Sun. May 22nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  הערת העורך: פורסם על ידי ארגון הקניין הרוחני העולמי (WIPO, סוכנות מיוחדת של האומות המאוחדות), בשיתוף עם מכון פורטולאנים ושותפים עסקיים WIPO: הקונפדרציה הלאומית הברזילאית לתעשייה (CNI), קונפדרציה של התעשייה ההודית (CII), Ecopetrol (קולומביה) ו עצרת היצואנים הטורקית (TIM), מדד החדשנות הגלובלית 2021 הוא כלי בהשוואות מוביל למנהלי עסקים, קובעי מדיניות ואחרים המחפשים תובנה לגבי מצב החדשנות ברחבי העולם. הדו"ח מתפרסם מדי שנה מאז 2007, כולל דירוג יכולות החדשנות והתוצאות של הכלכלות העולמיות. דו"ח 2021, שפורסם בספטמבר 2021, מדגיש את החשיבות של רעיונות חדשים להבטחת צמיחה כלכלית לאחר מגיפה. לאור ההתמקדות הגוברת של המערכת האקולוגית של גילוי אלקטרוני בנושא חדשנות לצמיחה בהכנסות ויצירת ערך, דוח זה חולק תובנות שעשויות להועיל לאנשי מקצוע בתחום אבטחת סייבר, ממשל מידע וגילוי משפטי במערכת האקולוגית של גילוי אלקטרוני, בהתחשב בהזדמנויות וגיאוגרפיות טכנולוגיה ממוקדת צמיחה כלכלית.

  שחרור מדיה ודיווח

  מדד החדשנות העולמי 2021: השקעות חדשנות עמידות למרות מגיפת COVID-19

  פורסם על ידי ארגון הקניין הרוחני העולמי*

  ממשלות וארגונים בחלקים רבים של ההשקעות ההשתלבות בעולם בחדשנות בין האגרה האנושית והכלכלית המסיבית של מגיפת COVID-19, הראה מדד החדשנות הגלובלית 2021, הממחיש הכרה גוברת כי רעיונות חדשים הם קריטיים להתגברות על המגיפה ולהבטיח פוסט -צמיחה כלכלית מגיפה.

  תפוקה מדעית, הוצאות במחקר ופיתוח (R ו- D), שבבי קניין רוחני, ועסקאות הון סיכון (VC) המשיכו לגדול בשנת 2020, תוך בניית ביצועים חזקים לפני המשבר. יש לציין, הוצאות R ו- D הראו עמידות רבה יותר במהלך ההאטה הכלכלית המקושרת למגיפה מאשר בשפל הקודם.

  עם זאת, ההשפעה של המשבר הייתה מאוד לא אחידה בתעשיות, על פי תכונת Gii חדשה, גשש החדשנות הגלובלית. חברות עם תפוקות כולל טכנולוגיות תוכנה, אינטרנט ותקשורת, חומרה וציוד חשמלי בתעשייה, תרופות וביוטכנולוגיה הגבירו את השקעותיהם בחדשנות והגדילו את מאמצי המו"פ שלהם. לעומת זאת, חברות במגזרים שנפגעו קשות מאמצעי ההכלה של המגיפה והמודלים העסקיים שלהן מסתמכים על פעילויות אישיות - כגון תחבורה ונסיעות - קיצצו את הוצאותיהם, הראה הגשש. ה- Gii 2021 מראה כי ההתקדמות הטכנולוגית בגבול מקיימת הבטחה משמעותית, כאשר ההתפתחות המהירה של חיסוני COVID-19 היא הדוגמה הגדולה ביותר.

  "מדד החדשנות הגלובלית השנה מראה לנו שלמרות ההשפעה המסיבית של מגיפת COVID-19 על חיים ופרנסה, מגזרים רבים הראו עמידות יוצאת דופן - במיוחד אלה שאימצו דיגיטליזציה, טכנולוגיה וחדשנות", אמר מנכ"ל WIPO דרן טאנג. "ככל שהעולם נראה לבנות מחדש מהמגיפה, אנו יודעים שחדשנות היא חלק בלתי נפרד להתגבר על האתגרים הנפוצים שעומדים בפנינו ולבנות עתיד טוב יותר. מדד החדשנות הגלובלית הוא כלי ייחודי להנחות קובעי מדיניות ועסקים בתוכניות תרשימים כדי להבטיח שנצא חזק יותר מהמגיפה."

  בדירוג השנתי של הכלכלות בעולם בנושא יכולת חדשנות ותפוקה, ה- Gii מראה כי רק כמה כלכלות, בעיקר הכנסה גבוהה, שולטות בעקביות בשורות. עם זאת, כלכלות נבחרות בעלות הכנסה בינונית, כולל סין, טורקיה, וייטנאם, הודו, הפיליפינים, מתעדכנות ומשנות את נוף החדשנות.

  שוויץ, שוודיה, ארה"ב ובריטניה ממשיכים להוביל את דירוג החדשנות, וכולן מדורגות בחמישה הראשונים בשלוש השנים האחרונות. הרפובליקה של קוריאה מצטרפת לחמשת הראשונים של ה- Gii לראשונה בשנת 2021, בעוד שארבע כלכלות אסיאתיות אחרות כוללות את 15 המובילים: סינגפור (8), סין (12), יפן (13) והונג קונג, סין (14).

  הגיאוגרפיה של חדשנות גלובלית משתנה באופן לא אחיד

  צפון אמריקה ואירופה ממשיכים להוביל את הנוף החדשנות העולמי כאזורים ללא ספק. ביצועי החדשנות של דרום מזרח אסיה, מזרח אסיה ואוקיאניה היו הדינמיים ביותר בעשור האחרון. זהו האזור היחיד שסוגר את הפער עם המנהיגים.

  סין היא עדיין כלכלת ההכנסה הבינונית היחידה שעושה את זה עד 30 העליון. בולגריה (35), מלזיה (36), טורקיה (41), תאילנד (43), ויאטנם (44), הפדרציה הרוסית (45), הודו (46), אוקראינה (49) ומונטנגרו (50) להגיע ל50 העליונים של Gii.

  עם זאת, רק טורקיה, ויאטנם, הודו והפיליפינים, מדביקים באופן שיטתי. מעבר לסין, לכלכלות הגדולות האלה יש פוטנציאל לשנות את נוף החדשנות הגלובלית לתמיד.

  "ה- Gii מראה שלמרות שהכלכלות המתעוררות מוצאות לעתים קרובות את זה מאתגר לשפר בהתמדה את מערכות החדשנות שלהם, כמה כלכלות בעלות הכנסה בינונית הצליחו להדביק את החדשנות עם עמיתיהם המפותחים יותר", אומר דיקן לשעבר ופרופסור לניהול באוניברסיטת קורנל, Soumitra Dutta. "הכלכלות המתעוררות אלה, בין היתר, הצליחו להשלים בהצלחה את החדשנות המקומית שלהם עם העברת טכנולוגיה בינלאומית, לפתח שירותים דינמיים טכנולוגית שניתן לסחור בינלאומית, ובסופו של דבר עיצבו מערכות חדשנות מאוזנות יותר".

  ממצאים חדשים עבור ה- Gii 2021

  השקעות בחדשנות הגיעו לשיא של כל הזמנים לפני המגיפה עם R ו- D גדל בקצב יוצא דופן של 8.5 אחוזים בשנת 2019.

  הקצאות תקציב ממשלתיות לכלכלות ההוצאות המובילות במו"פ, שעבורן הנתונים זמינים, הראו צמיחה מתמשכת בשנת 2020. בזבזני R ו- D התאגידים הגלובליים המובילים הגדילו את הוצאות ה- R ו- D שלהם בסביבות 10 אחוזים בשנת 2020, עם 60 אחוז מחברות R ו- D עתירי אלה דיווחו על עלייה.

  מספר עסקאות VC גדל ב 5.8 אחוזים בשנת 2020, עולה על שיעור הצמיחה הממוצע של 10 השנים האחרונות. צמיחה חזקה באזור אסיה פסיפיק יותר פיצוי על ירידות בצפון אמריקה ובאירופה. אפריקה ואמריקה הלטינית והאיים הקריביים נרשמו גם עליות דו ספרתיות. נתוני הרבעון הראשון לשנת 2021 מציעים פעילות VC תוססת עוד יותר בשנת 2021.

  פרסום מאמרים מדעיים ברחבי העולם גדל ב -7.6 אחוזים בשנת 2020.

  "בין הממצאים המרכזיים של Gii 2021, השינויים המתרחשים בקרב הכלכלות המובילות הם די מדהימים. בנוסף לקפיצה המרהיבה של הרפובליקה של קוריאה (מ -10 ל -5), המשך ההתקדמות שנעשתה בשנה שעברה על ידי צרפת (11) וסין (12) מאושרים, שכן שניהם דופקים עכשיו על הדלת של ה- Gii Top 10. שלוש הדוגמאות הללו מדגישים את החשיבות המתמשכת של מדיניות ותמריצים ממשלתיים לעורר חדשנות. בסך הכל, COVID לא שיבש את המגמות שזוהו בשנים 2019-2020, שכן המימון (ציבורי ופרטי) המשיך להישאר בשפע יחסית עבור חברות חדשניות, אפילו מחוץ לתחומי הבריאות והביו-מדעים, "אומר עמית נכבד INSEAD ומדווח על המחבר המשותף ברונו לאנווין.

  קרא את מהדורת המדיה המקורית המלאה.

  לקריאת הדוח המלא: מדד החדשנות הגלובלית 2021 (PDF) - מעבר עכבר לגלילה

  דוח Industy חדשנות גלובלית לשנת 2021

  קרא את הדוח המקורי.

  אודות מדד החדשנות הגלובלית

  מדד החדשנות הגלובלית 2021 (GII), במהדורה ה -14 שלה השנה, פורסם על ידי WIPO, בשיתוף עם מכון פורטולאנים ועם תמיכה של השותפים הארגוניים שלנו: הקונפדרציה הלאומית הברזילאית לתעשייה (CNI), קונפדרציה של התעשייה ההודית (CII), Ecopetrol (קולומביה), ו עצרת יצואנים טורקית (TIM). בשנת 2021 הוקמה רשת אקדמית כדי לעסוק באוניברסיטאות המובילות בעולם במחקר Gii ולתמוך בהפצת תוצאות Gii בתוך הקהילה האקדמית.

  מאז הקמתה בשנת 2007, ה- Gii עיצב את סדר היום של מדידת החדשנות והפכה לאבן פינה של קביעת מדיניות כלכלית, כאשר מספר גדל והולך של ממשלות המנתחות באופן שיטתי את תוצאות ה- Gii השנתיות שלהן ומעצבות תגובות מדיניות לשיפור הביצועים שלהן. ה- Gii הוכר גם על ידי המועצה הכלכלית והחברתית של האו"ם בהחלטתה לשנת 2019 בנושא מדע, טכנולוגיה וחדשנות לפיתוח כאמת מידה סמכותית למדידת חדשנות ביחס ליעדי הפיתוח בר קיימא (SDGs).

  ליבת ה- Gii, המתפרסמת מדי שנה מספקת אמצעי ביצועים ומדרגת 132 כלכלות במערכות האקולוגיות החדשנות שלהם. המדד בנוי על מערך נתונים עשיר - אוסף של 81 אינדיקטורים ממקורות ציבוריים ופרטיים בינלאומיים - מעבר למדדים המסורתיים של חדשנות מאז הגדרת החדשנות התרחבה. זה כבר לא מוגבל מחקר ופיתוח (R ו- D) מעבדות ופורסמו מאמרים מדעיים, אלא, הוא כללי יותר ואופקי בטבע, כולל חברתי, מודל עסקי והיבטים טכניים. עבור כל כלכלה מופק פרופיל של עמוד אחד שבו הביצועים של הכלכלה על כל האינדיקטורים נרשמים, ביחס לכל הכלכלות האחרות במדד. פרופילי הכלכלה מדגישים גם את נקודות החוזק והחולשות היחסיות של הכלכלה.

  ה- Gii 2021 מחושב כממוצע של שני מדדי משנה. מדד משנה קלט החדשנות מודד אלמנטים של המשק המאפשרים פעילויות חדשניות ומקובצים בחמישה עמודים: (1) מוסדות, (2) הון אנושי ומחקר, (3) תשתיות, (4) תחכום שוק, ו- (5) תחכום עסקי. מדד המשנה של פלט החדשנות לוכד את התוצאה בפועל של פעילויות חדשניות במשק והוא מחולק לשני עמודים: (6) יציאות ידע וטכנולוגיה ו- (7) יציאות יצירתיות.

  המדד מוגש לביקורת סטטיסטית עצמאית על ידי הנציבות האירופית, מרכז המחקר המשותף.

  * משותף בהרשאה תחת Creative Commons - ייחוס 4.0 בינלאומי (CC BY 4.o)

  קריאה נוספת

  מימון חדשנות? שיקולים ממדד החדשנות הגלובלית לשנת 2020

  Mashup גודל שוק של גילוי אלקטרוני: 2021-2026 סקירה כללית של תוכנה ושירותים ברחבי העולם

  מקור: מורכבתגילוי

  תיגר על ידי טפסים דולפים? מחקר של דואר אלקטרוני וסיסמא Exfiltration

  The report "Leaky Forms: A Study of Email and Password Exfiltration...

  אוטומציה של תגובת תקרית? בהתחשב בבינה מלאכותית במרחב הסייבר

  According to the recent research report from the CCDCOE on Automated/Autonomous...

  פעילות התקפת סייבר רוסית באוקראינה: דו"ח מיוחד ממיקרוסופט

  According to an April 27, 2022 report from Microsoft's Digital Security...

  ליידע החלטות עסקיות? מסגרת ניתוח שוק אבטחת סייבר מ ENISA

  The ENISA Cybersecurity Market Analysis Framework is designed to improve market...

  smarsh לרכוש טלמסר

  “As in many other service industries, mobile communication is ubiquitous in...

  רבע אבן דרך? DISCO מכריזה על תוצאות כספיות הרבעון הראשון

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “This quarter...

  חדש מ "ניקס "? ועידת Macquarie אוסטרליה 2022 עדכון מצגת ומסחר

  From a rebalanced leadership team to three concurrent horizons to drive...

  צמיחה חזקה? קלדיסקברי בע"מ מכריזה על תוצאות כספיות ברבעון הראשון 2022

  According to Christopher Weiler, CEO of KLDiscovery Inc, “The first quarter...

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מאי 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי באפריל 2022

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מרץ 2022

  From new privacy frameworks and disinformation to business confidence and the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש פברואר 2022

  From biometric recognition and artificial intelligence to data embassies and processing...