керівництвом юридичних та комплаєнс-команд, які залишаються під тиском, щоб зменшити витрати та максимізувати ефективність, ми маємо унікальну позицію, щоб допомогти реалізувати обидві цілі для наших клієнтів, підтримуючи їх роботу з низькою та середньою складністю, тим самим звільняючи наших клієнтів, щоб вони могли зосередитись на роботі з найвищою цінністю і складності, щоб максимізувати свій потенціал».

  Бренд Complete Enterprise надає послуги з наступних зростаючих потреб клієнтів:

  Enterprise Talent Solutions забезпечує високоякісне розміщення талантів, включаючи юристів, юристів, фахівців з питань дотримання вимог законодавства, а також технічного та адміністративного персоналу командам, які прагнуть покращити свою діяльність. Команда налічує понад 1000 адвокатів, які активно залучаються клієнтами щодня і щорічно займають понад 7 000 юридичних та неюридичних посад.

  Консультаційні та трансформаційні рішення пропонують клієнтам перевірений досвід у сфері трансформаційних ініціатив шляхом стратегічного проектування, розробки технологічних рішень (включаючи Microsoft 365 Consulting), оптимізації юридичних витрат та стратегічного консультування з більш ніж 150 консультантами.

  Рішення для юридичних департаментів Операції допомагає командам у підвищенні робочих процесів юридичних операцій - з можливостями, які включають комерційні контракти, управління претензіями, управління судовими спорами, юридичні операції та багато іншого - використовуючи перевірений досвід роботи з більш ніж мільйонами контрактів та 200 системами реалізацій.

  Рішення для комплаєнсу та управління інформацією створюють, оптимізують та керують масштабованими практиками управління інформацією за допомогою консультацій та оцінок, впровадження технологій та робочих процесів та багато іншого з більш ніж 40 впровадженнями Legal Hold, а також впровадженням кібербезпеки, AML/KYC, конфіденційність та потреби в управлінні політикою.

  «Оскільки юридичні фірми та відділи корпоративного права стикаються з новими проблемами, щоб набрати та зберегти найкращі таланти після пандемії, Talent Solutions Complete Enterprise пропонує доступ до кураторського глобального ринку досвідчених юристів у широкому спектрі предметних областей», - сказала Ліза Лемке, виконавчий директор, Flex Talent Consilio. «На висококонкурентному ринку талантів ми пропонуємо клієнтам високоякісні гнучкі рішення для талантів, щоб швидко заповнити потреби в ресурсному забезпеченні підприємства без шкоди для якості».

  Consilio Complete Enterprise пропонує клієнтам цілісний, зацікавлених сторін орієнтований підхід до роботи пліч-о-пліч з юристами, корпоративних ІТ-команд, консультантів і технологів, щоб доставити перевірений наскрізний набір корпоративних юридичних рішень і послуг. Компанія буде виділяти масштаб, в якому Complete Enterprise в даний час працює з кампанією під назвою «Чи знаєте ви? на конференції CLOC Global Institute цього тижня в Лас-Вегасі, а також онлайн. Для отримання додаткової інформації про це оголошення відвідайте www.consilio.com/enterprise.

  Про Консиліо

  Consilio є світовим лідером у сфері витребування електронної інформації, перевірки документів, управління ризиками та юридичних консультаційних послуг. Завдяки повному набору можливостей Consilio, компанія підтримує транснаціональні юридичні фірми та корпорації, використовуючи інноваційне програмне забезпечення, економічно ефективні керовані послуги та глибоку юридичну та регуляторну галузеву експертизу. Consilio має великий досвід у судових спорах, повторних запитах HSR, внутрішніх та регуляторних розслідуваннях, електронному відкритті, перевірці документів, управлінні інформацією, оцінці комплаєнс-ризиків, кібербезпеці, управлінні юридичним департаментом, управлінні контрактами, юридичній аналітиці, відкритті паперу та цифровому друку, а також а також легальний рекрутинг і розміщення. У Consilio працюють провідні фахівці в галузі, застосовуючи захисні робочі процеси з запатентованою та перевіреною галуззю технологією на всіх етапах життєвого циклу eDiscovery та управління ризиками. Сертифікована за стандартом ISO 27001:2013, компанія управляє офісами, документами та центрами обробки даних по всій Європі, Азії та Північній Америці. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нас за адресою www.consilio.com.

  Прочитайте оригінал оголошення.

  Додаткове читання

  Інвестиції в eDiscovery (Біговий лістинг)

  Скорочений погляд на бізнес eDiscovery: злиття, поглинання та інвестиції

  Джерело: КомплексДіскавері

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...