Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  מצגת חינוך משפטי שהוכנה והוצגה על ידי Haystackid®

  החומה הגדולה הדיגיטלית: הגנה על נתונים בסין של ימינו

  שידור אינטרנט בתעשייה

  תאריך: יום רביעי, 18 בינואר 2023

  זמן: 12:00 אחר הצהריים EST/11:00 בבוקר CST

  הירשם עכשיו

  החוקים והתקנות המתעוררים של סין המסדירים עיבוד, גילוי והעברה של נתונים, תחת איום של קנסות חמורים, מהווים סיכונים משמעותיים להפקת צדדים. עם זאת, ככל שישויות סיניות הופכות יותר ויותר לשחקנים מסחריים גלובליים, נתונים הממוקמים בסין הופכים להיות רלוונטיים יותר ויותר לסכסוכים ולחקירות בארה"ב. פאנל המומחים שלנו ידון באתגרים של התמודדות עם בקשות להפקת מידע הממוקם בסין, ואסטרטגיות להשגת ראיות קריטיות תוך הימנעות מעונשים.

  תחומי דיון מודגשים

  חוק אבטחת סייבר 2017

  2021 חוק אבטחת מידע

  2021 חוק הגנת מידע על אנשים

  הירשם עכשיו!

  חברי פאנל מומחים

  ז'יוי חן

  עמית, קרואל ומורינג

  Zhiwei Chen הוא שותף במשרד של קרוול ומורינג בשנחאי, שם הוא חבר בקבוצות הסחר והפרטיות ואבטחת הסייבר של המשרד הבינלאומי. ל- Zhiwei ניסיון של למעלה מעשור בייעוץ ללקוחות רב לאומיים במגוון רחב של נושאים מורכבים של מכס, סחר, פרטיות נתונים ורגולציה.

  הלקוחות נהנים מהניסיון והתובנה של Zhiwei בניהול הסיכונים ומיקסום ההזדמנויות הקשורות להסדרה הגוברת של סין לגבי זרימה חוצת גבולות של סחורות, שירותים ונתונים. הוא מביא ללקוחות תערובת יוצאת דופן של ניסיון רגולטורי, טרנזקציות וליטיגציה, מה שהופך אותו ליועץ מהימן בנושאים רגולטוריים מורכבים שונים בסין.

  ל- Zhiwei ניסיון רב בייעוץ לחברות טכנולוגיות ודיגיטליות מובילות בפיתוח אסטרטגיות וניווט בנושאים הקשורים לאבטחת סייבר, פרטיות נתונים, טלקומוניקציה, מחשוב ענן, הצפנה ותקנות ומדיניות דיגיטליות אחרות בסין.

  עם ההבנה הנינוקית שלו בנופים רגולטוריים, Zhiwei מסייע באופן קבוע ללקוחות Fortune 500 ליצור אסטרטגיות עסקיות למיטוב מודלים של שרשרת האספקה, לפתח נהלי תאימות תאגידית ולספק הכשרה, לערוך ביקורות או חקירות פנימיות ולנווט בחשיפה עצמית למכס סין ולסוכנויות רגולטוריות אחרות. לקוחות קוראים באופן קבוע ל- Zhiwei כדי לייצג אותם בביקורת מכס ובהתמודדות עם התקפים, חילוטים ופעולות אכיפה אחרות. הוא הגן בהצלחה על לקוחות במספר מקרי ביקורת מכס וחקירה גבוהים, כולל מקרה ראשוני שנחקר ישירות בפיקוחו של מינהל המכס הכללי בסין. הוא גם מייעץ בנושאים רגולטוריים אחרים הקשורים לסחר, כולל הגנת גבולות IP, תמלוגים, מסחר אלקטרוני חוצה גבולות, בקרת יצוא, סעיף 301, בדיקות והסגר, בקרת מטבע חוץ, הסמכת מוצר חובה, תקני בטיחות מוצרים, תיוג ומזון, תרופות ורישום מכשירים רפואיים.

  ג'סיקה פריזלק

  עורך דין למשפט, דוויין מוריס LLP

  ג'סיקה פריסלאק היא עורכת דין במשפט בדואן מוריס LLP שמתדיינת בסכסוכים מורכבים בבתי משפט פדרליים ומדיניים, כמו גם בפורומי בוררות מקומיים ובינלאומיים. ג'סיקה ניסתה סכסוכים מסחריים רבים לפסק דין ויש לה ניסיון רב בתיקי התדיינות הנובעים מיזוגים, רכישות מוצרים והסכמי רישוי. היא גם הגנה בהצלחה על גופים פרטיים וציבוריים במגוון סכסוכי תביעה ייצוגית, ולאחרונה שימשה כיועצת קשר ביטחונית בליטיגציה רב-מחוזית שהובאה נגד קבוצה של חברות תרופות בינלאומיות.

  ג'סיקה באופן קבוע מייעץ מגוון רחב של לקוחות על כל ההיבטים של אסטרטגיית גילוי, כולל כיצד לייעל משאבים פנימיים וחיצוניים להגיב ביעילות לבקשות גילוי. יש לה ניסיון של למעלה מעשור בפיקוח על פרויקטים של גילוי בקנה מידה גדול, כולל עבודה עם לקוחות לפיתוח נהלים מיוחדים לבדיקה חוצת גבולות והעברת נתונים שעשויים להיות כפופים לחוקי פרטיות וחסימת חוקים.

  ג'סיקה היא בוגרת בית הספר למשפטים באוניברסיטת אמורי, בית הספר ללימודים בינלאומיים מתקדמים (SAIS) באוניברסיטת ג'ונס הופקינס (M.A.) ובמכללת דיקינסון (B.A.). ג'סיקה למדה באוניברסיטת רנמין בסין במהלך לימודיה לתואר ראשון, ובאוניברסיטת סין למדע המדינה ולמשפטים במהלך לימודיה לתואר שני.

  פטריק זלר

  מנהל פרטיות ראשי, Cybersecurity ויועץ ממשל מידע, אופק תרפיה

  פטריק א 'זלר הוא קצין הפרטיות הראשי, Cybersecurity ומידע ממשל יועץ ב אופק תרפויטיקס. ניסיונו בעבודה כולל אחריות גלובלית לפרטיות ב -160 מדינות ולמעלה מ -110,000 עובדים בתחום הביוטכנולוגיה, תרופות, מכשור רפואי וישיר למוצרי צריכה. הוא יצר והוביל תוכניות גלובליות אחרות בממשל המידע, פרטיות נתונים, (GDPR, CCPA, CPRA, סין, ברזיל, וייטנאם) ניהול רשומות (ניקוי רשומות והרס הגנה), גילוי אלקטרוני, אבטחת סייבר והגנה על נתונים. הוא עורך דין לשעבר ותובע פדרלי לפשעי מחשב.

  פטריק הוא סופר ודובר תכופים בנושאי פרטיות והגנה על נתונים, כולל נושאים כמו פרטיות, AI, BlockChain/DLT, IoT, גילוי חוצה גבולות, הגנה על נתונים ופרטיות; מגמות מתפתחות; סקירה בסיוע טכנולוגיה; ופריבילגיה ואתיקה בגילוי אלקטרוני, פרטיות וממשל מידע.

  כריסטופר וול

  DPO ויועץ מיוחד לפרטיות גלובלית וזיהוי פלילי, HayStackid

  כריס וול הוא DPO ויועץ מיוחד לפרטיות גלובלית וזיהוי פלילי בHayStackid. בתפקידו היועץ המיוחד, כריס מסייע ללקוחות HayStackid לנווט בנוף הגנת הפרטיות והמידע חוצה גבולות ומייעץ ללקוחות בנושאי פרטיות טכנית והגנה על נתונים הקשורים לחקירות סייבר, ניתוח נתונים וגילוי.

  כריס החל את הקריירה המשפטית שלו כעורך דין להגבלים עסקיים, לפני שעזב את הפרקטיקה המשפטית המסורתית להצטרף לשורות הייעוץ הטכנולוגי בשנת 2002. לפני שהצטרף HayStackid, כריס עבד בכמה חברות ייעוץ גלובליות, שם הוא הוביל cybersecurity חוצה גבולות, משפטי, נתונים מובנים וחקירות גילוי מסורתיות.

  מקור: הייסטקיד