Sun. Sep 25th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: ComplexDiscovery - це онлайн-видання, яке висвітлює інформацію про кібербезпеку, дані та юридичні відкриття, починаючи від оригінальних досліджень і закінчуючи агрегованими новинами для використання фахівцями з кібербезпеки, управління інформацією та електронної інформації. Цільове видання спрямоване на підвищення колективного розуміння читачів щодо інформації та проблем кібернетичного, інформаційного та правового виявлення, а також надання об'єктивного ресурсу для розгляду тенденцій, технологій та послуг, пов'язаних з інформацією, що зберігається в електронному вигляді.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення в оголошення про кібер-, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення даних ComplexDiscovery, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Довідкова примітка: Регулярно ComplexDiscovery пропонується підготувати та поділитися як письмовими, так і усними (презентаційними) оновленнями за темами екосистеми eDiscovery. Зовсім недавно компанія ComplexDiscovery отримала можливість поділитися з експертами eDiscovery провідної міжнародної юридичної фірми стислим оглядом стану ринку електронних відкриттів. Презентація складалася з огляду вибраних точок даних з п'яти ключових сфер інтересів, які можуть слугувати індикаторами стану ринку. Презентація також включала можливість поділитися додатковими напрямками навчання, які можуть бути корисними та цікавими для майбутніх ринкових можливостей. Презентаційні та розмовні точки, підготовлені для цієї навчальної презентації, надаються для вашого розгляду та використання.

  Повна презентація: Кінетика ринку - П'ять зацікавлених областей eDiscovery (PDF) - Наведіть курсор миші для прокрутки

  0 - Ринкова кінетика - відкриття електронної інформації - 042522

  Говорячи точки

  2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Погляд на п'ять областей, які можуть допомогти вказати здоров'я галузі

  Розмір ринку фону: Mashup Починаючи з 2012 року

  Мета: Проста та доступна інформація про розмір ринку джерел

  Використання: Планування галузевих потреб

  Приклади: поточні діаграми для програмного забезпечення та послуг

  Поточна кінетика: послідовне та контрольоване зростання

  Річний розмір ринку Mashup від ComplexDiscovery був ініційований у 2012 році і виник з бажання узгодити опубліковані прогнози та точки даних щодо розміру ринку та зростання галузі. Мешап - це просто агрегація опублікованих точок даних галузі від дослідницьких фірм, галузевих коментаторів та постачальників електронних документів, змодельованих та представлених, щоб виділити розмір ринку та інформацію про зростання. Однією з цілей Mashup вправи було підготувати та поділитися розміром ринку та інформацією про зростання у форматі, який може бути використаний у плануванні та презентаціях тими, хто може не мати коштів на придбання звітів про дослідження та підписки.

  Модель Mashup містить сукупні точки даних з більш ніж 80 опублікованих звітів і посилань на розмір ринку і зростання з 2012 року. Мешап виріс з презентації базової єдиної діаграми спільного програмного забезпечення та інформації про послуги в 2012 році до розширеного огляду, який включає в себе намічені відомості про:

  Комбінований ринок програмного забезпечення та послуг електронної інформації

  Ринок програмного забезпечення для електронних відкриттів

  Ринок послуг витребування електронної інформації

  Огляд ринку електронних відкриттів за географією

  Огляд ринку електронних відкриттів уряду/неурядових ринків

  Огляд ринку електронних відкриттів за завданням

  Ринок електронних відкриттів за підходом прямого доставника

  Крім того, на основі інформації про розміри та сегментацію ринку, постачальники програмного забезпечення та послуг eDiscovery можуть отримати розумне уявлення про те, як відповісти на часто задане запитання: «Яку частку ринку у вас є?»

  Три приклади інформації про розмір ринку Mashup наведені у виділених діаграмах розміру ринку eDiscovery, пропонуючи, розмір ринку eDiscovery сегментований завданнями збору, обробки та огляду, а також розмір ринку eDiscovery для США та решти світу.

  CHART 1 - Визначення розміру ринку електронної інформації - минуле та прогнозоване

  1-eDiscovery-розмір-ринковий минулий і проектуваний-2012-2026

  З цього мешап розміру ринку з часом можна вважати, що:

  Ринок виріс з 4,73 млрд. Доларів у 2012 році до 13,10 млрд. Доларів у 2021 році. Очікується, що він також продовжиться по сильному шляху зростання, досягнувши 18,89 млрд. Доларів у 2026 році.

  Після переживання ринку через всесвітню пандемію з витрат на програмне забезпечення та послуги eDiscovery в 2019 році до 10,89 млрд. Доларів США у 2020 році відбулося відродження витрат у 2021 році. Це відродження призвело до того, що орієнтовні витрати на програмне забезпечення та послуги eDiscovery у всьому світі склали приблизно 13,1 млрд доларів на 2021 рік.

  Комбіновані витрати на ринок програмного забезпечення та послуг eDiscovery оцінюються приблизно в 13.1 млрд. Доларів у 2021 році і, за оцінками, зростуть на рівні CAGR приблизно від 7,60% до 18,89 млрд доларів у 2026 році.

  Витрати на ринок програмного забезпечення eDiscovery оцінюються приблизно в 4,32 млрд доларів у 2021 році (33% від загального ринку) і, за оцінками, зростуть на рівні CAGR приблизно від 10,7% до 7,18 млрд доларів у 2026 році (38% від загального ринку).

  Витрати ринку послуг eDiscovery оцінюються приблизно в 8,78 млрд. Доларів у 2021 році (67% від загального ринку) і, за оцінками, зростуть на рівні CAGR приблизно 5,93% до 11,71 млрд. Доларів (62% від загального ринку) у 2026 році.

  CHART 2 - розмір ринку eDiscovery - Огляд за завданням

  2-відкриття-ринок за завданням-2021-2026

  З цього мешап розміру ринку за завданням з часом можна розглянути наступні оцінки, які можуть бути корисними при плануванні.

  Витрати на програмне забезпечення та послуги, пов'язані з оглядом, становлять приблизно 67% світових витрат на програмне забезпечення та послуги eDiscovery у 2021 році, зменшившись приблизно до 62% до 2026 року. Хоча відсоток витрат з часом зменшується, фактичні витрати долара, за оцінками, зростуть на основі загального зростання ринку програмного забезпечення та послуг, зростаючи з 8,78 млрд доларів у 2021 році до 11,71 млрд доларів до 2026 року.

  Витрати на програмне забезпечення та послуги, пов'язані з обробкою, становлять приблизно 19% ($2.49B) від світових витрат на програмне забезпечення та послуги eDiscovery у 2021 році, при цьому ця кількість залишається стабільною на рівні 19% (3,59 млрд. Доларів США) до 2026 року

  Витрати на програмне забезпечення та послуги, пов'язані з колекцією, становлять приблизно 14% ($1,83 млрд) світових витрат на програмне забезпечення та послуги електронної інформації у 2021 році, збільшившись приблизно до 19% (3,59 млрд доларів США) у 2026 році.

  CHART 3 - розмір ринку eDiscovery - Огляд за географією

  3-е-відкриття-ринк-географічний огляд-2021-2026

  З цього мешап розміру ринку за географією можна побачити прогнозоване зростання ринку США по відношенню до решти світу. У 2021 році на США припадало 64% світових витрат на витребування електронної інформації, що становить 8,38 млрд доларів. Хоча очікується, що глобальні витрати зростуть до 18,89 млрд. Доларів у 2026 році, очікується, що частка американських витрат зменшиться до 58% до 2026 року і складе 10,96 млрд доларів світових витрат.

  Як видно з цих графіків, загальне зростання галузі продовжує бути послідовним, контрольованим та консервативним. Це зростання представляє солідні можливості для інвесторів та послідовні та надійні темпи зростання для тих, хто створює або споживає пропозиції eDiscovery.

  Будь-який прогноз ринку ризикує недосконалими прогнозами, заснованими на неповній інформації та ринковій кінетиці. Тим не менш, розмір ринку Mashup може бути корисним як один з багатьох точок даних, які ви вважаєте, як ви прагнете зрозуміти розмір ринку і зростання.

  Джерело: eDiscovery ринку калібрування Mashups

  Злиття, поглинання та інвестиції - загальне відстеження з вхідними даними до 2001 року

  Мета: Загальна база даних галузевої інвестиційної діяльності

  Використання: Розуміння моделей інвестування та врахування минулих інвестицій

  Приклади: Поточні графіки для щорічних і щомісячних подій

  Поточна кінетика: сильна активність (консолідація, керована успіхом, + міжнародні можливості+розширення з підтримкою технологій) - (прив'язана до зростання розміру ринку)

  Агрегований список об'єднань, орієнтованих на eDiscovery, підтримуваних ComplexDiscovery, був розроблений для того, щоб допомогти відстежувати та розуміти інвестиції та інвестиційні структури, пов'язані з компаніями, що беруть участь у постачанні програмного забезпечення та послуг eDiscovery приватним особам та організаціям у даних та юридичному відкритті екосистема.

  Змодельована після оновлень та коротких списків інвестиційної інформації від галузевих коментаторів, поточна база даних була опублікована спочатку на ComplexDiscovery.com у часові рамки 2010 року і в даний час висвітлює майже 517 інвестиційних подій, починаючи з листопада 2001 року по сьогодні. На основі публічно виділеної інвестиційної інформації, яка була досліджена або надана ComplexDiscovery, перелік не є досконалим у своїй повноті. Тим не менш, він досить повний, щоб допомогти визначити інвестиції та інвестиції структури.

  Інформація, що ділиться в списку бази даних, включає дату події, сторони, які беруть участь, і суму події, якщо вона відома.

  Оскільки однією з цілей бази даних є допомога у виявленні інвестиційних моделей, три приклади того, як база даних допомагає в цій галузі, можна побачити шляхом постійного відстеження інвестицій по роках і по місяцях.

  CHART 4 - Щорічне злиття, поглинання та відстеження інвестицій

  4-Злиття придбання-або-інвестиційно-події-VS. -Рік-Q122

  З початку відстеження в 2001 році, приблизно 517 M+A і я були записані ComplexDiscovery.

  Найсильнішим роком для активності M та A+I був 2021 рік, коли відбулося щонайменше 54 події.

  Загальна кількість заходів на 2021 рік була на 18 більше, ніж кількість подій у 2020 році (36) та на п'ять більше, ніж кількість подій 2012 року, попереднього року інвестицій з високим рівнем води, коли було повідомлено щонайменше 49 подій.

  CHART 5 - Злиття, поглинання або інвестиції проти місяця

  5-Злиття придбання-або-інвестиційно-події-VS. -Місяць-Q122

  З щомісячної точки зору з плином часу січень, як видається, є найактивнішим місяцем для активності M та A+I, а потім червнем.

  Лютий, як видається, найменш активним місяцем, за яким слідує квітень.

  CHART 6 - Злиття, поглинання або інвестиції проти місяця в 2022 році

  6-2022-Злиття придбання-або-інвестиції-події-VS. -Місяць-Q1

  Протягом першого кварталу 2022 року в eDiscovery було проведено лише сім заходів щодо злиття, придбання або інвестицій, що є найнижчою активністю будь-якого першого кварталу з 2017 року.

  Драйвери, що живлюють інвестиції в eDiscovery, засновані на спостереженнях за ринком та розмовах з коментаторами та творцями цінностей, включають:

  Консолідація: зумовлена поєднанням тиску інвесторів для подальшого прискореного зростання доходів, збільшення доступності проблемних активів та зростаючої кількості юридичних технологій та інвесторів в eDiscovery.

  Інновації: зумовлені прискоренням прийняття та основним використанням нових технологій (наприклад, штучного інтелекту) та зростанням зрілості передових технологій (наприклад, машинного навчання) у вирішенні вимог аудиту, розслідування та судових процесів.

  Інтернаціоналізація: Інвестиції, керовані постачальниками та їхніми інвесторами, які шукають доступ до нових та недостатньо забезпечених географічних ринків електронної інформації та тих, які раніше невикористані потенційні потоки доходів.

  Розширення: керується технологіями, методами та талантами електронної інформації, що застосовуються в областях, що не входять до традиційного континууму юридичних відкриттів, що підтримують діяльність та вимоги, пов'язані з кібербезпекою та інформаційним забезпеченням.

  Простіше кажучи, мотивація є для інвестицій, ринок там для інвестицій, а гроші є для інвестицій.

  Джерело: Інвестиційні ресурси eDiscovery

  Опитування довіри до бізнесу: щоквартальні опитування, що починаються на початку 2016 року

  Мета; Розуміти суб'єктивну впевненість професіоналів екосистеми eDiscovery

  Використання: Розуміння поточної та прогнозованої продуктивності та поточних викликів

  Приклад: Поточна та сукупна діаграма для найкращих бізнес-завдань

  Поточна кінетика: сильна довіра з точки зору клімату, доходів та очікувань прибутку (пов'язана із зростанням розміру ринку та інвестиціями)

  Щоквартальне дослідження довіри до бізнесу з питань електронної інформації від ComplexDiscovery було розроблено, щоб допомогти забезпечити систематичний та послідовний механізм збору врожаю та звітування про рівень особистої ділової довіри осіб, які працюють в екосистемі eDiscovery.

  Змодельоване за прикладами опитування бізнесу поза галуззю, дослідження довіри до бізнесу eDiscovery складається з дев'яти основних питань з множинним вибором, розроблених для оцінки довіри щодо бізнес-клімату, доходів, прибутків та викликів. Крім того, є три необов'язкові питання, пов'язані з операційними проблемами, що стосуються видатних днів продажів, щомісячного періодичного доходу та розподілу доходів клієнтів.

  Опитування проводилося протягом двадцяти шести кварталів поспіль, останнє опитування було завершено наприкінці березня 2022 року. З моменту свого створення на арені eDiscovery було отримано понад 2700 індивідуальних відповідей від професіоналів юридичних, ділових та технологічних питань, а останнє опитування навесні 2022 року налічує 52 респонденти.

  Однією з основних цілей опитування довіри до бізнесу є забезпечення творців, споживачів та коментаторів електронних розслідувань нормованою інформацією, яка може допомогти їм краще зрозуміти економічні траєкторії та виклики ринку, які можуть вплинути на їхній бізнес.

  CHART 7 - Бізнес-клімат - Останні квартальні результати

  7-Поточний бізнес-клімат-огляд-весна-2022

  Навесні 2022 року 94,3% опитаних опитувань бізнес-довіри компанії eDiscovery відчули, що поточні умови ведення бізнесу є хорошими або нормальними. Цей комбінований рівень довіри представляє зниження цих самих почуттів на 2,0% порівняно з зимою 2022 року, коли 96,3% відчували, що умови хороші чи нормальні.

  Рівно 71,2% опитаних охарактеризували сучасний бізнес-клімат як хороший. Це означає зростання з 63,0% респондентів, які розглядали бізнес-клімат як хороший взимку 2022 року.

  CHART 8 - Бізнес-клімат - Кумулятивні результати

  8-Загальний кліматичний огляд-агрегат-весна-2022

  Через об'єктив усіх двадцяти шести квартальних опитувань, проведених на сьогоднішній день, можна побачити, що 71.2% опитувальних респондентів, які повідомляють про загальний бізнес-клімат як хороший, є найвищим відсотком респондентів, які відзначають клімат як хороший з моменту створення опитування.

  Найнижчий відсоток респондентів, які повідомили про впевненість у діловому кліматі як про добру, була весна 2020 року, на початку пандемії COVID-19, коли лише 27,3% респондентів розглядали клімат як хороший.

  CHART 9 - Проблеми, що впливають на бізнес-діяльність - останні квартальні результати

  9-питання-вплив-відкриття-бізнес-виступ весна-2022

  Навесні 2022 року 36,5% респондентів розглядали збільшення типів даних як потенційно найбільш істотний вплив на їхній бізнес у найближчі шість місяців.

  Найнижчий відсоток, призначений для питання, що впливає на ефективність бізнесу, був 5,8%, призначений для бюджетних обмежень.

  CHART 10 - Питання, що впливають на бізнес-продуктивність - сукупні результати

  10-питання-вплив-відкриття-бізнес-продуктивність-агрегат-весна-2022

  Крім того, коли ми розглядаємо звіти про випуск для всіх двадцяти шести опитувань, ми можемо побачити інформацію про тенденції з усіх питань.

  Зокрема, ми бачимо, що для 14 з 26 опитувань, що бюджетні обмеження були найбільшою проблемою для респондентів опитування.

  Ми також бачимо, що нестача персоналу лише двічі оцінюється як найкраща проблема з моменту початку опитування, взимку 2022 року та восени 2021 року, кварталів, що передували останньому опитуванню.

  Хоча ненаукові результати цих суб'єктивних опитувань не є вичерпними, вони можуть надати вам точки даних, які при використанні з іншою інформацією та вашим галузевим досвідом можуть допомогти вам спланувати, спроектувати та представити бізнес eDiscovery.

  Джерело: Дослідження довіри бізнесу в сфері eDiscovery

  Вартість відкриття - піврічне опитування - початок 2018 року

  Мета: Представити базову інформацію про цінові діапазони для ринкового кошика пропозицій eDiscovery

  Використання: Конкурентне розуміння галузевого ціноутворення для використання у встановленні та коригуванні ціноутворення

  Приклад: приклади перегляду цін за ГБ і на Doc моделей

  Поточна кінетика: Компресія комодизації (менші середні витрати) та можливості преміального ціноутворення (ціннісні премії)

  Піврічне дослідження цін на витребування електронної інформації від ComplexDiscovery було розроблено таким чином, щоб дати загальне уявлення про ціни на витребування електронної інформації, як це поділяють особи, які працюють в екосистемі eDis Опитування було розроблено з бажання зрозуміти прийнятні діапазони ціноутворення для дванадцяти конкретних пропозицій у трьох основних областях eDiscovery. Ці області - це колекції, обробка та огляд. Вона була змодельована після опитування впевненості в бізнесі в тому, що він не був розроблений, щоб кип'ятити океан і зрозуміти всі моделі ціноутворення і показники, але був розроблений, щоб забезпечити базове розуміння цінових діапазонів, щоб постачальники і покупці могли встановити ціноутворення і покупки пропозиції з деякими додатковими об'єктивні дані вказують на інформування своїх рішень. Опитування проводилося двічі, останнє опитування було завершено у грудні 2021 року.

  П'ять прикладів інформації опитування, зібраної від фахівців галузі, що беруть участь, включають вартість за годину для збору судмедекспертом, вартість години для аналізу та показань свідків експерта від судового експерта, вартість за ГБ для обробки ESI на основі обсягу при прийомі всередину, на годину вартість розгляду документів адвокатами, а також прорив опитувань респондентів за первинним сегментом.

  CHART 11 - Вартість за годину для збору судовим експертом

  11-Колекція-ціна-за годину-вартість-для-колекції-на-судово-екзаменатор-агрегований

  Ця діаграма висвітлює дані, зібрані з питання ціноутворення за годину для колекції судовим експертом. Як і більшість запитань в опитуванні, є приблизно чотири відповіді, три відповіді з інформацією про ціновий діапазон і один для рахунку для респондентів, які можуть не мати відповіді. В останньому опитуванні солодке місце для цієї пропозиції становить від 250 до 350 доларів на годину. Дані останнього опитування також зазначають, що приблизно 5% респондентів відкриті платити за цю послугу понад 350 доларів на годину. Ця інформація корисна як для постачальників, що встановлюють ціни, так і для покупців, які закуповують послуги.

  CHART 12 - Вартість за годину для аналізу та підтримки свідків експертів від судово-експертного експерта

  12-Колекція-ціна-на-годину-вартість-для-аналізі-експерт-свідк-підтримка-з-а-судово-екзаменатор-агрегована

  Вартість за годину на аналіз та підтримку свідків з боку судового експерта зазвичай становила від 350 до 550 доларів на годину з моменту створення опитування цін. Крім того, в останньому опитуванні цін понад 11% респондентів виділили вартість цього завдання як більш ніж $550 на годину.

  CHART 13 - Вартість обробки ESI на основі обсягу при прийомі всередину

  13-Обробка ціна-на-GB-вартість-процес-ESI-на основі обсягу-на-всередині-на встанні-агрегати

  Крім того, за допомогою цієї діаграми щодо обробки можна побачити, що майже третина респондентів вважають, що ціна на ГБ для обробки ESI при прийомі всередину становить менше 25 доларів. Це може бути важливо, якщо ви купуєте послуги і хочете, щоб переконатися, що ви отримуєте найнижчу ціну за те, що ви можете розглянути товарну пропозицію. Крім того, припустимо, що ви обробляєте ціни як постачальник і маєте процес, інтеграцію або підтримку, яка надає премію. У такому випадку у вас є дані опитування, які показують, що принаймні 6% респондентів вважають, що ціни на цю послугу перевищують 75 доларів США. Точка даних, яка може допомогти, якщо ви хочете встановити ціни на верхньому кінці цінового континууму для цієї послуги. З моменту введення альтернативних моделей як однієї з відповідей на це питання опитування, між 17% і 22% респондентів опитування повідомили, що використовують альтернативні моделі ціноутворення до традиційних підходів ціноутворення на ГБ.

  CHART 14 - Вартість години для адвокатів з розгляду документів

  14-Огляд-ціна-на-годину-вартість-для-документ-огляд-адвокатів-огляд-документи-агреговані

  Переглядаючи останні результати опитування з питання про вартість години для розгляду документів адвокатами з розгляду документів, дані відповідей підкреслюють, що погодинна вартість цього завдання, на думку третини респондентів опитування, становить менше 40 доларів. Також слід зазначити, що майже 50% респондентів повідомили про вартість цього завдання як понад 40 доларів на годину.

  CHART 15 - Респонденти за організаційним

  15 - Опитування респондентів за організаційним сегментом сукупності

  І останнє, але не менш важливе, ця остаточна діаграма забезпечує графічний прорив опитувальних відповідачів за організаційним сегментом. Дані показують, що більшість з 581 респондентів опитування протягом семи піврічних опитувань ідентифікували себе як з постачальниками програмного забезпечення/послуг або юридичними фірмами. Під час останнього опитування 42,9% опитаних були з постачальниками програмного забезпечення/послуг, 39,7% — з юридичними фірмами. Ця інформація особливо актуальна, якщо ви замислюєтеся про перспективи респондентів у сферах ціноутворення.

  Хоча існує багато потенційних посилань у ціноутворенні електронної інформації, ваш досвід є джерелом номер один. Сподіваємось, ця інформація допоможе вам, надаючи додаткові точки даних для розгляду та точки даних, які допоможуть вам прийняти найкраще рішення для ваших конкретних потреб.

  Джерело: Опитування цін на витребування

  Швидкість транзакції закону Харта-Скотт-Родіно - початок 2000 фінансового року

  Мета: Подати звітність FTC та DOJ про щорічні номери транзакцій Закону HSR та відповідні відсотки другого запиту

  Використання: Розумійте швидкість транзакцій HSR та тарифи на приєднання другого запиту

  Приклади: Щорічні комбіновані номери транзакцій FTC та DOJ HSR та відсотки другого запиту

  Поточна кінетика: відновлення рекордів після COVID та сильні початкові показники в 2022 році

  CHART 16 - Повідомляється про транзакції злиття акта HSR (2000-2022)

  Повідомляється про транзакції злиття 16-HSR

  Відстеження повідомили HSR Act про злиття інформацію про транзакції з 2000 року, як виділено в поєднанні річних звітів і недавньої щомісячної звітності; можна розглянути і порівняти фінансовий рік звітності.

  Нові поправки в 2000 до закону Харта-Скотт-Родіно щодо порогових значень подачі можуть пояснити помітне зниження з 2000 до 2001 в повідомлених угодах Закону про HSR.

  У 2021 фінансовому році найбільша кількість зареєстрованих операцій з актом HSR з 2000 року було зареєстровано 3644 транзакції.

  Протягом двох кварталів 2022 фінансового року звітність знаходиться на шляху ще одного сильного року.

  CHART 17 - Закон про HSR Другий запит річних відсотків (2000-2020)

  17-відсоток транзакцій, що призводять до другого запиту Закону про HSR

  Відсоток повторних запитів щорічно на основі операцій з актом HSR становив від 2,1% річних операцій у 2000 році до 4,5% у 2009 році. Зовсім недавно 3,0% була ставкою прикріплення для других запитів до транзакцій. Ставка приєднання має важливе значення для розуміння потенційного ринкового всесвіту можливостей Другого запиту для юридичних фірм та постачальників юридичних послуг.

  CHART 18 - Закон про HSR Другий запит річної звітності (2000-2020)

  18-кількість других запитів Закону про HSR - сукупність

  Фактичні другі запити коливалися від 98 до збільшення порогових значень подання в операціях з актом HSR (2000) до 48 у річному звіті за 2020 рік.

  Відсоток та фактична кількість других запитів можуть допомогти оцінити майбутню швидкість виконання других запитів та оцінити претензії постачальника юридичних послуг щодо досвіду другого запиту.

  CHART 19 - 2022 Операції злиття акта HSR (щомісячна звітність)

  Повідомляється про транзакції злиття 19-HSR - 2022

  З точки зору 2022 року, в даний час було повідомлено про транзакції Закону про 1,771 HSR. Щомісячний огляд підкреслює велику кількість транзакцій у листопаді 2021 року та уповільнення темпів транзакцій у січні та лютому 2022 року.

  Інформація про транзакції та раніше представлені діаграми можуть бути корисними для юридичних фірм, юридичних департаментів та постачальників юридичних послуг, які прагнуть зрозуміти щорічну та близьку частоту пульсу в режимі реального часу закону Харта-Скотт-Родіно, уповноважений огляди транзакцій злиття та відповідні можливості для другого Запити.

  Джерело: HSR Закон звітної інформації

  Lagniappe - Цікаві області для навмисного вивчення

  Цифрові посольства

  Естонія і X-Road

  EResidency та цифрові кочівники

  Кібер-право і НАТО

  Дані Посольства

  Посольства даних є інноваційним підходом до цифрової безперервності національних держав, оскільки вони служать розширенням хмари національної держави через державні серверні ресурси за межами фізичних територіальних кордонів держави. Підхід посольства даних є унікальним, оскільки національні держави історично зберігали свою інформацію в межах своїх фізичних територіальних кордонів. Дізнайтеся більше.

  Естонія і X-Road

  Кібератаки 2007 року проти Естонії стали переломним моментом, коли кібербезпека стала сприйматися як невід'ємна частина національної безпеки. Інцидент, відповідь на переселення бронзової статуї солдата радянської війни, кілька тижнів покалічив сайти банків, державних установ та ЗМІ. Сьогодні країна перебуває на третій Національній стратегії кібербезпеки (2019—22) — попередні стратегії проходили з 2008 по 13 і 2014 до 17 років. Поточна стратегія Естонії підкреслює роль інноватора на авангарді нових кібер-підходів. Крихітна європейська нація пройшла довгий шлях після каліки кібератак у 2007 році. Тепер він пропонує ключові уроки по залученню технічних талантів та освіті громадян. Дізнайтеся більше.

  EResidency та цифрові кочівники

  У 2014 році естонці запитали: Якщо їхня країна може обслуговувати громадян та жителів повністю в Інтернеті, чому б не відкрити свої цифрові кордони для більшої кількості людей? Це нове населення не потребувало б громадянства або фізичного місця проживання, але все одно буде видано естонське цифрове посвідчення особи, що дозволить їм працювати в цифровому діловому середовищі Естонії, не перебуваючи фізично в країні. Це дозволить більшій кількості людей створити та керувати компанією ЄС повністю в Інтернеті, допомагаючи демократизувати підприємництво у всьому світі. Дізнайтеся більше.

  Кібер-право і НАТО

  Cyber Law Toolkit — це створений ресурс для професіоналів та науковців, які працюють у сфері міжнародного права та кібер-операцій. Інструментарій оновлюється постійно, при цьому поточна ітерація представляє оновлення 2021/2022. Основними активами Toolkit є гіпотетичні сценарії, кожен з яких містить опис реалістичних кіберінцидентів, натхнених реальними прикладами та супроводжується детальним юридичним аналізом, написаним доступною мовою. Дізнайтеся більше.

  Джерело: КомплексДіскавері

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...