IPRO przejmuje ZyLab

According to ZyLAB CEO, Dennis van der Veeke, “Founded in 1983, ZyLAB’s software has been battled-tested in some of the largest corporate fraud investigations and government inquiries and was deployed during the historic international war crime tribunals. ZyLAB has been working on large-scale Data Science in eDiscovery, especially with the contributions of Professor Johannes (Jan) Scholtes, who has been involved with the company since 1988. We chose IPRO, after considering all major players on the market, because of its commitment to innovation, security, and customer success.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Uwaga redaktora: Od czasu do czasu program ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje zawartości i badania pochodzące od dostawców cybernetycznych, danych i legalnych odkryć, organizacji badawczych i członków społeczności ComplexDiscovery. ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia dotyczące treści.

Aby przesłać rekomendacje dotyczące rozważenia i włączenia ich do cybernetycznych, danych i informacji dotyczących usług, produktów lub badań naukowych firmy ComplexDiscovery, skontaktuj się z nami już dziś.

Ogłoszenie prasowe

IPRO przejmuje firmę ZyLab z siedzibą w Amsterdamie, najbardziej zaawansowany w branży e-Discovery i Legal Hold SaaS

Połączona firma oferuje opartą na sztucznej inteligenacji platformę eDiscovery oraz platformę zarządzania informacjami w czasie rzeczywistym w miejscu i wyszukiwania w miejscu.

IPRO, lider na rynku rozwiązań oprogramowania do predykcyjnych eDiscovery i Information Government dla korporacji, agencji rządowych i partnerów prawnych, z dumą ogłasza przejęcie ZyLab, twórców produktów ZyLab ONE i ZyLab Legal Hold. Połączenie zapewnia klientom IPRO rozszerzone możliwości w zakresie automatyzacji wstrzymywania legalnego, zaawansowanej analizy i możliwości chmury.

W pełni zautomatyzowane powiadomienia i potwierdzenia powiernika firmy ZyLab łagodzą przed przypadkową utratą danych i rozpuszczeniem dowodów. Dzięki temu przejęciu IPRO zapewnia teraz wczesną ocenę danych (EDA) z zachowaniem danych przechowywanych w czasie rzeczywistym. Upraszcza to procesy prawne i zgodności, co skutkuje bezproblemową automatyzacją zarządzania informacjami organizacyjnymi.

„To naprawdę ekscytujący kolejny krok dla IPRO i naszych klientów” — powiedział Dean Brown, dyrektor generalny IPRO. „Łączenie sił z niewiarygodnym zespołem ludzi w firmie ZyLab pozwala nam zapewnić wyjątkowo innowacyjne możliwości produktowe i poszerzyć nasz zasięg geograficzny w Europie i Wielkiej Brytanii. Dzięki temu przejęciu jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani do dostarczania rozwiązań wyższych szczebla, które pomogą naszym klientom i partnerom zarządzać ryzykiem i kosztami związanymi z ciągłym rozwojem ich niestrukturalnych danych i kosztami odkrywania legalnego”.

Zgodnie z Poradnikiem Market Guide for E-Discovery Solutions 2021 firma Gartner stwierdzi, że „Organizacje korzystają z oferty dostawcy oprogramowania do e-wykrywania i dostawców usług, które „rozszerzają się na lewo” w modelu referencyjnym elektronicznego Discovery Reference Model w celu ustanowienia aktywnego zarządzania informacją”. Integracja najlepszych w swojej klasie rozwiązań Legal Hold i analitycznych firmy ZyLab bezpośrednio w ramach platformy zarządzania i eDiscovery IPRO zapewni klientom najbardziej elastyczny, skalowalny i wydajny obieg pracy Electronic Discovery Reference Model (EDRM) w branży prawniczej.

„Założone w 1983 roku oprogramowanie ZyLab zostało przetestowane w największych dochodzeniach w sprawie oszustw korporacyjnych i dochodzeniach rządowych i zostało wdrożone podczas historycznych międzynarodowych trybunałów wojennych. Firma ZyLab pracuje nad dużą skalą Data Science in eDiscovery, szczególnie przy udziale profesora Johannesa (Jan) Scholtes, który jest związany z firmą od 1988 roku” — powiedział dyrektor generalny ZyLab, Dennis van der Veeke. „Wybraliśmy IPRO, po rozważeniu wszystkich głównych graczy na rynku, ze względu na zaangażowanie w innowacje, bezpieczeństwo i sukces klientów”.

W Europie firma ZyLab będzie kontynuowała działalność przy użyciu szanowanej i uznanej marki ZyLab. Jako spółka zarejestrowana w Holandii ZyLab będzie nadal przestrzegał wszystkich unijnych przepisów dotyczących jurysdykcji i suwerenności danych, dotyczących oprogramowania lokalnego oraz rozwiązań opartych na chmurze lub hostowanych. Rozwój kluczowych produktów firmy ZyLab pozostanie w Holandii, a wszystkie europejskie operacje sprzedaży i wsparcia pozostaną bez zmian.

ParkerGale Capital, firma inwestycyjna z siedzibą w Chicagu, która nabyła IPRO w 2017 r., dostarczyła nowy kapitał do zrealizowania na przejęciu ZyLab. Marks Baughan pełnił funkcję wyłącznego doradcy finansowego dla ZyLab i IPRO. DLA Piper służył jako radca prawny ZyLab, a Kirkland, Ellis i De Brauw służyły jako doradcy prawni IPRO.

Jest to trzecia największa inwestycja IPRO w ostatnich latach. Wcześniejsze przejęcia obejmują NetGovern, rozwiązanie do zarządzania informacjami oraz InData — rozwiązanie do zarządzania testami i osadzaniem. Rezultatem jest wiodące w branży rozwiązanie dla klientów, które łączy oparte na sztucznej inteligenacji rozwiązania do zarządzania informacjami, prawa i eDiscovery.

O IPRO

IPRO na nowo wymyśla sposób interakcji organizacji z ich danymi. Przekształcając EDRM i myśląc „upstream”, wnosimy dużo wcześniej wgląd w proces zbierania elektronicznych materiałów dowodowych, umożliwiając zespołom wewnątrz i poza organizacją przejrzystą współpracę na każdym etapie, zanim jeszcze dane zostaną zebrane. Poprzez odmienne myślenie o swoich danych i interakcję z nimi, eliminujesz marnotrawstwo i zmniejszasz ryzyko. Łączymy najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do zarządzania i zbierania elektronicznych materiałów dowodowych z analizą predykcyjną, aby zapewnić korporacjom, agencjom rządowym, kancelariom prawniczym i partnerom prawnym najbardziej otwarte i skuteczne rozwiązanie wyzwań związanych z danymi. Przynosimy ci tę moc z obsesją na temat czasu do wartości i sukcesu.

O firmie ZyLab

ZyLab ONE eDiscovery wykorzystuje narzędzia do sztucznej inteligencji i Data Science w celu ułatwienia misji informacyjnych za pośrednictwem dużych lub małych elektronicznych zbiorów danych związanych z projektami o znaczeniu krytycznym dla biznesu agencji rządowych, kancelarii prawnych i firm dowolnej wielkości. Uznany jako „lider” w najnowszym Magic Quadrant firmy Gartner dotyczącym oprogramowania do eDiscovery, jest również w rankingu #1 pod kątem kompletnego EDRM eDiscovery. ZyLab ONE eDiscovery jest wdrażany lokalnie lub w chmurze (Azure, AWS, chmura prywatna), a także jest dostępny w modelu oprogramowania jako usługi.

O ParkerGale

ParkerGale Capital jest firmą private equity z siedzibą w Chicago, która inwestuje w założycieli firm technologicznych i wykuty korporacyjne, gdzie zasoby operacyjne firmy mogą mieć znaczący wpływ na wynik. ParkerGale posiada również Private Equity FunCast dostępny w iTunes, Google Play i wszędzie tam, gdzie masz swoje podcasty.

Przeczytaj oryginalne ogłoszenie.

Dodatkowy odczyt

Mashup o rozmiarze rynku eDiscovery: Przegląd oprogramowania i usług na całym świecie 2020-2025

Oceniając dostawców? Nowy światowy serwis eDiscovery Services MarketScape firmy IDC

źródło: ComplexDiscovery

Departament Skarbu Stanów Zjednoczonych podejmuje działania w celu zwalczania ransomware

According to Treasury Secretary Janet L. Yellen, “Ransomware and cyber-attacks are...

Spółdzielcze Centrum Doskonałości Cyber Obrony NATO (CCDCOE): Raport o wydarzeniach cyber

The twelfth installment in the cyber events series published by the...

[Legal Education Webcast] Breaches, Responses, and Challenges: Cybersecurity Essentials That Every Lawyer Should Know

Every large corporation and organization today face the significant threat of...

Klasyfikowanie oprogramowania ransomware? Struktura klasyfikacji oprogramowania typu ransomware oparta na usuwaniu plików i strukturach ataków szyfrowania plików

This paper evaluates attack methodologies of a ransomware attack: the underlying...

Mitratech przejmuje Alyne

According to Mike Williams, CEO of Mitratech, "The combination of Alyne...

Magnet Forensics przejmuje DME Forensics

According to the announcement, under the terms of the agreement, Magnet...

Consilio nabywa od Aecco jednostki biznesowe ds. doradztwa prawnego i eDiscovery

According to Laurie Chamberlin, Head of Professional Recruitment and Solutions North...

Nuix przejmuje firmę zajmującą się przetwarzaniem języka naturalnego

According to Nuix CEO Rod Vawdrey, “Topos will strengthen Nuix’s product...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Home or Away? New eDiscovery Collection Market Sizing and Pricing Considerations

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za wrzesień 2021 r.

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za sierpień 2021 r.

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć w lipcu 2021 r.

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Pięć wspaniałych odczytów na temat eDiscovery w czerwcu 2021

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Więcej Strażników? Ankieta technologii kodowania predykcyjnego i protokołów — jesień 2021 r. wyniki

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Świecące oczekiwania? Osiemnaście obserwacji zaufania do biznesu e-Discovery w lecie 2021 r.

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...

Problemy wpływające na wydajność firmy e-Discovery: Omówienie lata 2021

In the summer of 2021, 24.4% of respondents viewed increasing types...

Patrząc w górę? Metryki operacyjne eDiscovery latem 2021 r.

In the summer of 2021, 80 eDiscovery Business Confidence Survey participants...