Sun. Sep 25th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme: Viens no visprecīzākajiem un detalizētajiem avotiem notiekošajiem atjauninājumiem par Ukrainas krīzi ir Ukrainas konfliktu atjauninājums no Kara izpētes institūta. Kara pētījumu institūts (ISW) ir 501 (c) (3) organizācija un ražo stingri bezpartijiskus, neideoloģiskus, uz faktiem balstītus pētījumus. ISW cenšas veicināt informētu izpratni par karu un militārām lietām, veicot visaptverošu, neatkarīgu un pieejamu atklātā pirmkoda izpēti un analīzi. ISW pētījumi ir pieejami plašai sabiedrībai, militārajiem speciālistiem, politikas veidotājiem un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem. ISW atjauninājumi var būt noderīgi kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu profesionāļiem ikdienā, nodrošinot ikdienas sintēzi saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, jo tie ievēro uzņēmējdarbības, informācijas tehnoloģiju un juridiskās tendences un trajektorijas, ko ietekmējusi pašreizējā Ukrainas konfliktu.

  Novērtējums un kartes*

  Ukrainas konfliktu novērtējumi — pārskats Maps

  Kara pētījumu institūts (ISW), Krievijas komanda

  Kritisko draudu projekts (CTP), Amerikas Enterprise Institute

  Vispārējā novērtējuma pamatinformācija

  ISW sistemātiski publicē Krievijas kampaņu novērtējumus, kas ietver kartes, kurās uzsvērta novērtētā reljefa kontrole Ukrainā un galvenās Krievijas manevru asis.

  Šīs kartes palielina ikdienas sintētiskos produktus, kas aptver svarīgākos notikumus saistībā ar atjaunoto Krievijas agresiju pret Ukrainu.

  Krievijas uzbrukuma kampaņas novērtējumi

  2022. gada 3. jūlijs

  Ar Kateryna Stepanenko, George Barros, Grace Mappes, un Frederick W. Kagan

  Atslēgas attīstība

  Krievijas spēki, iespējams, ir nodrošinājuši Luhanskas apgabala robežu, lai gan Ukrainas pretestības kabatas var palikt Lysychansk un ap to.

  Galvenie takeaways:

  Krievijas spēki 3. jūlijā sagrāba atlikušo teritoriju starp Ļisčansku un Luhanskas apgabala administratīvajām robežām.

  Krievijas spēki uzsāka uzbrukumus ziemeļaustrumiem no Bakhmutas un uz ziemeļiem no Slovjanskas, bet nenodrošināja jaunus teritoriālos ieguvumus.

  Krievu spēki veica plašus artilērijas uzbrukumus Dienvidu ass rietumu daļā, kas varētu izjaukt Ukrainas kontraizskarošus.

  Kremlis turpināja noteikt nosacījumus iespējamai Krievijas pilnvarnieku republiku aneksijai.

  Ukraiņu partizāni ziņo no sliedēm no sliedēm no sliedēm no sliedēm no Krievijas bruņuvilciena, kas pārvadā munīciju netālu no Melitopoles 2. jūlijā.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 2. jūlijs

  Katerina Stepāņenko, Karolīna Hirda, Frederiks V. Kagans un Džordžs Barross

  Atslēgas attīstība

  Ukrainas spēki, iespējams, veica apzinātu izstāšanos no Ļisčanskas, kā rezultātā 2. jūlijā Krievijas pilsēta tika sagrābta.

  Atslēgas takeaways

  Krievu spēki ienāca Lisčanskā un 2. jūlijā uzlaboja pilsētas iekšienē.

  Krievijas spēki veic aizskarošu operāciju dienvidrietumiem no Lysychansk varētu virzīt uz rietumiem uz Siversk un pabeigt sagūstīšanu kopumā Luhanskas apgabalā.

  Krievu spēki turpināja neveiksmīgus zemes uzbrukumus uz ziemeļiem no Slovjanskas.

  Krievijas spēki veica ierobežotus uzbrukumus dienvidrietumiem no Donetsk City, bet nesniedza nekādus apstiprināja ieguvumus.

  Ukrainas karaspēks, iespējams, plāno apdraudēt Krievijas zemes sakaru līnijas (GLOCs) visā Harkovas apgabalā, izmantojot rietumu piegādātos ieročus.

  Ukrainas pretuzbrukumi un partizānu darbība turpina piespiest Krievijas karaspēku noteikt prioritātes aizsardzības operācijām gar Dienvidu asi.

  Pilnvaras vadība var būt nosacījumu noteikšana Krievijas Federācijas pilnvaroto republiku tiešai aneksijai.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 1. jūlijs

  Katerina Stepāņenko, Karolīna Hirda, Frederiks V. Kagans un Džordžs Barross

  Atslēgas attīstība

  Kremlis, iespējams, nosaka apstākļus Krievijas ekonomikas kriptogrāfijas mobilizācijai, gatavojoties ilgstošam karam Ukrainā. 30. jūnijā Kremlis ierosināja grozīt federālos likumus par Krievijas bruņoto spēku piegādes jautājumiem Krievijas Valsts domei, kas ieviestu “īpašus pasākumus ekonomikas jomā”, uzliekot Krievijas uzņēmumiem (neatkarīgi no īpašumtiesībām) piegādāt Krievijas speciālās militārās un pretteroristu operācijas.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas spēki turpināja centienus ielenkt Lisčansku un veica ofensīvas operācijas uz dienvidiem un dienvidrietumiem no pilsētas.

  Krievijas spēki, visticamāk, vēl nav sasnieguši T1302 Bakhmut-Lisčanskas šoseju uz zemes, bet liedz Ukrainas spēkiem to izmantot, turpinot artilēriju un lidtriecienus pret atlikušajām Ukrainas pozīcijām gar ceļu.

  Krievijas spēki koncentrējās uz to taktisko pozīciju pārgrupēšanu un uzlabošanu uz ziemeļiem no Slovjanskas.

  Krievijas spēki neveica nekādus apstiprinātus zemes uzbrukumus Harkovas apgabala ziemeļos un turpināja lobīt Ukrainas pozīcijas uz ziemeļiem no Harkovas pilsētas.

  Krievijas spēki veica artilēriju un raķešu streikus gar Dienvidu asi.

  Krievijas varas iestādes turpina centienus paplašināt portfeli pieejamo darbinieku cīņai Ukrainā.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 30. jūnijs

  Karolina Hird, Kateryna Stepanenko, Frederick W. Kagan un Grace Mappes

  Atslēgas attīstība

  Krievijas spēki atkāpās no Čūskas salas 30. jūnijā pēc Ukrainas raķešu un artilērijas kampaņas. Krievijas Aizsardzības ministrija savērpta atkāpšanās kā “labas gribas soli.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas karaspēks guvis ierobežotus ieguvumus ietvaros Lysychansk naftas pārstrādes rūpnīcā un ap Lysychansk.

  Krievu spēki turpināja ofensīvas operācijas uz dienvidiem un austrumiem no Bakhmutas un uz ziemeļiem no Slovjanskas.

  Krievu spēki turpināja centienus atgūt kontroli pār apmetnēm uz ziemeļiem no Harkovas pilsētas.

  Ukrainas pretaizskarošie turpina piespiest Krievijas karaspēku uz Dienvidu ass, lai noteiktu prioritāti aizsardzības operācijām.

  Krievijas okupācijas iestādes veica pasākumus, lai nodrošinātu okupēto teritoriju turpmāku ekonomisko un finansiālo integrāciju Krievijas sistēmā.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 29. jūnijs

  Karolīna Hirda, Frederiks V. Kagans, Džordžs Barross un Grace Mappes

  Atslēgas attīstība

  Ukrainas Pretošanās centrs 28. jūnijā ziņoja, ka Kremlis nosaka nosacījumus, lai pievienotu teritorijas Hersona un Zaporizhia uz Krievijas Federāciju saskaņā ar veidni pirms 1917 “Tavriia Gubernia.”

  Atslēgas takeaways

  Ukrainas avoti ziņoja, ka Krievijas iestādes var gatavoties piedēvēt Ukrainas dienvidu teritorijas kā “Tavriia Gubernia” un ka Krievijas iestādes nosaka aneksijas nosacījumus, sagatavojot referendumus okupētajos apgabalos.

  Krievijas spēki var plānot viltus karoga provokāciju pie Zaporizhzhia atomelektrostacijas.

  Krievu spēki turpināja ofensīvas operācijas Ļisčanskā un tās apkārtnē.

  Krievijas spēki veikti marginālu pieaugumu uz austrumiem no Bakhmut gar E40 šosejas un var mēģināt sagatavoties tiešu ofensīvu uz Bakhmut.

  Krievijas spēki turpināja ofensīvas operācijas, lai virzītos uz Slovjansku no ziemeļrietumiem pie Harkivas-Doņeckas apgabala robežas.

  Krievijas spēki turpina iesaistīties ofensīvās operācijās uz ziemeļiem no Harkovas pilsētas, norādot, ka Kremlim ir teritoriālas ambīcijas ārpus Donbas, kas turpinās attrit darbaspēku un aprīkojumu, potenciāli aizskarošas varas rēķina uz kritiskākām asīm iepriekš.

  Krievijas spēki turpināja pastiprināt savu aizsardzības klātbūtni gar Dienvidu asi.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  2022. gada 28. jūnijs

  Kateryna Stepanenko, Frederick W. Kagan, George Barros, Mason Clark, un Grace Mappes

  Atslēgas attīstība

  Ukrainas spēki ir iespējams veikt kaujas atsaukšanu, kas var ietvert velkot atpakaļ no Lysychansk un Luhanskas apgabala tuvākajā nākotnē, un kas, iespējams, mērķis ir piespiest Krievijas ofensīvu kulminācija priekšlaicīgi.

  Atslēgas takeaways

  Krievijas spēki turpināja uzsākt uzbrukuma operācijas uz dienvidiem un dienvidrietumiem no Lysychansk. Luhanskas Tautas Republikas (LNR) amatpersonas apgalvoja, ka Ukrainas spēki ir sākuši izstāties no pilsētas, taču ISW nevar apstiprināt šīs pretenzijas.

  Krievijas spēki uzsāka neveiksmīgas ofensīvas operācijas uz ziemeļiem no Slovjanskas un veica sabojājošus uzbrukumus apmetnēm uz rietumiem no Izjas, kas varētu izjaukt Ukrainas pretaizvainojumus.

  Krievijas spēkiem neizdevās virzīties pa Harkovas pilsētas-Belgorodas šoseju un turpināja veikt pasākumus, lai kavētu Ukrainas virzību uz starptautisko robežu jeb Izju.

  Ukrainas spēki turpināja uzsākt counteroffensives uz ziemeļiem no Hersonas pilsētas un ziņo atbrīvoja divas apmetnes.

  Krievu spēki turpināja pārvietot militāro aprīkojumu un personālu uz austrumiem no Melitopoles.

  Krievijas okupācijas iestādes saglabā neveiksmīgus centienus ieviest rubļa algu maksājumus un noteikt nosacījumus vēlēšanu skaita piepūšanai nākamajā referendumā.

  Izlasiet pilnu atjauninājumu.

  Mēs detalizēti neziņojam par Krievijas kara noziegumiem, jo šīs darbības ir labi aptvertas Rietumu plašsaziņas līdzekļos un tieši neietekmē militārās operācijas, kuras mēs novērtējam un prognozējam. Mēs turpināsim novērtēt un ziņot par šo noziedzīgo darbību ietekmi uz Ukrainas militāro un iedzīvotāju, un jo īpaši par kaujas Ukrainas pilsētās. Mēs pilnībā nosodām šos Krievijas bruņoto konfliktu, Ženēvas konvenciju un cilvēces likumu pārkāpumus, kaut arī mēs tos neaprakstīsim šajos ziņojumos.

  Hronoloģija kartes no 28 jūnijs - jūlijs 3 2022 — Mouseover, lai ritinātu

  Ukrainas konfliktu kartes - 062822-070322

  Skatīt Kara pētījumu institūtu Krievijas iebrukuma interaktīvajā kartē

  Lasīt jaunāko Ukrainas Konfliktu atjauninājumus no institūta Pētījums kara

  * Dalīta ar tiešu skaidru atļauju no Kara izpētes institūta (ISW).

  Par Kara pētījumu metodoloģijas izpētes institūtu

  ISW pētījumu metodoloģija balstās gan uz primārajiem, gan sekundārajiem avotiem, kas ļauj pētniekiem izstrādāt visaptverošu izpratni par situāciju uz vietas. Lai analizētu militāro un politisko attīstību jebkurā konkrētā jomā, ISW pētniecības analītiķiem ir pilnībā jāsaprot ienaidnieka un draudzīgo spēku sistēmas. Viņiem ir jāsaprot arī iedzīvotāju demogrāfija, fiziskais reljefs, politika un šīs teritorijas vēsture. Tas ir analītiskais pamats, lai izprastu konkrētu notikumu iemeslus un izpildītu tām noteiktos pētniecības mērķus. ISW analītiķi arī pavada laiku tādās vietās kā Irākā, Afganistānā un citur, lai gūtu labāku izpratni par drošību un politisko situāciju un novērtētu pašreizējo stratēģiju un politikas īstenošanu. Mūsu pētnieki apkopo datus un analizē tendences, radot granulētu analīzi par notikumiem pētniecības jomās, radot precīzu, augstas izšķirtspējas, savlaicīgu un rūpīgu priekšstatu par situāciju. ISW pētījumu metodoloģija garantē tās panākumus un apņemšanos uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas, sasniegt stratēģiskos mērķus un reaģēt uz jaunām problēmām, kurām var būt nepieciešama amerikāņu militārās varas izmantošana.

  Par Kara izpētes institūtu

  Kara izpētes institūts veicina informētu izpratni par militārajām lietām, izmantojot uzticamus pētījumus, uzticamu analīzi un novatorisku izglītību. Mēs esam apņēmušies uzlabot nācijas spēju veikt militārās operācijas un reaģēt uz jauniem draudiem, lai sasniegtu ASV stratēģiskos mērķus. ISW ir bezpartijiska, bezpeļņas, sabiedriskās politikas pētniecības organizācija.

  Uzziniet vairāk, iesaistieties un veiciet savu ieguldījumu šodien.

  Papildus lasīšana

  [Ikgadējā atjaunināšana] Starptautiskās kibertiesību normas praksē: interaktīvs rīkkopa

  Datu vēstniecības: nacionālo valstu suverenitāte, drošība un nepārtrauktība

  Avots: ComplexDiscovery

  Noliecoties uz priekšu? CISA 2023—2025. gada stratēģiskais plāns

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  Nepārtraukta riska uzlabošana? Q3 Cyber Round-Up No Cowbell Cyber

  According to Manu Singh, director of risk engineering at Cowbell, "Every...

  Visaptverošs kibernoziegumu atklāšanas resurss? DoD kiberdrošības politikas diagramma no CSIAC

  The Cyber Security and Information Systems Information Analysis Center (CSIAC) is...

  Strauji apgrozības kibernoziegumu apdrošināšana? Q2 Cyber Round-Up No Cowbell Cyber

  According to Isabelle Dumont, SVP of Marketing and Technology Partners at...

  Atklājot atbildi? Nuix atbild uz ASX informācijas pieprasījumu

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  Atklāj atskaites? Nuix piezīmes preses spekulācijas

  According to a September 9, 2022 market release from Nuix, the...

  HayStackID® iegādājas biznesa informācijas partnerus

  According to HaystackID CEO Hal Brooks, “BIA is a leader in...

  Viens liels programmatūras un mākonis bizness? OpenText, lai iegādātos mikro fokusu

  According to OpenText CEO & CTO Mark J. Barrenechea, “We are...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 Apskatiet e-atklāšanas kolekciju: uzdevumu, tērēšanas un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada septembrī

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu augustā 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu jūlijā 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par jūnijs 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  Cooler Temperatūra? Fall 2022 e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas rezultāti

  Since January 2016, 2,874 individual responses to twenty-eight quarterly eDiscovery Business...

  Liekums vai deformācija? Astoņu pusgada e-datu atklāšanas cenu apsekojumu apkopojums

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Mainot straumes? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas uzņēmumu uzticību 2022. gada vasarā

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...

  Izaicinājums Varianti? E-datu atklāšanas biznesa veiktspēju ietekmējošas problēmas: 2022. gada vasaras pārskats

  In the summer of 2022, 28.8% of respondents viewed increasing types...