TransPerFect un Semantix sapludināšana

According to TransPerfect President and CEO Phil Shawe, “We have competed against Semantix in the Nordics for more than 15 years and have admired their leadership position and strong reputation. It is exciting to have them as part of our rapidly growing global team and to work together to achieve great things for our customers. We welcome everyone at Semantix to the TransPerfect family, which will be a homecoming for some staff members who have worked with TransPerfect in the past.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētniecības paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

Paziņojums par presi

TransPerFect un Semantix apvienošana apvieno divus tirgus līderus

TransPerFect, pasaulē lielākais valodu un tehnoloģiju risinājumu sniedzējs globālajā biznesā, šodien paziņoja, ka apvienosies operācijas ar Ziemeļvalstu lielāko tulkošanas un mutiskās tulkošanas pakalpojumu sniedzēju Semantix International Grupa AB. Darījuma finanšu noteikumi netika izpausti.

Semantix ir sena vēsture valodu nozarē un ir pabeigusi daudzas iegādes Nordics, kas ir padzen to kļūt par reģiona lielāko valodu risinājumu organizācijas ieņēmumiem. Semantix darbosies kā nodaļa TransPerFect uzņēmumu saimes ietvaros, un to turpmāk vadīs pašreizējā vadības komanda.

TransPerfect prezidents un izpilddirektors Phil Shawe paziņoja: “Mēs jau vairāk nekā 15 gadus esam sacentušies pret Semantix Ziemeļvalstīs un esam apbrīnojuši viņu vadošo pozīciju un spēcīgu reputāciju. Tas ir aizraujoši, lai tie būtu daļa no mūsu strauji augošās pasaules komandas un sadarbotos, lai sasniegtu lieliskas lietas mūsu klientiem. Mēs sveicam visus Semantix sanāksmēs TransPerFect ģimenē, kas būs mājvieta dažiem darbiniekiem, kuri agrāk ir strādājuši ar TransPerFect.”

Kombinētais uzņēmums lepojas ar tulkošanas nozares lielāko pasaules nospiedumu, visdažādāko klientu bāzi un darbinieku skaitu vairāk nekā 7 500 profesionāļiem visā pasaulē. Atbilstoši TranssperFect M un A stratēģijai, Transperfect—Semantix uzņēmums koncentrēsies uz abu uzņēmumu audzēšanu, daloties pieredzē un resursos, lai labāk apkalpotu klientus.

Semantix izpilddirektors Patrik Mēģark komentēja: “Redzot TransPerFect sasniegumus no tālienes, tas bija atsvaidzinošs, lai rūpīgi uzzinātu, ka mūsu vadības komandas jau bija tik līdzīgi domājošas savā pieejā biznesam. Apvienošanās ar TransPerFect ir apliecinājums veiksmīgai Semantix pārveidošanai par vadošo valodu tehnoloģiju kompāniju daudzvalodu pakalpojumiem. Lai gan Semantix ir Ziemeļvalstu tirgus līderis, mēs uzskatām, ka piekļuve TransPerFect globālajai klātbūtnei, ekspansīviem resursiem un tirgus vadošajiem tehnoloģiju piedāvājumiem ļaus mums labāk apkalpot mūsu klientus globālā mērogā.”

Language Solutions CBO Britta Aagaard, kurš pievienojās Semantix 2017. gadā, iegādājoties savu uzņēmumu, TextMinded, piebilda: “Manos četros gados ar Semantix, mēs esam padarījuši to par punktu, lai pieņemtu profesionālās lokalizācijas vadības, klientu fokusa un tehnoloģiju inovāciju filozofijas, kas ir ļoti daudz ar TransPerFect pieeju. Es nevaru iedomāties labāku partneri, ar kuru rakstīt nākamo Semantix vēstures nodaļu, un esmu sajūsmā, ka tagad mēs varam piedāvāt papildu augstas kvalitātes pakalpojumus mūsu globālajiem klientiem.”

TransPerFect konsultēja par darījumu CDX Advisors un advokātu biroji Baker Botts un Vinge. Semantix vairākuma akcionāru Segulah Fund V pārstāvēja William Blair International un Kanter Advokatbyrå.

Par Semantix

Semantix ir vadošais valodu pakalpojumu uzņēmums Ziemeļvalstīs, kas piedāvā plašu daudzvalodu pakalpojumu klāstu tulkošanas un mutiskās tulkošanas jomā. Mēs esam sadarbojušies ar saviem klientiem vairāk nekā 50 gadus, lai tie spīd jebkurā valodā. Semantix ir 320 darbinieki un tūkstošiem valodu speciālistu tīkls visā pasaulē. Semantix darbojas saskaņā ar sertificētiem kvalitātes un drošības standartiem saskaņā ar ISO 9001, 17100, 27001 un 14001. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Stokholmā, ar papildu operācijām Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Norvēģijā, Spānijā un Horvātijā. www.semantix.com

Par TransPerFect

TransPerFect ir pasaulē lielākais valodu un tehnoloģiju risinājumu sniedzējs globālajam biznesam. TransPerFect no birojiem vairāk nekā 100 pilsētās sešos kontinentos piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu 170+ valodās klientiem visā pasaulē. Vairāk nekā 5000 globālo organizāciju izmanto TransPerFect Globallink® tehnoloģiju, lai vienkāršotu daudzvalodu satura pārvaldību. Ar nepārspējamu apņemšanos nodrošināt kvalitatīvu un klientu apkalpošanu, TransPerFect ir pilnībā sertificēts ISO 9001 un ISO 17100. TranssperFect galvenā mītne atrodas Ņujorkā, un reģionālā mītne atrodas Londonā un Honkongā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet mūsu mājas lapā www.transperfect.com.

Par Segula

Segula, kuras misijas paziņojumā ir teikts “Mēs ieguldām mūsdienu sabiedrības mugurkaulā”, ir privāta kapitāla firma, kas vērsta uz vidēja tirgus atpirkšanu Ziemeļvalstu reģionā. Mēs ieguldām tikai trijās vertikālēs — B2B pakalpojumos, vieglajā ražošanā, IT un tehnoloģiju pakalpojumos — jomās, kurās komandas biedriem ir ilgstoši un pārbaudīti rezultāti. Iespējas ir vērstas uz tirgiem, kas gūst labumu no makrotendencēm, kuras komanda ir atzinusi par īpaši nozīmīgām Ziemeļvalstu reģionam, tostarp investīcijas viedā urbanizācijā un infrastruktūras atjaunošanā, rūpniecības modernizācijā un automatizācijā, kā arī ražošanas un pakalpojumu sniegšanas efektivitāte, izmantojot digitalizāciju. Mūsu uzņēmējdarbības modelis balstās uz aktīvu īpašumtiesībām, kur mēs pievienojam kapitālu, rūpniecisko kompetenci un stratēģisko fokusu. Segulah Advisor AB ir ekskluzīvs ieguldījumu konsultants fondiem Segula IV, Segula V un Segula VI.

Izlasiet sākotnējo laidienu.

Papildu lasīšana

E-Discovery Market Size Mashup: 2020-2025 Vispasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

Cyber Discovery definēšana? A Definīcija un satvars

Avots: Complex-Dis

Apvienotā kiberdrošības konsultatīvā no CISA, FIB un NSA par BlackMatter Ransomware

This Joint Cybersecurity Advisory from the CISA, FBI, and NSA provides...

Turot noslēpumus? Ransomware tendences banku slepenības likuma datos no 2021. gada janvāra līdz 2021. gada jūnijam

According to a recently published report, the U.S. Treasury's Financial Crimes...

Ģeogrāfiskais attēlojums: izspiedējvīrusa uzbrukumi Amerikas Savienotajās Valstīs starp 2018 un šodien

Published by Comparitech, a pro-consumer website providing information, tools, reviews, and...

Ieteikumi programmatūras ievainojamības riska mazināšanai: NIST Secure Software Development Framework

This draft document from NIST on a proposed secure software development...

Consililio pabeidz speciālā padomdevēja juridisko konsultāciju un e-datu atklāšanas struktūrvienību iegūšanu no Adecco

According to Andy Macdonald, CEO of Consilio, “Consilio’s acquisition of D4...

Cellebrite, lai iegūtu digitālos pavedienus

According to Cellebrite CEO Yossi Carmil, “We are pleased to announce...

Iconect iegūst Ayfie inspektoru mākslīgā intelekta kodebāzi

According to Ian Campbell, CEO of iCONECT, “Direct access to the...

e-datu atklāšanas apvienošana, pārņemšana un ieguldījumi 2021. gada 3. ceturksnī

From Ipro and Disco to Nuix and Lighthouse, the following findings,...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Home or Away? New eDiscovery Collection Market Sizing and Pricing Considerations

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada septembrī

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada augustā

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu jūlijā 2021

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Pieci lieliski lasa e-Discovery 2021. gada jūnijam

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Ražas laiks? e-datu atklāšanas operatīvā metrika 2021. gada rudenī

In the fall of 2021, 67 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Nesasarīgi karsts? 2021. gada rudens e-datu atklāšanas biznesa uzticamības aptaujas rezultāti

Since January 2016, 2,595 individual responses to twenty-four quarterly eDiscovery Business...

Vairāk turētāji? Prognozīvās kodēšanas tehnoloģijas un protokolu apsekojums — 2021. gada rudens rezultāti

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Kvēlojošas cerības? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas biznesa uzticību 2021. gada vasarā

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...