Tue. Jan 18th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētniecības paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

  Digitālo, kultūras, mediju un sporta departamenta (DCMS) paziņojums presē

  Apvienotā Karaliste iepazīstina ar Post-Brexit globāliem datu plāniem, lai veicinātu izaugsmi, palielinātu tirdzniecību un uzlabotu veselības aprūpi

  Apvienotā Karaliste paziņo par nodomu izveidot jaunas vairāku miljardu mārciņu globālās datu partnerības ar ASV, Austrāliju un Korejas Republiku

  Starptautiskais privātuma eksperts Džons Edvardss nosaukts par jauno informācijas komisāru, lai pārraudzītu kratīšanu

  Drīzumā sāksies apspriešanās, lai aplūkotu veidus, kā palielināt tirdzniecību un inovāciju, izmantojot datu režīmu

  Dati ir inovācijas un globālās digitālās ekonomikas, ikdienas lietotņu un mākoņdatošanas sistēmu pamatā. Tas ļauj uzņēmumiem tirgoties, virzīt starptautiskos ieguldījumus, atbalsta tiesībaizsardzības iestādes, kas nodarbojas ar noziedzību, kritisku sabiedrisko pakalpojumu sniegšanu un veselības un zinātnisko izpēti.

  Valdība izklāsta pirmās teritorijas, ar kurām tā prioritāri noteiks pārsteidzošas “datu pietiekamības” partnerības, tagad tā ir atstājusi ES kā Amerikas Savienotās Valstis, Austrālija, Korejas Republika, Singapūra, Dubaijas Starptautiskais finanšu centrs un Kolumbija.

  Tā arī apstiprina, ka prioritāte tiek piešķirta nākotnes partnerībām ar Indiju, Brazīliju, Keniju un Indonēziju.

  Šīs jaunās datu pietiekamības partnerības, kuras tiks pakļautas novērtējumam, kas nodrošina augstus datu aizsardzības standartus, būtiski balstīsies uz 80 miljardiem sterliņu mārciņu, ko nodrošina dati, kas ļauj eksportēt uz šiem 10 galamērķiem no Apvienotās Karalistes katru gadu.

  Aplēses liecina, ka tirdzniecības vērtība ir tik daudz kā £11 miljardi, kas visā pasaulē tiek nerealizēta, jo pastāv šķēršļi, kas saistīti ar datu pārsūtīšanu*.

  Mērķis ir ātri un radoši virzīties uz globālu partnerību izveidi, kas Apvienotās Karalistes organizācijām atvieglos datu apmaiņu ar svarīgiem tirgiem un strauji augošām ekonomikām. Šīs jaunās partnerības balstīsies uz spēkā esošajiem 42 atbilstības pasākumiem, ko Apvienotā Karaliste ir ieviesusi ar valstīm visā pasaulē.

  Tā ir daļa no jauniem plāniem izmantot datu spēku, lai veicinātu izaugsmi un radītu darbavietas, vienlaikus saglabājot augstus datu aizsardzības standartus. Tā sadarbosies ar Apvienotās Karalistes tirdzniecības nolīgumiem un atbalstīs valsts vērienīgo tirdzniecības programmu, lai atvērtu datu plūsmas un mazinātu nepamatotus šķēršļus vai apstākļus.

  Valdība šodien arī nosauc Jaunzēlandes privātuma komisāru Džonu Edvardsu par savu vēlamo kandidātu, kas ir Apvienotās Karalistes nākamais informācijas komisārs pēc globālas

  Kā informācijas komisārs un Apvienotās Karalistes regulatora vadītājs, kas atbild par datu aizsardzības tiesību aktu izpildi, viņš būs pilnvarots pārsniegt regulatora tradicionālo lomu, koncentrējoties tikai uz datu tiesību aizsardzību, ar skaidru pilnvarojumu izmantot līdzsvarotu pieeju, kas veicina turpmāku inovāciju un ekonomikas izaugsmi.

  Tiek apstiprināti arī plāni apspriesties par valsts datu režīma nākotni. Mērķis ir padarīt valsts datu režīmu vēl vērienīgāku, izaugsmi veicinošu un inovāciju draudzīgāku, vienlaikus to pamatā ir droši un uzticami privātuma standarti.

  Digitālais sekretārs Oliver Dowden sacīja:

  Tagad, kad esam atstājuši ES, esmu apņēmies izmantot šo iespēju, izstrādājot pasaulē vadošo datu politiku, kas nodrošinās Brexit dividendes privātpersonām un uzņēmumiem visā Apvienotajā Karalistē.

  Tas nozīmē, ka jāmeklē aizraujošas jaunas starptautiskas datu partnerības ar dažām pasaulē visstraujāk augošajām ekonomikām, lai gūtu labumu gan britu uzņēmumiem, gan britu klientiem.

  Tas nozīmē reformēt mūsu pašu datu likumus, lai tie būtu balstīti uz veselo saprātu, nevis kārbu atzīmēšanu. Tas nozīmē, ka informācijas komisāra birojā ir ieviesta vadība, lai turpinātu jaunu laikmetu izaugsmei un inovācijai, kas balstīta uz datiem. Džona Edvardsa plašā pieredze padara viņu par ideālu kandidātu, lai nodrošinātu, ka dati tiek izmantoti atbildīgi, lai sasniegtu šos mērķus.

  Džons Edvards teica:

  Tas ir liels gods un atbildība, kas jāņem vērā, lai šo galveno lomu ieceltu kā sargsuni attiecībā uz Apvienotās Karalistes iedzīvotāju tiesībām uz informāciju.

  Ir lieliska iespēja balstīties uz jau paveikto brīnišķīgo darbu, un es ceru uz izaicinājumu vadīt organizāciju un Lielbritānijas ekonomiku starptautiskas līderības pozīcijā drošā un uzticamā datu izmantošanā visu labā.

  Starptautiskās datu partnerības

  Pēc ES aiziešanas digitālajam sekretāram tagad ir pilnvaras panākt datu pietiekamības partnerības ar partneriem visā pasaulē.

  Valdība uzskata, ka tā var atbloķēt lielāku tirdzniecību un inovāciju, samazinot nevajadzīgus šķēršļus un apgrūtinājumus starptautiskai datu pārsūtīšanai, tādējādi paverot pasaules tirgus Apvienotās Karalistes uzņēmumiem. Savukārt tas palīdzēs nodrošināt Lielbritānijas klientiem ātrākus, lētākus un uzticamākus produktus un pakalpojumus no visas pasaules.

  Starptautiskā datu pārsūtīšana ir vitāli svarīga ikdienas aktivitātēm, piemēram, GPS navigācijai, videozvaniem ar ģimeni un draugiem, tiešsaistes bankai, ikdienas lietotņu nodrošināšanai, mazumtirdzniecībai un uzņēmumu atpakaļnosūtīšanai.

  Datu pietiekamības partnerības ar valstīm vai nozarēm, kurām ir augsti datu aizsardzības standarti, nozīmē, ka organizācijām nav jāīsteno dārgi atbilstības pasākumi, lai starptautiskā mērogā kopīgotu personas datus.

  Šo pasākumu nodrošināšana būs nozīmīgs solis Apvienotās Karalistes pašreizējos plānos atbloķēt datu spēku, lai veicinātu Apvienotās Karalistes izaugsmi un inovāciju.

  Tā balstīsies uz atbilstības pasākumiem, ko Apvienotā Karaliste jau ir ieviesusi ar starptautiskajiem partneriem, tostarp Jaunzēlandi, Japānu un Kanādu, kā arī Džērsijas kroņa atkarības, Gērnsijas Bailiwick un Menas salu.

  Pāreja stiprinās esošās attiecības un padarīs datu tirdzniecību vieglāku, ātrāku un drošāku.

  Šodien tiek publicēts arī misijas paziņojums par Apvienotās Karalistes pieeju starptautiskai datu pārsūtīšanai un “Apvienotās Karalistes atbilstības rokasgrāmata”. Tos izmantos, lai informētu novērtējumu par teritorijas apņemšanos ievērot augstus datu aizsardzības standartus.

  Tie ir kopā ar aicinājumu ekspertiem izveidot jaunu padomi, lai informētu un apspriestu Apvienotās Karalistes starptautisko datu pārsūtīšanas politiku. Padomē būs visspilgtākie un labākie prāti no visas pasaules, un tie tiks iegūti no rūpniecības, akadēmiskajām aprindām un pilsoniskās sabiedrības.

  Valdība arī aplūko iespējamās turpmākās datu apmaiņas partnerības ar citām strauji augošām ekonomikām, piemēram, Keniju, Indiju, Brazīliju un Indonēziju, un turpmākajos mēnešos izklāstīs sīkāku informāciju.

  Jauns informācijas komisārs

  Valsts pieredze cīņā pret COVID-19 pandēmiju parādīja spēju atbildīgi izmantot personas datus sabiedrības interesēs un priekšrocības, ko sniedz sadarbība starp publisko un privāto sektoru.

  Dati ļāva jaunizveidotajiem uzņēmumiem veidot reāllaika informācijas paneļus ar NHS, lai precīzi noteiktu, kur visvairāk bija nepieciešami ventilatori, gultas un mediķi. Tas palīdzēja Nacionālajam ekranēšanas dienestam noteikt prioritāti pārtikas preču piegādēm neaizsargātajiem pandēmijas augstumā; un nozīmīgus narkotiku ārstēšanas un vakcīnu atklājumus veicināja liela datu analīze un mākslīgais intelekts.

  Valdība vēlas pilnvarot informācijas komisāru veicināt atbildīgu datu izmantošanu, lai stimulētu inovāciju un ekonomikas izaugsmi, un Edvards kungam dot jaunu perspektīvu līdztekus viņa bagātīgajai pieredzei datu regulēšanas pieredzei un 20 gadu karjeras praksei un specializācijai informācijas jomā. likums.

  Būtiska būs viņa pieredze neatkarīgas valsts unikālā datu režīma pārraudzībā, ko uzskata par “atbilstošu” ES Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR).

  Viņš spēs palīdzēt Apvienotajai Karalistei sasniegt tās mērķus — saglabāt līdzvērtību ES datu standartiem, lai personas dati varētu turpināt brīvi plūst, vienlaikus izstrādājot jaunu izaugsmes pieeju datu tiesību aktiem.

  Apvienotās Karalistes turpmākais datu aizsardzības režīms

  Apvienotā Karaliste jau ir ļoti savienots datu plūsmas centrs, un konsultācijas par reformām Apvienotās Karalistes datu likumdošanā palīdzēs balstīties uz šo spēku, lai nodrošinātu, ka valsts ir labākā vieta pasaulē, lai sāktu un attīstītu digitālo biznesu.

  Valdība vēlas uzlabot Apvienotās Karalistes datu aizsardzības režīmu, lai padarītu to vēl vērienīgāku un inovācijai draudzīgāku, vienlaikus to pamatā ir droši un uzticami privātuma standarti. Tā uzskata, ka uzlabota datu apmaiņa var palīdzēt nodrošināt elastīgākus, efektīvākus un efektīvākus sabiedriskos pakalpojumus un palīdzēt Apvienotajai Karalistei kļūt par zinātnes un tehnoloģiju lielvalsti.

  Piemēram, NHSX valsts datu bāze par krūškurvja rentgenstariem un attēliem, kas ņemti no slimnīcas pacientiem, tiek darīta pieejama pētniekiem, ārstiem un visiem tiem, kas vēlas izmeklēt COVID-19. Tas palīdz profesionāļiem labāk izprast šo slimību un attīstīt tehnoloģijas, kas ļauj ātrāk novērtēt pacientu un aprūpi A un E, tādējādi ietaupot laiku un dzīvības.

  Tuvākajās nedēļās valdība sāks apspriešanos par izmaiņām, lai likvidētu šķēršļus novatoriskai un atbildīgai datu izmantošanai, lai tā varētu veicināt izaugsmi, jo īpaši jaunizveidotiem uzņēmumiem un maziem uzņēmumiem, paātrināt zinātniskos atklājumus un uzlabot sabiedriskos pakalpojumus.

  Paredzams, ka apspriešanās ietver Informācijas komisāra biroja (ICO) lomu, lai to varētu pilnvarot veicināt atbildīgu datu izmantošanu, lai sasniegtu ekonomiskos un sociālos mērķus, kā arī novērstu privātuma aizsardzības pārkāpumus pirms to rašanās.

  Priekšlikums nāk pēc tam, kad Apvienotā Karaliste ir sākusi savu Inovācijas stratēģiju un plānu padarīt valsti par globālu līderi uz inovāciju vērstā digitālā regulējuma jomā, lai palīdzētu nostiprināt Apvienotās Karalistes pozīciju kā pasaules līderi zinātnes, pētniecības un inovācijas jomā.

  BEIDZAS

  Piezīmes redaktoriem:

  *Pamatojoties uz UNCTAD definīciju par datu iespējotiem pakalpojumu sektoriem.

  Datu spēka atbloķēšana ir viena no valdības 10 tehnoloģiju prioritātēm.

  Pagājušajā gadā valdība publicēja savu Nacionālo datu stratēģiju, lai izveidotu pasaulē vadošo datu ekonomiku, kas darbojas ikvienam.

  Stratēģijā valdība apņēmās čempionēt starptautisko datu plūsmu, kas kurina globālās uzņēmējdarbības operācijas, piegādes ķēdes un tirdzniecību. Tai ir arī plašāka sabiedrības loma, jo personas datu pārsūtīšana nodrošina cilvēku algu izmaksāšanu un palīdz viņiem sazināties ar mīļajiem no tālienes.

  Apspriešanās aicināja valsti palīdzēt veidot stratēģijas pamatprincipus un Apvienotās Karalistes ambīcijas attiecībā uz datu izmantošanu, tostarp plānus par jauniem datu pietiekamības pasākumiem. Respondenti pauda plašu atbalstu Apvienotās Karalistes atbilstības novērtēšanas plāniem un valdības starptautiskajam redzējumam pozicionēt Apvienoto Karalisti kā pasaules čempionu drošās un drošās datu plūsmas jomā.

  ASV tika atzīta par prioritāru valsti, ar kuru nodrošināt atbilstības nodrošināšanas mehānismu, jo īpaši ņemot vērā traucējumus, ko izraisīja pagājušā gada ES Tiesas nolēmums, ar kuru ES un ASV privātuma vairoga pietiekamības režīms tika atzīts par spēkā neesošu.

  Kā prioritātes tika minētas arī Korejas Republika un Austrālija, un tika aicināti Apvienotajai Karalistei izpētīt iespējamos pasākumus ar jaunajiem tirgiem Āfrikā, Tuvajos Austrumos, Dienvidamerikā un Indijas subkontinentā.

  Šā gada sākumā valdība skaidri norādīja savu nodomu paplašināt atbilstošu galamērķu sarakstu atbilstoši tās globālajām ambīcijām un apņemšanos ievērot augstus datu aizsardzības standartus.

  Tas ietver Amerikas Savienotās Valstis, Austrāliju, Korejas Republiku, Singapūru, Dubaijas Starptautisko finanšu centru un Kolumbiju. Prioritāte ir arī nākotnes partnerībām ar Indiju, Brazīliju, Keniju un Indonēziju.

  Austrālija

  Apvienotajai Karalistei ir ievērojama kopējā tirdzniecība, pakalpojumu tirdzniecība un no datiem atkarīga tirdzniecība ar Austrāliju, kas ir Apvienotās Karalistes lielāko tirdzniecības partneru top 10, bez jebkāda veida atbilstības vienošanās.

  Austrālijā ir strauji augošs digitālais tirgus un tehnoloģiju nozare, kas vērsta uz galvenajām pilsētām un arvien vairāk veiksmīgu globālo tehnoloģiju uzņēmumu.

  Austrālijā ir spēcīgs datu aizsardzības režīms, kura mērķis ir veicināt pārredzamu un stabilu personas datu apstrādes praksi un uzņēmējdarbības pārskatatbildību.

  Kolumbija

  Kolumbija ir trešā lielākā ekonomika Dienvidamerikā un pēdējā desmitgadē ir vērojama spēcīga ekonomikas izaugsme un attīstība (starp spēcīgākajiem Latīņamerikā un Karību jūras reģionā). Tas bija Apvienotās Karalistes trešais lielākais tirdzniecības partneris Dienvidamerikā 2019. gadā.

  Kolumbijas zaļās infrastruktūras virziens piesaista Apvienotās Karalistes investīcijas, un tas ietver ārpakalpojumus inženierzinātņu un mārketinga personālam, galvenajām uz datiem balstītas nozares.

  Apvienotās Karalistes un Kolumbijas uzņēmumi un universitātes sadarbojas farmācijas un intelektuālā īpašuma jomā, piemēram, Covid-19 klīniskajos pētījumos. Šāda sadarbība prasa personas datu pārrobežu pārsūtīšanu.

  Kolumbija darbojas visaptveroša datu aizsardzības sistēma, kas ietver daudzus principus un tiesības, kas ietvertas Apvienotās Karalistes tiesību aktos.

  Dubaijas Starptautiskais finanšu centrs

  Dubaijas Starptautiskajam finanšu centram ir cieša saikne ar Apvienotās Karalistes finanšu pakalpojumiem, un tas ir viens no cienījamākajiem un atzītākajiem investīciju centriem reģionā.

  Dubaijas Starptautiskais finanšu centrs ir izstrādājis stingru datu aizsardzības likumu, kas ietver līdzīgus principus un aizsardzību kā Apvienotās Karalistes tiesību aktiem.

  Apvienotie Arābu Emirāti ir Apvienotās Karalistes lielākais eksporta tirgus Tuvajos Austrumos un 18. lielākais pasaulē, un Apvienotās Karalistes sestais lielākais eksporta tirgus ārpus ES.

  AAE darbojas 5 000 britu uzņēmumi, no kuriem daudzi ir atkarīgi no datu pārsūtīšanas, tostarp BP, Shell, Rolls Royce, BAE Systems, SERCO, Standard Chartered, HSBC un John Lewis/Waitrose. 107 vienības DIFC ir uzņēmumu filiāles, kas atrodas Apvienotajā Karalistē. 16% no DIFC finanšu pakalpojumu uzņēmumiem sākotnēji atrodas Apvienotajā Karalistē.

  DIFC ir vairāki saprašanās memorandi ar vairākiem Apvienotās Karalistes regulatoriem un Apvienotās Karalistes organizācijām, piemēram, Finanšu rīcības iestādi.

  Korejas Republika

  Korejas Republikai ir visaptveroša datu aizsardzības sistēma, kurai ir daudz paralēļu ar principiem un tiesībām, kas ietvertas Apvienotās Karalistes datu aizsardzības tiesību aktos.

  Gan Apvienotā Karaliste, gan Korejas Republika bija dibinātājvalstis D9 (iepriekš D5 un D7), kas ir pasaulē vadošais digitālo valdību tīkls, un divpusēji sadarbojas vairākos digitālo un tehnoloģiju jautājumos, piemēram, radošajās industrijās, AI un 5G.

  No četriem ceturkšņiem līdz 2019. gada 2. ceturksnim Korejas Republika bija Apvienotās Karalistes 24. lielākais tirdzniecības partneris, kas veidoja 13,7 miljardus mārciņu jeb 1,0% no kopējās Apvienotās Karalistes preču un pakalpojumu tirdzniecības.

  Singapūra

  Singapūra ir Apvienotās Karalistes lielākais tirdzniecības partneris Dienvidaustrumāzijā un ir domubiedrs, inovatīvs un tālredzīgs partneris ar gandrīz 5000 Apvienotās Karalistes uzņēmumu atver bāzi Singapūrā vai izmanto Singapūru kā galveno mītni Āzijas biznesam.

  No 2016. līdz 2019. gadam Apvienotās Karalistes pakalpojumu eksports palielinājās par 1,3 miljardiem sterliņu mārciņu, 70% no šā eksporta piegād

  Singapūrā ir spēcīgs privātā sektora datu aizsardzības režīms, kas ir attīstījies tā, lai tas atbilstu arvien digitālajai pasaulei, uz kuru balstās pasaules ekonomika.

  Amerikas Savienotās Valstis

  ASV ir Apvienotās Karalistes svarīgākais valsts tirdzniecības partneris ar datiem saistītā eksporta jomā. 92% no Apvienotās Karalistes pakalpojumu eksporta uz ASV ir pieejami dati, kas sasniedz 67,03miljardus mārciņas, un valdība strādā, lai novērstu šķēršļus ar ASV, lai atvieglotu datu plūsmas un palīdzētu atbalstīt šīs spēcīgās tirdzniecības attiecības.

  Apvienotās Karalistes valdība iejaucās pagājušajā gadā spriedumā Schrems II. Eiropas Savienības Tiesa atzina par spēkā neesošu privātuma vairogu, kas bija ārkārtīgi svarīgs transatlantiskās datu pārsūtīšanas pamats. Apvienotās Karalistes valdība skaidri norādīja, ka šajā nolēmumā bija vīlušies, un no ieinteresētajām personām tā ir dzirdējusi, cik svarīgi ir tas, ka pastāv stabils un viengabalains mehānisms datu pārsūtīšanai uz ASV.

  Izlasiet sākotnējo laidienu.

  Pamatinformācija: Apvienotās Karalistes datu partnerības (PDF)

  Apvienotās Karalistes datu partnerību karte

  *Koplietots ar atļauju saskaņā ar Atvērtās valdības licenci publiskā sektora informācijai.

  Papildu lasīšana

  E-Discovery Market Size Mashup: 2020-2025 Vispasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  Cyber Discovery definēšana? A Definīcija un satvars

  Avots: Complex-Dis

  A Warning from the FTC: Remediate Log4j Security Vulnerability

  When vulnerabilities are discovered and exploited, it risks a loss or...

  Jauna finanšu ekosistēma? NIST ziņojuma projekts par kiberdrošību atvērtai bankai

  This new draft report from NIST on Open Banking describes a...

  DAM izspiedējprogrammatūra! Atklāšanas, izvairīšanās un mazināšanas (DAM) ietvars izspiedējprogrammatūrai

  Ransomware attacks have emerged as a major cybersecurity threat wherein user...

  Novērtēšana un ieteikumi: ENISA atjauninājums log4j ievainojamība

  On December 9th, information about a critical unauthenticated Remote Code Execution...

  E-atklāšanas apvienošanās, iegāde un ieguldījumi 2021. gadā

  Since beginning to track the number of publicly highlighted merger, acquisition,...

  E-atklāšanas apvienošanās, iegāde un ieguldījumi 2021. gada 4. ceturksnī

  From Consilio and Epiq to Driven and Innovative Discovery, the following...

  Empire Technologies riska pārvaldības grupa iegādājas GoldMind

  According to Kenya Parrish-Dixon, General Counsel and COO at ETRM Group,...

  Mitratech iegūst nepārtrauktību

  According to Mitratech CEO Mike Williams, “We are excited to expand...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 Apskatiet e-atklāšanas kolekciju: uzdevumu, tērēšanas un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  E-Discovery Market Size Mashup: 2021-2026 Vispasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  From market retraction in 2020 to resurgence in 2021, the worldwide...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu 2021. gada decembrī

  From CISA cybersecurity guidance to mastering megamatters, the December 2021 edition...

  Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada novembrī

  From worldwide eDiscovery market sizing and discovery intelligence to cybersecurity playbooks...

  Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada oktobrī

  From artificial intelligence and predictive coding to eDiscovery business confidence and...

  Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada septembrī

  From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

  Pārskaitījumi kārtībā? E-atklāšanas darbības metrika 2022. gada ziemā

  In the winter of 2021, 43 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  2022. gada ziemas e-atklāšanas biznesa uzticamības apsekojums

  Since January 2016, 2,649 individual responses to twenty-five quarterly eDiscovery Business...

  Kopējie centi? Kopējais pārskats par septiņiem pusgada e-datu atklāšanas cenu aptaujām

  The anonymized aggregate results from seven semi-annual surveys highlight eDiscovery pricing...

  Alternatīvā realitāte? Ziemas 2022 e-Discovery cenu aptaujas rezultāti

  Based on the complexity of data and legal discovery, it is...