Sat. Aug 13th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Ukraina kriisi käimasolevate uuenduste üks kõige täpsemaid ja üksikasjalikumaid allikaid on Ukraina Konflikti värskendus sõja uurimise instituudist. Sõja Uurimise Instituut (ISW) on 501 (c) (3) organisatsioon ja toodab rangelt mittepartisanilist, mitte-ideoloogilist faktipõhist uurimistööd. ISW püüab edendada teadlikku arusaamist sõjast ja sõjalistest asjadest läbi kõikehõlmava, sõltumatu ja kättesaadava avatud lähtekoodiga uurimistöö ja analüüsi. ISW teadusuuringud on kättesaadavad avalikkusele, sõjaväe praktikutele, poliitikakujundajatele ja meedia liikmetele. Igapäevase sünteesi olulisemaid sündmusi, mis on seotud Venemaa agressiooni Ukraina, ISW värskendused võivad kasu küberjulgeoleku, teabejuhtimise ja juriidilise avastamise spetsialistid, kui nad järgivad äri-, infotehnoloogia- ja juriidilisi suundumusi ja trajektoore, mida mõjutavad ja tulenevad Praegune Ukraina konflikti.

  Hindamine ja kaardid*

  Ukraina Konflikti hindamised — Ülevaade Maps

  Sõja Uurimise Instituut (ISW), Venemaa meeskond

  Kriitiliste ohtude projekt (CTP), Ameerika Enterprise Institute

  Üldine hindamise taustainfo

  ISW avaldab süstemaatiliselt Venemaa kampaania hinnanguid, mis sisaldavad kaarte, mis tõstavad esile hinnatud kontrolli maastiku üle Ukrainas ja peamised Venemaa manöövriteljed.

  Need kaardid suurendavad igapäevaseid sünteetilisi tooteid, mis hõlmavad olulisi sündmusi, mis on seotud Venemaa uuendatud agressiooniga Ukraina vastu.

  Vene solvav kampaania hinnangud

  16. mai 2022

  Autor Kateryna Stepanenko, Karolina Hird ja Frederick W.

  Vene väed viisid 16. mail Ukrainas läbi piiratud ja suures osas ebaõnnestunud maapealünnitusi mööda rindejoont. Vene rühmitus Harkivi linna ümber püüab eelkõige piiri hoida ja takistada Ukraina vägede edasiliikumist kaugemale põhja poole. See tegevus erineb varasematest Vene väljavõtmistest ümber Kiievist, Tšernihivist ja Sumyst varem sõjas, kui venelased tõmbasid täielikult tagasi Vene territooriumile. Vene väed võivad püüda säilitada positsioone Ukrainas ja jätkata suurtükiväe streike Ukraina positsioonidele, et takistada Ukraina vägede sattumist Belgorodi eeslinna, Venemaa suurema linna ja Venemaa sõjalise jõupingutuse võtmelinna toru- või raketi suurtükiväe ulatust. Venelased võivad alternatiivselt loota, et viia läbi vasturünnak, et suruda tagasi lõunasse Harkivi poole, kuigi selline pingutus on väga ebatõenäoline, et õnnestub.

  Vene sõjaväe blogijad jätkasid Venemaa jõupingutuste suhtes skeptiline analüüsi ja järjest enam kooskõlas Lääne hinnangutega Venemaa sõjaliste ebaõnnestumiste kohta Ukrainas. Üks selline blogija, Igor Strelkov, väitis, et Venemaa solvav Donbase võtmiseks on lõppkokkuvõttes ebaõnnestunud ja et „mitte ükski suur asula „on vabanenud. Strelkov märkis isegi, et Rubižni püüdmine on suhteliselt tähtsusetu, sest see juhtus enne uue pealetungi Donbas alanud. Strelkov teatas, et Venemaa väed on ebatõenäoline, et suveks Donbas vabastada ning et Ukraina väed hoiavad oma positsioone Donetski linna ümbruses. Strelkov väitis eelkõige, et senised Venemaa ebaõnnestumised ei ole teda üllatanud, sest Vene väejuhatuse kavatsus on kogu operatsiooni vältel olnud nii ilmne, et Ukraina väed on teadlikud täpselt sellest, kuidas kõige paremini reageerida ja hoiatab, et Vene väed võitlevad „reeglite kohaselt ammendumiseni pakutud vaenlane.” Vene-eelsete milblogijate jätkuv pettumus Vene sõjajõupingutusega võib kütustada rahulolematust Venemaal endas, eriti kui Moskva jätkab värbamise ja ajateenistuse jõupingutusi, mis saadavad eesliinidele halvasti koolitatud suurtükkisööda.

  Üle 260 Mariupoli kaitsja evakueerus 16. mail Azovstali terasetehasest Venemaa okupeeritud asulatesse Donetski oblastis. Ukraina ja Venemaa võimud pidasid läbirääkimisi haavatud Ukraina sõjaväelaste evakueerimisele humanitaarkoridoride kaudu. Ukraina ametnikud kutsusid varem 13. mail 60 meediku ja kriitiliselt haavatud sõjaväelase evakueerimist. Kreml võib Ukrainast järelejäänud kaitsjate jaoks laiendada humanitaarkoridore, püüdes täielikult kontrollida Mariupolit.

  Hõõrdumine Venemaa okupatsiooni haldusasutuste ja pro-vene kaastöötajate vahel kasvab okupeeritud aladel Ukrainas. Zaporižja oblasti sõjaline administratsioon teatas, et Venemaa vägedel on inimestevaheliste võimukonfliktide tõttu kaastöötajatega tõsiseid konflikte. Tuntud kaastööline Zaporižžžjas süüdistas Venemaa paigaldatud kubernerit ala varastamises tema 10 000 rubla kompensatsiooni. Mariupoli linnapea nõunik Petro Andrõštšenko väitis lisaks, et Donetski Rahvavabariigi (DNR) vägedesse mobiliseeritud sugulased hoiavad Donetski linnas mobilisatsiooni vastu massilist protesti. Kuigi ISW ei suuda neid väiteid iseseisvalt kontrollida, viitab selline rahulolematus okupatsioonielementide hulgas Venemaa võimude üldisele planeerimise puudumisele okupeeritud aladel, mida nüüd veelgi enam ilmnevad Venemaa kaotused.

  Key Buffee

  Venemaa ja Ukraina võimud pidasid 16. mail läbirääkimisi 264 haavatud Ukraina sõjaväelase evakueerimise üle Azovstali terasetehasest.

  Ukraina väed jõudsid Venemaa piirile Harkivi linnast põhja pool.

  Vene väed jätkasid edutuid maaoperatsioone Donetskis ja Luhanski oblastis ega teinud 16. mail ühtegi kinnitatud ettemaksu.

  Vene väed jätkasid oma positsioonide kindlustamist Zaporižja oblastis.

  Lugege täielikku värskendust.

  15. mai 2022

  Autor Kateryna Stepanenko, Frederick W. Kagan ja George Barros

  Vene väed on tõenäoliselt loobunud eesmärgist lõpetada Ukraina üksuste laiaulatuslik ümbritsemine Donetski linnast Izjumisse Luhanski oblasti arestimise lõpuleviimise kasuks. Luhanski oblastiadministratsiooni juht Serhiy Haidai ütles, et Venemaa väejuhatus mõistab tõenäoliselt, et ta ei saa Donetski oblasti haarata, vaid usub, et tal on võime jõuda Luhanski oblasti halduspiiridesse. Tema tähelepanekud on üldiselt kooskõlas meie analüüsiga. Venemaa väejuhatus seab tõenäoliselt esikohale edasiliinide Severodonetski lahingu, mõningate jõupingutustega, mis on pühendatud Ukraina maapealsete sideliinide (GLOC-de) katkestamisele Donetski oblastis. Vene väed on jätkuvalt koordineeritud jõupingutusi haarata Severodonetsk põhjast ja lõunast, mille tulemuseks oleks madalam ümbritsemine Ukraina väed kui algselt oodati. Ebaõnnestunud Venemaa katsed ületada Siverskyi Donetsi jõe Kremina-lähistel võivad nihutada Venemaa ümmarguste operatsioone kaugemale itta, Rubižne kaudu Severodonetskile lähemale, mitte laiema ümmarguse läbiviimiseks mitut telge mööda. Vene väed on tõenäoliselt ka skaleerinud edasiminekuid Slovjanskisse Izyumist, võib-olla sealse pealetungioperatsiooni aeglase tempo tõttu.

  Vene väed on tõenäoliselt võitlusvalmis reservväelastest otsa saanud, sundides Venemaa väejuhatust ühendama sõdureid paljudest erinevatest elementidest, sealhulgas erasõjalistest kompaniidest ja proksimiilitsadest, näiliselt regulaarväeüksusteks ja mereväe jalaväeks. Ukraina kindralstaap teatas, et Belgorodis, Voronežis ja Rostovi oblastis on Belgorodis, Voronežis ja Rostovi oblastis Venemaa pealetungioperatsioonide tugevdamiseks Ukrainas. See reservväelaste arv ei tekita tõenäoliselt piisavalt jõudu, et täiendada Vene üksusi, mis on väidetavalt kaotanud kuni 20 protsenti personalitööst mõnes alal — rääkimata sellest pataljoni taktikalisest rühmast, mis oli viimasel ajal suures osas hävinud Siverskyi Donetsi jõge ületada püüdes. Ukraina sõjaväeluure direktoraat teatas, et Venemaa väed viivad läbi varjatud mobilisatsiooni ja loovad uusi üksusi äsja mobiliseeritud personaliga, kellel on tõenäoliselt ebapiisav väljaõpe, et olla efektiivne ja vähe motivatsiooni võitlemiseks. Vene väed lähetasid ka uusi ajateenijaid okupeeritud asulatest Donetski ja Luhanski oblastites, et säilitada pealetung Harkivi linna ümbruses, tõenäoliselt Venemaa reservide puudumise tõttu.

  Venemaa erasektori sõjaväe kompaniid moodustavad väidetavalt kombineeritud üksusi õhus lendlevate elementidega olulise tööjõukao tõttu Denatureerimine eliit õhus olevate üksuste palgasõduritega on šokeeriv ja oleks selgeim märk veel, et Venemaa on ammendanud oma olemasolevad võitlusvalmis tööjõu reservid. Vene 810. kaardiväe mereväe jalaväebrigaad on väidetavalt saavad personali teistelt Musta mere laevastiku üksustelt, sealhulgas mereväe laevameeskonnaliikmetelt. Äsja moodustatud või ümbergrupeeritud üksused ei ole tõenäoliselt võitluses tõhusad.

  Venemaa väed kindlustavad tõenäoliselt okupeeritud asulaid Lõuna-Ukrainas, mis näitab, et venelased püüavad piirkonnas püsivat kontrolli kehtestada. Ukraina ametnikud teatasid, et Venemaa väed hakkasid kaevama kaevikuid ja ehitama betoonist revetmente määratlemata aladel Mõkolajivi ja Khersoni oblasti Melitopoli lähedal ning Lääne-Zaporižja oblastis.

  Key Buffee

  Vene väed on tõenäoliselt prioriteediks võitnud Severodonetsk lahing üleulatuv halduspiire Donetsk oblast.

  Venemaa väed ei edenenud Slovjanski suunas ebaõnnestunud pealetungioperatsioonide tõttu Izyumi alal. Ukraina lennundus jätkab tegevust Izyumist põhja ja ida pool.

  Vene väed jätkasid suurtüki-, õhu- ja mereväe kallaletungide käivitamist Azovstali terasetehasele, kuid Mariupoli kaitsjad säilitasid oma positsioonid.

  Vene väed kindlustavad okupeeritud asulaid piki lõunatelge, mis viitab Venemaa eesmärkidele ala alaliseks kontrollimiseks.

  Lugege täielikku värskendust.

  14. mai 2022

  Autor Kateryna Stepanenko ja Frederick W.

  Venemaa motoriseeritud vintpüssibrigaadi oluliste elementide Ukraina hävitamine, mis püüdis 11. mail ületada pontoonsilda üle Siverskyi Donetsi jõe, on šokeerinud silmapaistvaid vene milblogijaid. Need blogijad on hakanud kommenteerima Vene sõjaväe ebakompetentsust oma sadadele tuhandetele järgijatele. Üritanud jõe ületamisel näitas uimastamise puudumine taktikaline mõttes satelliidipildid näitavad (hävitatud) Vene sõidukid tihedalt kimpu mõlemas otsas (hävitatud) silla, mis võimaldab selgelt Ukraina suurtükiväelastel tappa sadu ja hävitada hinded sõidukite kontsentreeritud streigid. Siiani Vene sõjaväe peale hõiskavad milbloggers kritiseerisid Venemaa relvajõudude juhtkonda selle eest, et nad ei suutnud sõjas kogemustest õppida. Samuti väljendasid nad muret, et Venemaa propagandaliinide pidev tõukamine raskendab neil tegelikult toimuvat mõistmist.

  Mõju see muutus toon ja diskursuse need milbloggers on ebakindel, kuid võib olla tugev. Tihedalt tsenseeritud režiimide all elavad inimesed usaldavad sageli isikuid, kes näivad olevat sõltumatud, kuid üldiselt valitsusega kooskõlas rohkem kui valitsusliin (isegi rohkem kui demokraatlike ühiskondade kodanikud). Nende laialdaselt loetavate milbloggerite kommentaar võib kütustada Venemaal kasvavaid kahtlusi Venemaa väljavaadete osas selles sõjas ja Venemaa väejuhtide pädevuses (vähemalt).

  Motoriseeritud vintpüssi elementide hävitamine võib tõsiselt häirida ka Venemaa jõupingutusi Severodonetski ja Lõssitšanski isoleerimiseks põhjast. Vene väed ei teinud viimase 24 tunni jooksul ühtegi katset sellel alal edasi liikuda.

  Vene väed jätkasid operatsioone, et seada tingimused Severodonetski lahinguks lõunast, aga edenes edasi Zolote linnas, umbes 30 km Severodonetskist lõunas. Vene väed püüavad tõenäoliselt oma edasitungiks kindlustada maanteed Zolotest põhja poole Severodonetskisse, kuid nad võivad püüda ka Bahmuti kaudu lõigata viimast Severodonetskit ülejäänud Ukrainaga ühendava maantee. Nad võisid püüda leida oma praegustelt positsioonidelt loodesse üle riigi, et lõigata seda maanteed Lsõtšanskile ja Severodonetskile lähemale. Venelased on väga ebatõenäoline, et oleks võimalik võtta Bakhmut kuid nad võivad olla võimalik lõigata või muuta kasutuskõlbmatuks maanteel Bakhmut Severodonetsk, kui nad suudavad edendada piisavalt kaugele mööda kumbki neist võimalikest marsruutidest.

  Ukraina väed teevad Ukraina ametnike sõnul tõenäoliselt vasturünnavaid operatsioone, et tõrjuda venelased ümber Izyumi. Oleme varem märkinud, et Izyumi ümbrusest läände suunatud vene suurtükituli oli tõenäolisem, et sellist vastupealetungi häirida, kui seada tingimused Vene rünnakuks.

  Vene väed jätkasid taganemist Harkivi oblastist, kuid püüavad tõenäoliselt pidada joont Vovtšanskist ida pool, et kindlustada Belgorodist läbi Vovtšanski Izyumi kulgev maandusliin (GLOC). Maastik selles valdkonnas üldiselt soosib kaitsjat ja venelastel on ka teisi GLOCe, millega Izyumit varustada, nii et ukrainlased ei pruugi sel ajal püüda palju kaugemale ida suunas edasi liikuda.

  Ukraina kaitsjad jätkasid võitlust Mariupolis asuvas Azovstali tehases vaatamata kohutavatele tingimustele ja jätkasid Venemaa rünnakuid. Ukraina kaitse Azovstal ikka sidudes maha Vene lahingujõud ja tekitada inimohvreid.

  Key Buffee

  Vene katastroofilised kaotused ebaõnnestunud jõeületamisel ja selles ületamisel kuvatud sõjaline ebakompetentsus on raputanud mõne silmapaistva vene milbloggers usaldust.

  Vene väed jätkavad operatsioonide kujundamist Severodonetski lahinguks lõunast, kuigi need kaotused on vähemalt ajutiselt katkenud nende jõupingutused põhjast.

  Ukraina väed teatasid, et nad viivad läbi vasturünnaku ümber Izyumi.

  Vene väed jätkasid taganemist Põhja-Harkivi oblastist, kuid püüavad tõenäoliselt pidada liini, mis kaitseb oma maapealseid sideliine Belgorodist Vovtšanski kaudu Izjumini.

  Lugege täielikku värskendust.

  13. mai 2022

  Autor Kateryna Stepanenko ja Frederick W.

  Vene sõjavägi on tõenäoliselt otsustanud täielikult oma positsioonidest Harkivi linna ümbruses Ukraina vasturikkude ja tugevduste piiratud kättesaadavuse tõttu. Vene üksused ei ole viimase mitme päeva jooksul üldiselt üritanud hoida maad vasturünnakute vastu Ukraina vägede vastu, väheste eranditega. Lääneametnike aruanded ja video Donetski Rahvavabariigi ohvitserilt (DNR) näitavad, et Moskva on keskendunud korrapärase taganemise läbiviimisele ja eelisjärjekorras venelaste koju saamisele, enne kui lubatakse proksivägedel siseneda Venemaale, mitte püüdes hoida oma positsioone linna lähedal.

  Ukraina seega näib olevat võitnud lahingu Kharkiv. Ukraina väed takistasid Vene vägede ümbritsemist, rääkimata Harkivi hõivamisest, ja siis heitsid nad ümber linna, nagu nad tegid Vene vägedele, kes üritasid Kiievit haarata. Ukraina väed püüavad tõenäoliselt häirida vähemalt läänepoolseimaid maapealseid sideliine (GLOC-id) Belgorodi ja Izyumi ümber koondunud Venemaa vägede vahel, kuigi Venemaa kasutab mitut GLOC-i, sealhulgas mõnevõrra kaugemal praegustest Ukraina positsioonidest kui ükski Ukraina vasturünnak jõuab tõenäoliselt varsti. Praegustest Ukraina positsioonidest ida pool asuv maastik võib soodustada ka venelasi, kes üritavad oma GLOC-sid kaitsta, kuna suured veefunktsioonid kanaliseerivad liikumist ja tekitavad hingamispunkte, mida ukrainlased peaksid läbimurre läbima.

  Vene väed jätkasid jõupingutusi edeneda kogu Izjumi-Donetski linna äärealadel, kuid tegid vähe edusamme. Vene väed üritasid maapealse pealetungi Izyum, et ei teinud edusamme. Oleme varem hüpoteesinud, et Venemaa võib loobuda püüetest Izyumist edasi minna, kuid venelased ei ole sellist otsust teinud või pole sellele veel täielikult pühendunud. Väikesemahulised ja ebaõnnestunud rünnakud Donetski linna lähedal paiknevale saliendi lõunapoolsele otsale jätkusid, kuid reaalseid edusamme ei teinud.

  Peamine vene jõupingutused on jätkuvalt katse ümbritseda põhjast ja lõunast Severodonetskit ja Lõssitšanskit. Popasnast põhjas ründavad Vene väed ei teinud viimase 24 tunni jooksul märkimisväärseid edusamme. Põhja-lõunasse tulevad Vene väed ei ole suutnud ületada Siverskyi Donetsi jõge ja võtnud oma katsetes laastavaid kaotusi. Venelastel ei pruugi olla piisavalt täiendavat värsket lahinguväge, et need kaotused kompenseerida ja jätkata pealetungi piisavalt suures ulatuses, et ümmargune lõpetada, kuigi tõenäoliselt püüavad seda teha ka edaspidi.

  Mariupoli Ukraina kaitsjad jätkavad võitlust vaatamata koefitsiendile, kuigi Venemaa ründajad näivad olevat tunginud Azovstali rajatisse.

  Key Buffee

  Ukraina on tõenäoliselt võitnud lahingu Kharkiv. Vene väed jätkasid taganemist põhjapoolsetest asulatest Harkivi linna ümbruses. Ukraina väed tõenäoliselt katse häirida Vene maapealse sideliinide Izyum.

  Ukraina väed on tõenäoliselt häirinud Venemaa katse ületada kehtiv Siverskyi Donetsi jõgi, õõnestades Venemaa jõupingutusi massiliste vägede poole Põhja-Donbases ning lõpetama Severodonetski ja Lõsõtšanski ümmarguse.

  Vene väed on tõenäoliselt kindlustatud maanteel lähedal lääne sissepääsu Azovstal Terasetehase kuid võitlus rajatis jätkub.

  Vene väed Zaporižja oblastis tõenäoliselt üritavad jõuda suurtükiväe ulatus väljaspool Zaporižja linna.

  Ukraina väed on väidetavalt üritavad taastada kontrolli Snake Island off Rumeenia rannikul või vähemalt häirida Venemaa võimet seda kasutada.

  Lugege täielikku värskendust.

  Me ei anna Venemaa sõjakuritegudest üksikasjalikult aru, sest need tegevused on Lääne meedias hästi kaetud ega mõjuta otseselt sõjalisi operatsioone, mida me hindame ja prognoosime. Jätkame nende kuritegelike tegevuste mõju hindamist ja aruandlust Ukraina sõjaväele ja elanikkonnale ning konkreetselt võitlusele Ukraina linnapiirkondades. Me mõistame täielikult hukka need Venemaa relvakonfliktide seaduste, Genfi konventsioonide ja inimkonna rikkumised, kuigi me neid nendes aruannetes ei kirjelda.

  Kronoloogia kaardid mai 13-16, 2022 (Ukraina, Mariupol, Luhansk, Harkiv, Kherson-Mykolaiv ja Moldova) — Mouseover kerida

  Loe viimaseid Ukraina Konflikti uudiseid Instituut for Study of War

  * Jagatud otsese selgesõnalise loata Instituut for Uuring of War (ISW).

  Sõja Uurimise Metodoloogia Instituudi kohta

  ISW uurimismetoodika tugineb nii esmastele kui ka teisestele allikatele, võimaldades teadlastel arendada terviklikku arusaamist olukorrast kohapeal. Et analüüsida sõjalisi ja poliitilisi arenguid mis tahes konkreetses piirkonnas, peavad ISW uurimisanalüütikud täielikult mõistma vaenlase ja sõbralike jõudude süsteeme. Samuti peavad nad mõistma rahvastiku demograafia, füüsilist maastikku, poliitikat ja selle piirkonna ajalugu. See loob analüütilise aluse konkreetsete arengute põhjuste mõistmiseks ja nende määratud teadusuuringute eesmärkide täitmiseks. ISW analüütikud veedavad aega ka sellistes kohtades nagu Iraak, Afganistan ja mujal, et paremini mõista julgeoleku- ja poliitilist olukorda ning hinnata praeguste strateegiate ja poliitika rakendamist. Meie teadlased koguvad andmeid ja analüüsivad suundumusi, toodavad uurimisvaldkondade arengute granuleeritud analüüsi, andes täpse, kõrge resolutsiooniga, õigeaegse ja põhjaliku pildi olukorrast. ISW uurimismetoodika tagab oma edu ja pühendumuse parandada rahva võimet sooritada sõjalisi operatsioone, saavutada strateegilisi eesmärke ja reageerida tekkivatele probleemidele, mis võivad nõuda Ameerika sõjalise võimu kasutamist.

  Umbes Instituut Uuring of War

  Instituut for Study of War edendab teadlikku arusaamist sõjaliste asjade usaldusväärsete teadusuuringute, usaldusväärse analüüsi ja uuendusliku hariduse kaudu. Me oleme pühendunud parandama riigi võimet sooritada sõjalisi operatsioone ja reageerida tekkivatele ohtudele, et saavutada USA strateegilised eesmärgid. ISW on mittepartisan, mittetulunduslik, avaliku poliitika uurimisorganisatsioon.

  Lisateave, osaleda ja anda oma panus täna.

  Täiendav lugemine

  [Iga-aastane uuendus] Rahvusvaheline küberõiguse praktikas: Interaktiivne tööriista

  Andmesaatkonnad: Rahvusriikide suveräänsus, turvalisus ja järjepidevus

  Allikas: ComplexDiscovery

  Jäämäe tipp? Uus ENISA aruanne lunavara rünnakute ohtude maastiku kohta

  According to ENISA, this threat landscape report analyzed a total of...

  Tarbijad, kes maksavad hinda? Andmerikkumise maksumus on uue IBM-i aruande kohaselt rekord kõrge

  According to IBM Security, the annual Cost of a Data Breach Report...

  Kaitsmine EPHi? NIST uuenduste juhised tervishoiu küberturvalisuse kohta

  This new NIST Special Publication aims to help educate readers about...

  Ohu vastu võitlemiseks osalejad? Sotsiaalse võrgustiku analüüsi kasutamine Cyber Threat Intelligence (CCDCOE)

  According to the NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence (CCDCOE)...

  Tulud Headwinds? KLDiscovery Inc. teatab 2022. aasta teise kvartali majandustulemustest

  According to Christopher Weiler, CEO of KLDiscovery Inc, “The second quarter...

  Beyond Tulud? DISCO teatab teises kvartalis 2022 majandustulemused

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “We are...

  Elada koos Leedsiga? Exterro lõpetab rekapitaliseerimise üle $1 miljardi

  According to the press release, with the support of a group...

  TCDI lõpetab Aoni e-juurdluse praktika omandamise

  According to TCDI Founder and CEO Bill Johnson, “We chose Aon’s...

  Liikuda? 2022 e-Discovery Market Kineetika: viis huvipakkuvat valdkonda

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Usaldades protsessi? 2021 e-juurdluse töötlemise ülesande, kulude ja kulude andmete töötlemine

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Ülevaatamise aasta? 2021 e-juurdluse läbivaatamise ülesande, kulutuste ja kulude andmepunktid

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 pilk e-juurdluse kogumist: ülesannete, kulude ja kulude andmepunktid

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta juuliks 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta juunis 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta mai 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja õigusliku avastuse kohta aprilliks 2022

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...

  Pöördumine või läbipaine? Koondülevaade kaheksast poolaastasest e-juurdluse hinnakujunduse uuringust

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Muutuvad hoovused? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2022. aasta suvel

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...

  Väljakutseid variandid? E-juurdluse ettevõtte jõudlust mõjutavad probleemid: 2022. aasta suvi ülevaade

  In the summer of 2022, 28.8% of respondents viewed increasing types...

  Allavahetuse aeg? E-juurdluse tegevusmõõdikud 2022. aasta suvel

  In the summer of 2022, 65 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Droning On? Ukraina Konflikti hindamine Maps (August 3 - 7, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Eeldades stressi? Ukraina Konflikti hindamised Maps (29. juuli — 2. august 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Momentum väljakutsed? Ukraina Konflikti hindamised Maps (juuli 24 — 28, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Sadama tugi? Ukraina Konflikti hindamine Maps (juuli 19 — 23, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...