Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Fona piezīme. Ceturkšņa e-datu atklāšanas biznesa uzticības aptauja ir nepārtraukta pētniecības iniciatīva, ko īsteno kompleksDiscovery, kuras mērķis ir sniegt ieskatu kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu speciālistu pašreizējā biznesa uzticībā e-datu atklāšanas ekosistēmā. Aptauja sastāv no deviņiem pamatjautājumiem par faktoriem, kas saistīti ar e-datu atklāšanas produktu un pakalpojumu radīšanu, piegādi un patēriņu, kas paredzēti kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas uzdevumu veikšanai. Turklāt aptaujā ir trīs fakultatīvi jautājumi, kas vērsti uz nesamaksāto dienu pārdošanas darījumu rādītājiem (DSO), ikmēneša periodiskajiem ieņēmumiem (MRR) un klientu ieņēmumu sadali.

  Nozares apsekojums

  2023. gada ziemas datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptauja

  Dalības pieprasījums

  Ceturkšņa e-datu atklāšanas biznesa uzticības aptauja kopš 2016. gada sākuma ir veikta divdesmit astoņas reizes, un tajā ir saņemtas vairāk nekā 2 874 individuālas atbildes no e-datu atklāšanas nozares profesionāļiem. Aptauja sniedz vērtīgu ieskatu kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu speciālistu pašreizējā biznesa uzticībā e-datu atklāšanas ekosistēmā. Šodien ComplexDiscovery lūdz dalīties ar saviem novērojumiem un viedokļiem par e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības vidi, piedaloties ziemas 2023 e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujā.

  Pabeigt aptauju tagad!

  Aptauja sastāv no 12 jautājumiem, kas visi ir atbilžu variantiem. Visu aptauju var pabeigt mazāk nekā piecu minūšu laikā, un tā ir atvērta kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu profesionāļiem, kas darbojas e-datu atklāšanas ekosistēmā. Analītiķis vai novērotājs, reportieris vai komunikators, vai advokātu birojs, pakalpojumu sniedzējs vai valsts aģentūras eksperts vai konsultants, jūsu informēts viedoklis par e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības vidi ir ļoti pieprasīts ziemas 2023 e-datu atklāšanas biznesa uzticības aptaujā.

   

  Uzņēmumu uzticības aptaujas jautājumi

  Kurš no šiem segmentiem vislabāk raksturo jūsu uzņēmumu e-datu atklāšanā?

  Kā jūs vērtējat pašreizējos vispārējos uzņēmējdarbības nosacījumus e-datu atklāšanai savā segmentā?

  Kā jūs domājat, ka biznesa apstākļi būs jūsu segmentā pēc sešiem mēnešiem?

  Kā jūs domājat, ka ieņēmumi savā e-datu atklāšanas ekosistēmas segmentā būs seši mēneši?

  Kā jūs domājat, ka peļņa jūsu e-datu atklāšanas ekosistēmas segmentā būs seši mēneši?

  Kāda ir problēma, kas, jūsuprāt, visvairāk ietekmēs e-datu atklāšanas biznesu nākamo sešu mēnešu laikā?

  Kurā ģeogrāfiskajā reģionā jūs galvenokārt veicat ar e-atklāšanu saistītu uzņēmējdarbību?

  Kura joma vislabāk raksturo jūsu primāro funkciju, veicot jūsu organizācijas ar eDiscovery saistīto uzņēmējdarbību?

  Kura joma vislabāk raksturo jūsu atbalsta līmeni, veicot jūsu organizācijas ar e-atklājumu saistītu uzņēmējdarbību?

  Kā jūs raksturotu savas organizācijas Days Sales Outstanding (DSO) trajektoriju pēdējā ceturksnī?

  Kā jūs raksturotu savas organizācijas ikmēneša periodisko ieņēmumu (MRR) trajektoriju pēdējā ceturksnī?

  Kurš no šiem apgalvojumiem vislabāk apraksta jūsu organizācijas ieņēmumu sadalījumu visā klientu bāzē pēdējā ceturksnī?

  ComplexDiscovery anonimizēs atbildes uz aptauju un nekoplieto nekādus individuālos vai organizatoriskos kontaktinformācijas datus, demogrāfiskos datus vai atbildes.

  2023. gada ziemas datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas atbildes periods būs no šodienas līdz 2023. gada februāra vidum. Pēc aptaujas pabeigšanas rezultāti tiks anonimizēti, sniegti visiem dalībniekiem pa e-pastu un publicēti ComplexDiscovery tīmekļa vietnē.

  Tā kā jūsu viedoklis ir svarīgs, lai palīdzētu veidot priekšstatu par e-datu atklāšanas uzņēmējdarbības vidi, lūdzu, veltiet laiku, lai pabeigtu šo īso aptauju, jo rezultāti nodrošinās e-datu atklāšanas ekosistēmas profesionāļiem svarīgu atsauci biznesa lēmumu pieņemšanai.

  Dalīties ar savu ekspertu viedokli tagad!

  Papildus lasīšana

  E-datu atklāšanas tirgus izmēra Mashup: 2022-2027 pasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  Cold Front Bažas? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada rudenī

  Avots: ComplexDiscovery