Reyneni kohus tagab täiendava rahastamise

According to the media release, Reynen Court has secured $4.5 million of further funding to accelerate growth. Founded in 2018 with wide support from a consortium of nineteen leading global law firms, Reynen Court now has nearly two hundred third-party application vendors are actively engaged, with more than a hundred already under contract and currently present or working towards participation in the Reynen Court solution store.

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
ru flag
es flag

Reyneni kohus tagab järgmise rahastamisvooru majanduskasvu kiirendamiseks

Meedia Release

Global Venture Capital Fund Vitech Lead Uus finantseerimine liitus praeguste aktsionäride Clifford Chance, Latham ja Watkins ja Prins H LLC

New York - 28. oktoober 2020 - Reynen Court on tagatud $4,5 miljonit täiendavat rahastamist, et kiirendada majanduskasvu. Ülemaailmne riskikapitalifirma Vantech juhtis vooru, mille hulka kuulusid Clifford Chance ja Latham ja Watkins, kes koos juhtisid ettevõtte esialgset $10 miljonit finantseerimist, samuti Prins H LLC, Reynen Courti asutaja ja tegevjuht Andrew D. Klein.

Asutatud 2018. aastal üheksateistkümne juhtiva ülemaailmse advokaadibüroode konsortsiumi laialdase toetusega Reynen Court on loonud ja käivitanud platvormi, mis on sarnane juriidibüroodele ja juriidilistele osakondadele kiire, lihtne ja turvaline, et avastada, testida, vastu võtta ja hallata kunstlikku Intelligence, Smart Lepingud ja muud uued tehnoloogiad. Latham ja Watkins ja Clifford Chance on konsortsiumi kaaseesistujatena. Ligi kakssada kolmanda osapoole taotluse müüjat tegeleb aktiivselt Reyneni Kohtuga, kellel on juba üle saja lepingu alusel ning praegu on olemas või töötab selle nimel, et osaleda Reynen Courti lahenduste poes.

„Oleme väga uhked, et teatame oma uuest rahastamisest, mis toetab meie meeskonna laienemist ja seega kiirust, millega saame oma platvormi ja äri edasi arendada,” ütles hr Klein, seeriatehnoloogiaettevõtja, kes alustas oma karjääri väärtpaberite advokaadina Cravathis, Swaine'is ja Moore'is. „Oleme väga tänulikud Ventchi, Clifford Chance'i ning Lathami ja Watkinsi poolt väljendatud jätkuva usalduse eest.”

VENTECH juhtiv partner Jean Bourcereau kommenteeris: „Me oleme tähelepanelikult jälginud õigustehnoloogilise keskkonna arengut maailmas ja sai eelmisel aastal veendunud, et platvorm Reynen Court on loonud, kiirendab AI ja teiste järgmise põlvkonna tehnoloogiate kasutuselevõttu tööstuses. Meil oli võimalus investeerida väike summa ettevõtte esimese vooru lõplikku sulgemist. Nüüd teeme olulisemaid investeeringuid, sest meil on väga muljet käivitatud platvormi ulatusest ja keerukusest, juhtkonna küpsusest ja mitmekesistest andetest ning loomulikult nii paljude maailma juhtivate advokaadibüroode enneolematu toetusega.”

„Alates sellest, kui meie varakult kaasatakse Reyneni Kohtu arengut toetavaid advokaadibüroosid, oleme uskunud, et see võib avada õigustehnoloogia potentsiaali meie klientidele, meile ja tööstusele tervikuna,” ütles Clifford Chance'i peateabeametnik Paul Greenwood. „Me usume seda nüüd rohkem kui kunagi varem, pidades silmas uue tehnoloogia kasutuselevõtu kiiret kiirenemist õigusektoris, mida katalüüsib COVID-19 puhkemine.”

„Reyneni kohus on teinud suuri edusamme oma platvormi täiustamiseks ja müüja torujuhtme märkimisväärseks laiendamiseks,” lisas Lathami ja Watkinsi peateabeametnik Ken Heaps. „Meeskond ehitab võimsa platvormi, mis ei ole mitte ainult hästi paigutatud, et suurendada uute tehnoloogiate kasutuselevõttu, vaid tegelikult edendada uuendusi, mis suudavad ulatuda ettevõtete vajadustele. Meil on hea meel olla osa Reyneni Kohtu jätkuvast kasvust ja pikaajalisest edust.”

Reyneni Kohtust

Reynen Court Inc. (www.reynencourt.com) muudab advokaadibüroode ja juriidiliste osakondade kiireks, lihtsaks ja turvaliseks tehisintellekti, nutikate lepingute ja muude uute tehnoloogiate avastamise, testimise, vastuvõtmise ja haldamise Meie platvorm võimaldab ettevõtetel käitada pilvepõhiseid rakendusi kas asutusesiseselt või virtuaalsetes privaatpilvedes enda kontrolli all, võimaldades seega juurdepääsu kaasaegsetele tarkvaralahendustele, ilma et oleks vaja turvalisust või stabiilsust ohverdada Platvorm võtab aega ja kulusid ka traditsioonilistest tehnoloogiahangetest ja juurutusprotsessidest, pakkudes sisurikka lahenduste poodi koos tööriistade ja automatiseerimisega rakenduste ja kommunaalteenuste testimiseks ja ostmiseks, mis aitavad kaasa koostalitlusvõime teiste rakenduste vahel ja muu hulgas ka koos firma esmane süsteemid ja infrastruktuur. Platvorm võimaldab ettevõtetel ka ulatuslikult koguda ja analüüsida kulude ja kasutuse mõõdikuid, et aidata paremini prognoositavet IT-tarkvara ning infrastruktuuri hooldust ja kulusid. Meid toetab laia konsortsiumi üheksateistkümnest suurimast ülemaailmsest advokaadibüroost. Clifford Chance, Latham ja Watkins ja Orrick on ettevõtte investorid.

Täiendav lugemine

Ostke lahendusi? Uued investeeringud Reynan Court

Investeeringud uudistesse: asjakohaste ametikohtade loend

Allikas: ComplexDiscovery

Gimmal omandab Sherpa tarkvara

According to Mark Johnson, Chief Executive Officer at Gimmal, "With the...

Magnet kohtuekspertiisi sulgeb $115 miljonit IPO

According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "I'm proud of the...

XDD omandab Paralaw

According to Bob Polus, XDD Founder and CEO, “As part of...

Consilio ja Xact Data Discovery nõustuvad ühendama

"This is a significant step for Consilio and XDD to bring...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta aprill 2021

From X-Road® and risk management to business confidence and cybersecurity, the...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta märts 2021

From data breach economics and vulnerabilities to private-equity investments and vendor...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta veebruar 2021

From litigation trends and legal tech investing to facial recognition and...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta jaanuar 2021

From eDiscovery business confidence and operational metrics to merger and acquisition...

Gimmal omandab Sherpa tarkvara

According to Mark Johnson, Chief Executive Officer at Gimmal, "With the...

Kas teil on koostalitlusvõime? CloudNine käivitab avastuse portaali

According to Jacob Hesse, VP of Product at CloudNine, “Discovery Portal...

Magnet kohtuekspertiisi sulgeb $115 miljonit IPO

According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "I'm proud of the...

XDD omandab Paralaw

According to Bob Polus, XDD Founder and CEO, “As part of...

Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta kevadel

In the spring of 2021, 60.0% of eDiscovery Business Confidence Survey...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: kevad 2021 ülevaade

In the spring of 2021, 25.0% of respondents viewed budgetary constraints...

Õnnelikud päevad on jälle lähedal? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta kevadel

In the spring of 2021, 93 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Optimismi splash? Kevad 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

This is the twenty-second quarterly eDiscovery Business Confidence Survey conducted by...