Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus, ko sniedz kibernoziegumi, dati un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzēji, pētniecības organizācijas un Complex-Discovery kopienas dalībnieki. Lai gan Complexcovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kiberinformācijas, datu un juridisko atklājumu orientētā pakalpojuma, produktu vai pētījumu paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

  Novērtēšanas kartes*

  Ukrainas Konfliktu novērtējumi — Pārskats kartēs

  Kara studiju institūts (ISW), Krievijas komanda

  Kritisko draudu projekts (CTP), American Enterprise Institute

  Vispārējā novērtējuma pamatinformācija

  ISW sistemātiski publicē Krievijas kampaņas novērtējumus, kas ietver kartes, kas izceļ novērtēto reljefa kontroli Ukrainā un galvenajām Krievijas manevra asīm.

  Šīs kartes paplašina ikdienas sintētiskos produktus, kas aptver svarīgākos notikumus, kas saistīti ar atjaunoto Krievijas agresiju pret Ukrainu.

  Viens no visprecīzākajiem un detalizētajiem avotiem notiekošajiem atjauninājumiem par Ukrainas krīzi ir Ukrainas Konfliktu atjauninājums no Kara izpētes institūta. Kara studiju institūts (ISW) ir 501 (c) (3) organizācija un ražo stingri nepartizānu, neideoloģisku, uz faktiem balstītu pētījumu. ISW cenšas veicināt informētu izpratni par kara un militārajām lietām, izmantojot visaptverošu, neatkarīgu un pieejamu atklātā pirmkoda izpēti un analīzi. ISW pētījumi ir pieejami plašai sabiedrībai, militārajiem speciālistiem, politikas veidotājiem un plašsaziņas līdzekļu locekļiem. Nodrošinot ikdienas galveno notikumu sintēzi, kas saistīti ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, ISW atjauninājumi var noderēt kiberdrošībai, informācijas pārvaldībai un juridisko atklājumu profesionāļiem, jo tie seko uzņēmējdarbībai, informācijas tehnoloģijām un juridiskajām tendencēm un trajektorijām, ko ietekmē pašreizējais Ukraina konflikts.

  Karšu hronoloģija no 2022. gada 13.—16. marta

  Ukrainas Konfliktu novērtēšanas kartes — Četri situāciju kartes (PDF) — Mouseover, lai ritinātu

  Ukrainas konfliktu kartes - 031322 - 031622

  Lasīt jaunāko Ukrainas Konfliktu atjauninājumus no institūta Pētījums kara

  * Dalīta ar tiešu skaidru atļauju no Kara studiju institūta (ISW).

  Par Kara izpētes metodoloģijas pētījumu institūtu

  ISW pētniecības metodoloģija balstās gan uz primārajiem, gan sekundārajiem avotiem, ļaujot pētniekiem izstrādāt visaptverošu izpratni par situāciju uz vietas. Lai analizētu militārās un politiskās norises jebkurā konkrētā jomā, ISW pētniecības analītiķiem pilnībā jāsaprot ienaidnieku un draudzīgo spēku sistēmas. Tām ir arī jāsaprot iedzīvotāju demogrāfija, fiziskais reljefs, politika un šīs teritorijas vēsture. Tas nosaka analītisko pamatu, lai izprastu konkrētu notikumu iemeslus un īstenotu to noteiktos pētniecības mērķus. ISW analītiķi arī pavada laiku tādās vietās kā Irākā, Afganistānā un citur, lai gūtu labāku izpratni par drošību un politisko situāciju un novērtētu pašreizējo stratēģiju un politikas īstenošanu. Mūsu pētnieki apkopo datus un analizē tendences, veidojot granulētu analīzi par notikumiem pētniecības jomās, radot precīzu, augstas izšķirtspējas, savlaicīgu un rūpīgu priekšstatu par situāciju. ISW pētniecības metodoloģija garantē tās panākumus un apņemšanos uzlabot nācijas spēju veikt militāras operācijas, sasniegt stratēģiskos mērķus un reaģēt uz jaunām problēmām, kas var prasīt Amerikas militārās varas izmantošanu.

  Par Kara studiju institūtu

  Kara studiju institūts izvērš informētu izpratni par militārajām lietām, izmantojot uzticamu pētījumu, uzticamu analīzi un inovatīvu izglītību. Mēs esam apņēmušies uzlabot nācijas spēju veikt militāras operācijas un reaģēt uz jauniem draudiem, lai sasniegtu ASV stratēģiskos mērķus. ISW ir bezpartijiska, bezpeļņas, sabiedriskās politikas pētniecības organizācija. Uzziniet vairāk, iesaistīties un sniegt ieguldījumu šodien.

  Papildu lasīšana

  [Ikgadējais atjauninājums] Starptautiskās kibertiesības praksē: interaktīva rīkkopa

  Datu vēstniecības: valstu suverenitāte, drošība un nepārtrauktība

  Avots: Complex-Discovery