Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  ru flag
  es flag

  Reyneni kohus tagab järgmise rahastamisvooru majanduskasvu kiirendamiseks

  Meedia Release

  Global Venture Capital Fund Vitech Lead Uus finantseerimine liitus praeguste aktsionäride Clifford Chance, Latham ja Watkins ja Prins H LLC

  New York - 28. oktoober 2020 - Reynen Court on tagatud $4,5 miljonit täiendavat rahastamist, et kiirendada majanduskasvu. Ülemaailmne riskikapitalifirma Vantech juhtis vooru, mille hulka kuulusid Clifford Chance ja Latham ja Watkins, kes koos juhtisid ettevõtte esialgset $10 miljonit finantseerimist, samuti Prins H LLC, Reynen Courti asutaja ja tegevjuht Andrew D. Klein.

  Asutatud 2018. aastal üheksateistkümne juhtiva ülemaailmse advokaadibüroode konsortsiumi laialdase toetusega Reynen Court on loonud ja käivitanud platvormi, mis on sarnane juriidibüroodele ja juriidilistele osakondadele kiire, lihtne ja turvaline, et avastada, testida, vastu võtta ja hallata kunstlikku Intelligence, Smart Lepingud ja muud uued tehnoloogiad. Latham ja Watkins ja Clifford Chance on konsortsiumi kaaseesistujatena. Ligi kakssada kolmanda osapoole taotluse müüjat tegeleb aktiivselt Reyneni Kohtuga, kellel on juba üle saja lepingu alusel ning praegu on olemas või töötab selle nimel, et osaleda Reynen Courti lahenduste poes.

  „Oleme väga uhked, et teatame oma uuest rahastamisest, mis toetab meie meeskonna laienemist ja seega kiirust, millega saame oma platvormi ja äri edasi arendada,” ütles hr Klein, seeriatehnoloogiaettevõtja, kes alustas oma karjääri väärtpaberite advokaadina Cravathis, Swaine'is ja Moore'is. „Oleme väga tänulikud Ventchi, Clifford Chance'i ning Lathami ja Watkinsi poolt väljendatud jätkuva usalduse eest.”

  VENTECH juhtiv partner Jean Bourcereau kommenteeris: „Me oleme tähelepanelikult jälginud õigustehnoloogilise keskkonna arengut maailmas ja sai eelmisel aastal veendunud, et platvorm Reynen Court on loonud, kiirendab AI ja teiste järgmise põlvkonna tehnoloogiate kasutuselevõttu tööstuses. Meil oli võimalus investeerida väike summa ettevõtte esimese vooru lõplikku sulgemist. Nüüd teeme olulisemaid investeeringuid, sest meil on väga muljet käivitatud platvormi ulatusest ja keerukusest, juhtkonna küpsusest ja mitmekesistest andetest ning loomulikult nii paljude maailma juhtivate advokaadibüroode enneolematu toetusega.”

  „Alates sellest, kui meie varakult kaasatakse Reyneni Kohtu arengut toetavaid advokaadibüroosid, oleme uskunud, et see võib avada õigustehnoloogia potentsiaali meie klientidele, meile ja tööstusele tervikuna,” ütles Clifford Chance'i peateabeametnik Paul Greenwood. „Me usume seda nüüd rohkem kui kunagi varem, pidades silmas uue tehnoloogia kasutuselevõtu kiiret kiirenemist õigusektoris, mida katalüüsib COVID-19 puhkemine.”

  „Reyneni kohus on teinud suuri edusamme oma platvormi täiustamiseks ja müüja torujuhtme märkimisväärseks laiendamiseks,” lisas Lathami ja Watkinsi peateabeametnik Ken Heaps. „Meeskond ehitab võimsa platvormi, mis ei ole mitte ainult hästi paigutatud, et suurendada uute tehnoloogiate kasutuselevõttu, vaid tegelikult edendada uuendusi, mis suudavad ulatuda ettevõtete vajadustele. Meil on hea meel olla osa Reyneni Kohtu jätkuvast kasvust ja pikaajalisest edust.”

  Reyneni Kohtust

  Reynen Court Inc. (www.reynencourt.com) muudab advokaadibüroode ja juriidiliste osakondade kiireks, lihtsaks ja turvaliseks tehisintellekti, nutikate lepingute ja muude uute tehnoloogiate avastamise, testimise, vastuvõtmise ja haldamise Meie platvorm võimaldab ettevõtetel käitada pilvepõhiseid rakendusi kas asutusesiseselt või virtuaalsetes privaatpilvedes enda kontrolli all, võimaldades seega juurdepääsu kaasaegsetele tarkvaralahendustele, ilma et oleks vaja turvalisust või stabiilsust ohverdada Platvorm võtab aega ja kulusid ka traditsioonilistest tehnoloogiahangetest ja juurutusprotsessidest, pakkudes sisurikka lahenduste poodi koos tööriistade ja automatiseerimisega rakenduste ja kommunaalteenuste testimiseks ja ostmiseks, mis aitavad kaasa koostalitlusvõime teiste rakenduste vahel ja muu hulgas ka koos firma esmane süsteemid ja infrastruktuur. Platvorm võimaldab ettevõtetel ka ulatuslikult koguda ja analüüsida kulude ja kasutuse mõõdikuid, et aidata paremini prognoositavet IT-tarkvara ning infrastruktuuri hooldust ja kulusid. Meid toetab laia konsortsiumi üheksateistkümnest suurimast ülemaailmsest advokaadibüroost. Clifford Chance, Latham ja Watkins ja Orrick on ettevõtte investorid.

  Täiendav lugemine

  Ostke lahendusi? Uued investeeringud Reynan Court

  Investeeringud uudistesse: asjakohaste ametikohtade loend

  Allikas: ComplexDiscovery