Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Toimetaja märkus: Algselt avaldatud 2019. aasta juunis, see värskendus e-juurdluse läbivaatamise ülesande, kulutuste ja kulude kohta sisaldab uusi andmepunkte, mis põhinevad viimastel tööstuse turu suuruse uuringute värskendustel ja e-juurdluse teenuse hinnakujunduse uuringutel ComplexDiscovery. See ajakohastatud teave võib olla kasulik juriidilistele, äri- ja IT-spetsialistidele, arvestades e-juurdluse äri ja konkreetselt õigusliku läbivaatamise ökonoomikat.

  2020. aasta vaadake e-juurdluse ülevaadet: ülesanne

  Andmete avastamise ja seadusliku avastamise kontekstis seisneb läbivaatamise ülesanne digitaalse teabe hindamine, et tuvastada asjakohaseid ja reageerivaid dokumente, mida tuleb esitada, ja privilegeeritud dokumente või konfidentsiaalset või tundlikku teavet, mida säilitatakse. See on üks kolmest ülesandest, mis koos kogumise ja töötlemisega moodustavad e-juurdluse protsessiga tavaliselt seotud põhiülesanded.

  Arvestades kogumise, töötlemise ja läbivaatamise kolme peamise e-juurdluse ülesande suhtelisi kulusid, moodustas ülevaade 2012. aastal ligikaudu 73% e-juurdluse ülesannete kogukuludest, kusjuures kogumine moodustas 8% kuludest ja töötlemine 19% kuludest. (1) Põhineb turu modelleerimine alates 2012. aastast, praegused suhtelised kulud nende põhiliste e-juurdluse ülesannete 2020 on hinnanguliselt 68% kulutustest läbivaatamiseks, mille kogumine moodustab 13% kulutustest ja töötlemine moodustab 19% kulutustest. (2)

  Diagramm 1: suhtelised ülesande kulutused e-juurdluse jaoks

  1-Suhtelik-ülesanne-kulud-for-core eDiscovery-ülesanned-2020

  Turu võimalus läbivaatamiseks: kulutada

  Hinnates turu kulutusi e-juurdluse ülesande läbivaatamiseks suhteliste ülesannete kulutuste ja modelleeritud turuhinnangute objektiivi kaudu, on hinnanguliselt hinnanguliselt ligikaudu 68% ($8.61B) ülemaailmse e-juurdluse tarkvara ja teenuste kulutustest 2020. aastal. Kuigi ülevaatuse e-juurdluse ülesande kulutuste protsent väheneb hinnanguliselt pisut 63% -ni e-juurdluse üldistest kulutustest läbi 2024, kasvab e-juurdluse läbivaatamise kulutused dollarites hinnanguliselt 2024. aastaks 13,0B-ni. (3)

  Tabel 2: e-juurdluse turg läbivaatamiseks

  2-eDiscovery-turu-ülevaateks-2019-2024

  Hinnakujunduse andmepunktide ülevaade: maksumus

  Hinnakujunduse andmepunktide läbivaatamine

  Kuigi paljud üksikud elemendid aitavad kaasa läbivaatamiskuludele, võivad poolaastase e-juurdluse hinnauuringu (4) tulemused anda ülevaate kolmest peamisest kulust ja kulutrendist, mis on seotud läbivaatamise e-juurdluse ülesandega. Need kulud hõlmavad iga GB kulu prognoositava kodeerimise läbiviimiseks osana tehnoloogiaabistavast ülevaatusest e-juurdluse dokumendi läbivaatamise faasis, dokumendi läbivaatamise advokaatide kulusid tunnis e-juurdluse läbivaatamise käigus dokumentide läbivaatamise faasis ja dokumendi läbivaatuse advokaatide kulusid dokumendi kohta , et vaadata läbi dokumendid e-juurdluse läbivaatamise faasis.

  Järgnevalt leiate vastused 2019. aasta talve, 2019. aasta suve ja 2020. aasta talve e-juurdluse hinnakujunduse uuringutest nende kolme läbivaatusega seotud kuluküsimusega andmete ja juriidilise avastuse spetsialistide kohta.

  3. tabel: Milline on kulu ühe GB kohta ennustatava kodeerimise läbiviimiseks osana tehnoloogiaabistavast ülevaatusest e-juurdluse dokumendi läbivaatamise faasis?

  3-ülevaate-hinna-per GB-kulu-juhtimise-ennustav-kodeerimise-2020

  4. diagramm: Milline on dokumendi läbivaatamise advokaatide maksumus e-juurdluse läbivaatusefaasis dokumentide läbivaatamiseks?

  4-arvustamise-hinna-tunnis-kulu-dokument-ülevaate-advokaadid-Ülevaate-Dokumendid-2020

  5. tabel: Milline on dokumendi läbivaatamise advokaatide maksumus e-juurdluse läbivaatamisetapis dokumentide läbivaatamiseks?

  5-arvustus-hinna-dokumendi-kulu-dokumendi-läbivaatamise-advokaadid-ülevaatamiseks-dokumendid-2020

  Viited

  (1) Pace, N., ja Zakaras, L. (2012). Kui raha läheb: mõistmine Litigant kulutused tootmiseks elektrooniline Discovery (lk xiv, xv). RAND Instituut tsiviilõiguse.

  (2) Robinson, R. (2019). eDiscovery Market Size Mashup: Worldwide Tarkvara ja teenuste ülevaade - 2019-2024. Otsitud

  (3) Ibid.

  (4) Robinson, R. (2019). Kolme vägi? Lühike pilk e-juurdluse hinnakujundusele aja jooksul. Otsitud

  Täiendav lugemine

  Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

  Neli e-juurdluse ajastu? Üks lähenemisviis raamimine turu kasvu

  Allikas: ComplexDiscovery